TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj a zabudla som, este som v lekarni kupila to dvojbalenie LRP termalnej vody v akcoske ( nejako sakra rychlo sa mi mina :-N) a tetuska mi dala take vsakovake vzorky od LRP - kremiky, mejkup tam je a nieco na cistenie a je to ako taka knizocka, superne vymyslene :-)
Odpovědět
ráda bych se podělila o objev století:-)týden před svatbou se mi zanítil pupínek na nose...nedalo mi to mačkala a mačkala jsem až jsem si vyrobila krátek jak od sopky...zachránila mě kombinace ichtoxylu na noc,zinkové masti přes den:)akorát jeden zmizel a druhý se objevil:-( A osvědčeným výrobkem jsou sací kapesníčky od Mary Kay.
Odpovědět
hlasim, ze lush je doma......za take nic toooolko evri :-D :-D :-D :-D :-D :-D momentalne testujem bedaro-vraha.....tak uvidime, co to povie ;-) ten babyface je riaaadne maly :-N som cakala nieco ako dlan....kdezeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ved inak pozeram doma, ze nejaka obalka tucna na stole....a hovorim si, ze co som zase kde objednavala, ked si nespominam, ze by som nieco cakala :-N :-N :-N :-N :-N :-N mackam....tvrde....hovorim si, ze som asi blba, alebo co az po otvoreni mi doslo, ze je to Lush :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
ako sa pouziva baby face? snazila som sa umyt si tvar, ako klasickym mydlom, ale ta mastnota mi skor ostavala na rukach ]-( ]-( ]-( ]-( a Brimstone? http://www.lush.co.uk/index.php?page=... som to namocila do trosky vody a rozpadlo sa mi to v rukach (dost to sumi).....ale to snad nie je len na jedno pouzitie, ci?? =-) =-) =-) =-) =-) =-) inak krasne intenzivne sviezo to vonia furt si nucham ruky ale co s tym teraz????? ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( a buffy? to je asi na mokre telo po sprche a suchat, suchat... =-) x-)
Odpovědět
akoze brimstone je asi fakt iba na jedno pouzitie (lebo v suchom stave je to tvrdeeee)
Odpovědět
Profilova fotka
caute blond - to je super, ze lush prisiel ;-) mne este nedorazil, som sa jaksi sekla :-x :-x :-x prisli mi nausky, som aj zabudla, ze som daco ine objednavala, sorry za poplach baby :-N :-N P.S. ciatko dik, su uuuzasne opat raz x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa blond nestras, ja mam sampuk, uz teraz sa desim ako ho budem pouzivat :-N :-D
Odpovědět
to preto, ze ery byva hned tuto za rohom :o)
Odpovědět
Profilova fotka
aha,takze protekcia :-D sakraaaa asi sa prestahujem :-p
Odpovědět
bedaro-vrah :-D domi - sampuku sa neboj, ten nesumi. buffynkou sa staci v sprche pretriet, jemne po povrchu a rukou to porozotierat, splachnut. baby face - v tom bude asi nejaka finta, to by malo vydrzat na dlhsie..asi fakt len tak prebehnut tvar, nie rajbat ksicht...uvidim, co s tym zajtra ja budem stvarat :-D
Odpovědět
som mala v plane dat trosku na prsty ruk a pomasirovat ksichik....ale je to take mastne, ze to ostalo na rukach takze ak mate niekto nejaky figel, tak sem s nim ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
zajtra sa onlajn poradime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak na baby face: lehce baby face promni v rukou, aby se to trosku jako by rozpustilo... to, co ti pak zustane na rukou pouzij na oblicej... proste jakoby vetri krouzivymi pohyby. Potom je nejlepe namocit do teple vody vatovy tamponek a jakoby smyt z obliceje.
