TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ladie: diky za tip, uz jsem na Dermacol taky slysela chvalu :-) great-girl: diky za tip! ;-) Kolik asi stoji?
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: já si ho objednala z ebay a vysel na 120,- v drogerii stoji myslim kolem 220,-
Odpovědět
nuuna: Řešila jsem to samé, já taky pudr nepoužívám, koupila jsem normálně od Sephory (Na Flóře), posloužil a stál ani ne polovinu. Navíc mi slečna dobře poradila, já nevěděla ani jaky odstín.
Odpovědět
Profilova fotka
baby, potrebovala by som nejake tipy - potrebujem si dat do poriadku ruky - gelove nechty mi uz po svadbe opadli :-D :-D tak potrebujem nieco, aby sa tie nechtiky dali cim skor dokopy, na okolie nechtov a tiez nejaky tip na krem na ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ianitka - vela olejovat, staci aj pannensky olivovy olej, alebo ine bio oleje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik bell, skusim
Odpovědět
Profilova fotka
ja na ruky pouzivam neutrogenu, pre mna best momentalne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi - Gosh bazu pod make up som mala aj ja, ale mne sa osobne viac pozdva ta Pupa je jemnejsia co mi viac vyhovuje, Gosh je viac silikonova, co sice pekne vyhladi, ale ja som mala pocit, ze plet malo dycha... musim pochvalit opalovak a poopalovak Altermed (sadu) opalovak vyborne drzal aj po kupani a poteni, nebol lepkavy a mastny a celkom mi sadol aj na tvar, najskor som pouzivala Eucerin light mlieko SPF 30 ale to bolo mastenjsie, hoci malo byt nemastne a lahke a tak som sa z neho na tvary aj vyhadzala trosku ]-( ( minuly rok som mala od eucerinu speci na tvar a to bolo lepsie) a ani tolko nevydrzalo ako Altermed poopalovak tiez vyborny na ukludnenie pokozky najviac sa mi ale po opalovani osvedcil sipkovy olej, super regeneruje suchu kozu, davala som ho aj na celu tvar, celo sa mi zvykne vysusit pri opalovani a supat, teraz nic take nebolo....na telo vyborny bol aj je kokosovy olej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - dik, lebo som rozmyslala, ze skusim,lebo tak Pupu mam teraz dost od ruky, a Gosh je lahsie dostupny, teda aspon pre mna ;-) a tiez musim chvalit opalovak altermed, rovnako velka spokojnost, dobra kupa to bola, dik za tip bell x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co Lush baby? ja len teraz zacinam testovat...
Odpovědět
Profilova fotka
no lush, skusila som len bedaronicitela, ten celkom v pohode...a aj angel je fajn, ale tiez som velmi netestovala, lebo sme hned isli na dovo a tam som si ho nebrala, len bedaronicitela :-D a sampuk skusim tento tyzden, potom napisem
Odpovědět
Článek se načítá
ja lush - buffy super, each peach oval tiez, len sa horsie rozotiera, koza musi byt mokra bedaronicitel - zazraky to nie su:-D, ale ja sa hrozne rypem, ked sa mi nieco vyhodi, takze nema chudak kedy posobit. baby face - z toho som bola trosku nestastna, na oci to nehrozi davat. odlicujem si tym len plet, handricka alebo umvyvacia hubka nevyhnutna, lebo sajrajt treba dat z pleti prec - a tampony mi to trha. ale inak je fajn, plet je po nom super a nevyzaduje krem
Odpovědět
Profilova fotka
pred baby faceom som vas varovala :-D ze to mastnota, mne sa nepozdaval ja som bedaronicitela na dovcu nebrala, ze netreba a mala som ]-( ten eucerin mi narobil sarapatu, nicitel by stopro zabral
Odpovědět
Profilova fotka
heh preto som si vybrala radsej toho anjela :-D
Odpovědět
bell - mne ta mastnota vyhovuje, len sa mi s tym zle manipuluje. je to ako voskova sviecka. hm - pot&opalovak - to vie narobit sarapatu. sup napisat recenziu do grecka, som zvedava;-)
Odpovědět
myslite, ze mask of magnaminty vydrzi nejaky dlhsi prevoz? bez chladnicky? chcela by som ju skusit, ale co ked mi skysne za 3-4 dni?
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - uz som sa na to pytala, a myslim, ze bell pisala, ze je to v pohode...ja ju mam tiez v mojom imaginarnom nakupnom kosiku lush
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - masku v poho mozes objednat, tato nieje az taka hakliva ;-) grecko uz asi dnes nestihnem, ale urco opisem ;-)
Odpovědět
domi - jaaa, diky:-)len ci nie je rozdiel, ked ide postou a ked si ju ja kupim lajf a budem sa s nou tahat kade-tade po svete. mmch ak by ste nieco od lush chceli, tak vam to v tej prahe mozem kupit (ak sa teda do toho obchodu dostanem)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj takto si to myslela :-N takze praha uz vola? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ak si ju kupis priamo, to este lepsie, staci ak nebude na priamom slnku a vo velkom teple
Odpovědět
jj, vola..aj berlinx-) tesim. brusim zuby na najvacsi obchodak europy (vraj):-N tam bude kozmetiky.. http://www.kadewe.de/de/designer-mark...
Odpovědět
Profilova fotka
super x-) juuj tak to si musela poslusne setrit, lebo tak tomuto sa neda odolat :-x
Odpovědět
ved ste tu tyzden neboli - usetrili sme :-D:-D nic nelakalo
Odpovědět
Profilova fotka
hahaha :-D :-D :-D inak musim pochvalit duty free na letisku v BA, tam mali paradne ceny x-) napr. versace ten zeleny(neviem nazov) tam vysiel objem 50 ml 25€, alebo ten krem od biothermu co sa mi paci pomaly o 20€ lacnejsie a tak ;-) aj loccitane tam mali a tie fajn ceny, ale nemala som vela casu obzerat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - kurnik sopa sa mas :-D vsetko poskusaj, budes potom referovat :-D sme dlho nic neobjednavali :-D :-D :-D
Odpovědět
pozeram, ze tam je aj nars=-)
Odpovědět
Profilova fotka
aa to vazne? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani ja som nemala cas na duty free, iba pri spiatocnom lete som si kupila za zvysne eurace slnecne okulare :-D sak leto este nekonci a slnko svieti 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?