TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
jj, aj ja sa pridavam k podakovaniu domi - uz ten plany poplach neries, sranda bola aspon:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pridavam sa, ery diky moc x-) ciatkos - posnazim sa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dominika bellada chvalila bazu pod make up Gosh, na jej popud vyskusana a lepsiu som este nemala. Mam aj pod ocne tiene, tiez je fajn :)
Odpovědět
domika007 ja mam bazu pod makeup od GOSH a som spokojna,neviem ci to robia vsetky bazy,ale po naneseni a pri nanasani mam taky pocit,ze mas potom pokozku neskutocne jemnu a scelenu a potom si mozes naniest makeup x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi ked vyminam tu z Pupy tak vyskusam aj gosh
Odpovědět
jeeej nic to kocky, ja som rada, ze sme sa dali dohromady a mozeme testovat :-) Momentalne vyberem nejake objemove stylingove produkty, mate tipy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik baby, ja mam momentalne bazu od Pupy, ale chcem daku novu :-N ery - zase ta ruka svrbi? :-D
Odpovědět
domi jj a strasne :-D niekto tu je zo senca vsak?-dostala som tam pracu, je to 200km od mojho bydliska, no ale inak to uz neslo, len si hladat kdekolvek...
Odpovědět
Profilova fotka
ery - ja som z okolia Senca ;-) fuuu tak to je riadne daleko :-S inak prave vcera som si pozerala svoju kozmeticku vybavu na dovo a zalial ma pot, nejako vela toho tam mam :-N :-D
Odpovědět
tak uz som testla Fresh Farmacy a Mask of Magnaminty... uzasne... necakala som az tolko... a to po prvom pouziti, uvidime co bude po dlhodobom pouzivani... Fresh Farmacy mi super vycistil plet, akoby az postahoval pory.. nato som si naniesla masku... najskor som mala pocit akoby palenia, ale o minutku som zistila,ze to skor pocit chladu, citila som ako mi stahuje plet... pri umyvani som masku este premasirovala, robi aj jemny peeling... po umyti nevychadzam z uzasu aku mam aj matnu,nie vysusenu a jemnulilinku plet... toto som este nezazila... s nicim.... som zvedava, ci tento efekt a nadsenie zostane aj po dlhodobom pouzivani...
Odpovědět
Profilova fotka
aaa casy ani nehovor, ja som strasne zvedava na ten Angels on Bare Skin, dufam,ze bude tiez tak dobre cistit!
Odpovědět
domi s bell su z tych koncin
Odpovědět
Článek se načítá
oproti clarinsu je pupb iba odvar, aj ked je fajn
Odpovědět
casy- no superx-) ked mi dnes tu postu zavru pred nosom, budem zla]-( lutujem, ze som nevyskusala nieco na plet aj ja. okrem baby face
Odpovědět
napr. ja som sa po maske magnamity, ci ako sa to vola vyhadzala - na nieco z nej mam alergiu
Odpovědět
mam pocit, ze baby face na chut nepridem
Odpovědět
Profilova fotka
blond - tak predsa len clarins je lepsia znacka ako pupa ;-) a inak kolko ta vysla ta podkladovka cez jahodu?
Odpovědět
keby ja vedela...asi okolo 30evri
Odpovědět
Profilova fotka
a inak blond ako funguje ci nefunguje bedaronicitel? =-) :-D
Odpovědět
domci ja mam gosh bazu aj pod make up ;-)spominala som to aj tu nedavno,tak mozno si myslela mna :-) mas nejake otazecky? 8-)
Odpovědět
akurat citam,ze ju maju aj ostatne kocky,takze aj ja sa pridavam,som veelmi spokojna x-) sice ju mozem porovnat len s dermacolom,mala som vzorku,ale nesedela mi,zdala sa mi prilis mastna... tato je ozaj dobra,pekne mi plet vyhladi,zmatni,make up drzi cely den,aj ked nos si zvyknem prepudrovat.ale efekt vyhladenej a matnej pleti u mna trva cely den ;-) neviem ju ale porovnat so znackami typu chanel,clarins a podobne,ale za seba ju mozem odporucit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moon - velka vdaka, toto som chcela pocut :-D
Odpovědět
tak ja som z lush celkovo nadsena.. Fresh Farmacy som pouzila na cistenie aj vecer... a super... nato, ze vyborne vycisti a zaroven plet ostane matna, nie je vobec napnuta, ci sucha.. a to sa mi casto nestava... s tym zele do sprchy som si uzila srandu... nahanala som ho po celom sprchovom kute, nakoniec som trosku odstipla a skusila vtisnut do sietkovanej hubky, cely cas krasne penilo, nic neutekalo, nic netrebalo nahanat a ta vona, mnam... teraz vecer som do sprchy naopak skusila mydielko Honey I Washed The Kids a tiez nadsenie... trosicku som pobehala po hubke a super... inak vonia mi nim cela kupelna, aj napriek pootvorenemu oknu... sladucka, medovo mliecna vona... fakt som od lush necakala tolke nadsenie... :-)
Odpovědět
tie lushove vecicky veru vonaju poriadne, ja som to mala zabalene uz v piatok a vecer som musela vypratat obalky z izby, pretoze sa tam nedalo spat, este aj zabalene ich bolo moc citit :-D Vzhladom na rychlu dodavku, by som sa odvazila, ked bude mensie teplo objednat aj nejaku cerstvu masku-mimoriadne lakave su. Serum full of Grace je strasne malinke 20g, co zodpoveda 20ml- sera maju bezne 30ml..., pouzivam ho denne, plet ho akoby vcucne, vobec nie je rano mastna, ale ten povab pleti co ma dodat nejako nevidim stale :-D
Odpovědět
sak mozeme niekedy v sept. zorganizovat opat hromadnu order... inak ja mozem ten scrub pustit kanalom - jak som to ja chytrana namocila. uz to nie je ono...aj vonat to prestalo
Odpovědět
s bedarom som zatial spoko...po 2dnoch zazraky necakam - ale asi mi to trosku pomaha
Odpovědět
Profilova fotka
kocky, vy ste take kozmeticke maniacky, tak hadam budete vediet.. som teraz v usa a videla som tu v sephore stojany smashboxu a urban decay (alebo take nieco =-) ). poznate ich? maju nieco dobre, co by stalo za to skusit?
Odpovědět
adya... urcite obidve znacky odporucam.. u Smashbox urcite ich rozne licka, rozjasnovace a hlavne podkladove bazy pod makeup, toto mam overene... u Urban Decay zase podkladova baza pod tiene, ocne tiene a super su aj ich ceruzky na oci... to je len moje odporucanie na vecicky co mam od tychto firiem odskusane.. v USA najdes mnoho kvalitnych zaujimavych znaciek, o ktorych casto u nas ani sa netusi.. Slovensko je v tomto hroooooooooooozne zaostale (vyber a moznosti minimalne )
Odpovědět
Profilova fotka
casy, ani mi nehovor..tu je milion uzasnych veci, ktore som na slovensku marne zhanala..ale hlavne kopec znaciek, o ktorych som v zivote nepocula (iba ak som ich zazrela na jahode alebo feelunique)..tak teraz obkukujem a pomalinky, postupne hadzem jedno po druhom do kosika.. :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?