Odpovědět
Profilova fotka
cauki babule citam vas ale nestacim pisat :-N sampuk ja jednoduche na mokre vlasky "natriem"....akoby pohladim hlavku vlasy nim..a dam spat do skatulky...este vyzera ako nepouzity ten posledny ;-) takze ten tak raz dva nezmizne a co sa tyka saloosu tak prvy nie mamickovsky mozno i pre vas zajimavy riport je here kopceny z temy kkk tak snad tam neni nic vytrhnute z kontextu olejcek zo saloos-u s divnym nazvom ricinovy...som si vzdy myslela, ze to je ten na bicykel je superskyy na strije....uz druhy den na seba kukam a vravim si nemiznu nemiznu aaale oni asik vazne sa kus vstrebavaju..neviem ci tym, ze su "cerstve" alebo...tym olejom.... tak to len ak by niektora z vas potrebovala cosik zmizikovat..tak toto zatial funguje lepsie ako ine drahsie preparaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dikes ciatko,si ma ukludnila ;-) ze online poradenstvo :-D
Odpovědět
"Promni v rukou" --- suchych, navlhcenych? :-N sorry za blbe otazky, ale fakt som neprisla na princip :-N :-N :-N (blondina, no :-D )
Odpovědět
asi vo vlhkych blondik,nie? na sucho by ti z toho na rukach ostalo nieco?a neda sa priamo trosku navlhcit tvar alebo baby face a parkrat si tym prbehnut tvar? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko.... muzes zkusit oba principy...ale protoze baby face je sam o sobe mastny... staci v suchych rukou promnout... ;-) a pak to, co ti ulpi na rukou... sup s tim na tvar a jakoby vetrit. Pak jen setres vlhkym tamponem a je to. Jinak u toho scrubu, nedavejte ho cely pod vodu.. nebo se vam rozpusti hned po prvni pouziti... postup je, ze si nejdriv vlezes pod sprchu.. proste at mas na tele vodu a pak az pouzijes ten scrub. Tady se ale vyskytuje ale... ono to trosku boli a drhne..takze ja si jakoby trosku ulomim zase tak protru v rukach a pak s tim sup na telo.... Snad jsem to napsala srozumitelne... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
baby niektora z vas spominala, ze ma tusim podkladovu bazu od gosh, ale je to len baza pod tiene ci aj pod mejkap? :-|
Odpovědět
no...sak scrub som skoro cely pustila do kanala :o) ja a bell mame gosh bazu v tycinke pod tiene
Odpovědět
Profilova fotka
a pod mejkap nema nikto? tak sa mi to asi potom snivalo, alebo co
Odpovědět
tak ja mam uz lush doma :-) a cakala som horsi smradik a na pocudovanie celkom fajn... hlavne zele Sweetie pie, vona ako tuti frutti , sladunke... len dobre ze je v pixlicke, lebo samostatne je to ako riedsia zelatina a uz vidim, ze viac by bolo splachnute bez pouzitia... potom mydielko Honey I Washed The Kids, tiez sladka, prijemna vona, no presne sa mi ju opisat nepodari, kedze mam nadchu v alergie... maska Mask Of Magnaminty typicky bylinna, travova vona, pouzitie skusim neskor, ale na forach som citala na nu same chvaly... Fresh Farmacy cistiace tiez vona bylinna, no nic odpudive... a to som fakt mala najviac strach, co to budu za smradiky... dominika... nesnivalo, jedna kocka tu naozaj chvalila tu bazu pod makuep od Gosh... len tiez si nespomeniem jej nick, chcelo by to pozriet
Odpovědět
Profilova fotka
jeej tak uz dnes ho budem mat aj ja, a uz ziadne poplasne spravy :-D casy - potom ked skusis tu Mask of Magnaminty daj vediet, lebo ja som nad nou tiez uvazovala, ale vybrala som si Angela ;-) fakt? no skusim pohladat ;-)
Odpovědět
casy- to mas sprchovacie zele v tej pikslicke? to je sranda sa s tym kupatx-)ja som si zvykla kusocek odstipnut a tym kusockom sa namydlit. ale bol pri tom velky odpad, tak som sa mydlila s celym kusom, hlavne, ked uz je to zele mensie
Odpovědět
tak lushik je uz aj u mna, teda na poste
Odpovědět
Profilova fotka
dufam, ze aj ja ho mam uz doma, teda ak my neposlal niekto o com neviem :-D :-p
Odpovědět
nie je to falosny poplach, lebo uz ho mam obkukany... dominika , ok, dnes skusim a podam hlasenie :-D ciatko, ano, v tej pixlicke je to ulozene, ale da sa to vybrat, len je to dost mlandrave.... :-D skusim obidva sposoby a co sa viac osvedci...
Odpovědět
Profilova fotka
tak u vas mozno hej, ale mne sa v poslednej dobe dari vytvarat falosne poplachy :-N super, budem cakat ;-)
Odpovědět
a este chcem podakovat Erike za jej velku ochotu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?