TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cize ak to spravne chapem, zoberiem nejaky krem alebo iny vyrobok od biodermy a tuto vodu dostanem zadarmo? =-) :-N
Odpovědět
dominika..ale len na sensibio kremy sa to vztahuje...bohuzial nie na hocijaku sadu, boli tam nejake kremy, ocny gel, maska... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to asi nic potom, som myslela, ze si vezmem nieco na opalovanie
Odpovědět
ahojte kocky,mozem sa opytat na tu akciu biodermy? ja som dnes kupovala kremik sensibio a ziadna akcia sa nekonala ani nahodou =-) je len v niektorych lekarnach? potrebovala by som este aj masku,tak by sa mi velmi hodila aj ta pletovka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moon - baby spominali, ze je vo viacerich lekarnach, ja som si ju tiez vsimla teraz v OC Palace v BA ;-)
Odpovědět
vdaka domi,musim pohladat,dufam,ze sa dostala aj k nam na vychod :-N
Odpovědět
Profilova fotka
moon, skusim pozriet este v okoli Senca ( co je asi 30 km od BA), ze ci to maju aj tam, a ked to maju, tak sa to mozno rozsirilo aj dalej od epicentra cize dalej od BA :-D
Odpovědět
vdaka domi :-N :-D ja som tiez myslela,ci sa to netyka nahodou len nejakej konkretnej siete lekarni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moon - zatial nedakuj :-D inak baby neskusali ste nejake antiperspiranty od biodermy pripadne vichy? =-)
Odpovědět
ja som si akurat dnes objednavala spiralku hypnose,tak som rozmyslala,ci prihodit aj vichy antiperspirant,ale odolala som,treba vonavecku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez kazdu chvilku cakam novu hypnosku 8-) pride mi ta novinka... no jo, mi hovor, tiez si utahujem opasok a kupujem, len veci potrebne na dovo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
moon a cez aku stranku si objednavala ze tam maju aj mascary hypnose aj vichy? domi neskusala som antipersp. vichy ani bioderma..len som sa pytala na ich cenu v lekarni :-D ja mam tiez problem, lush prestal vyrabat moj oblubeny aromacreme deodorant, a teraz provizorne pouzivam daku avon gulicku ]-( ]-( kupila som si minule v DM prirodnu gulicku, tusim alverde, nechtikovu ak sa nemylim,ale efekt zadny ;-( ....takze mojim velkym problemom je teraz vypatrat taky prirodny deo co mi bude vyhovovat tak ako aromacreme |-| lebo Al si patlat pod pazuchy dlhodobo nemienim :-| :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pimpulka, ak nechces patlat AL, tak to musis pouzivat len deodoranty, lebo kazdy antiperspirant AL obsahuje, inak by nemohol zabranit poteniu...mne skoro vsetky antiperspiranty zaberaju rovnako, akurat niektore ma stipu alebo ma svrbi koza, inak v ucinnosti nevidim ziaden rozdiel, preto nevidim dôvod platit za drahy Vichy alebo Biodermu, ked aj tak ucinkuju rovnako :-p jediny 100% ucinok ma Driclor, no ale ten dlhodobo pouzivat nechcem, davam len obcasne ;-) deudoranty u mna teda neboduju...sice pot necitit ale potim sa dost ]-( a vazne sa mi nechce chodit s mapami na tricku :-p to radsej budem znasat AL, snad na to nezomriem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell ten aromacreme sice nezabranil poteniu, ale ja sa nejak extra velmi nepotim,ani mapy velke nemam,skor len ked si rukou prejdem po pazuche tak citim vlhke, ale vyhovoval mi v tom ze som cely den "vonala" takou jemnou pudrovou vonou,ziaden zapach...ostatne prirodne deo sice mi tiez nezabranili potit sa,ved nejsu ani na to,ale po par hodinach som sa "citila" :-( ...a zdalo sa mi ze sa potim rovnako aj s antipersp. aj s deodorantmi,len rozdiel je ze s tym aromacreme som sa fakt necitila...kym s inymi hej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas stastie, ze sa nepotis a mozes pouzivat aj deo, ja bez antiperspirantu nemozem fungovat, hoci to tiez nie je uplne spolahlive, ale co uz :-| a mam najradsej take co vonaju najmenej, aby sa mi to nemiesalo s parfumom :-)
Odpovědět
ahojte :-) pimpul,objednavala som z parfums,maju tam aj vichy,je tam aj nejaky ze devat eur,vraj pri dlhodobom pouzivani obmedzuje potenie... z prirodnych som mala weledu,ale nevedela som si zvyknut,potila som sa a ta vona mi prekazala teraz mam garnier a prekvapivo fajn,nepotim sa a voniam si cely den,aj ked niekedy si ho dam pocas dna aj dvakrat ak treba :-)
Odpovědět
a spiralku som objednavala onyx za dvacku :-)
Odpovědět
z prirodnych deo mi nedrzal ziadny, hrozne nieco:-p ale dost ludom sedi a vyhovuje od Sante http://ekodalej.sk/iobchod/catalog/sa... ten som este neskusala a uz asi ani na to nemam chut, po vsetkych tych vyhodenych kusoch. moj naj je Body series, uz som ho tu tusim raz ospevovala:-D ale je od dilera. po vyskusani sa uz ziadny iny z drogerie nechyta. http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:__... mam gulicku, vydrzi asi 5 mesiacov a vonia len takou cistotou, pudrovo. neznasam kvetove a ine vone, vadi mi to a preraza vonavku. kedysi som zboznovala dove, ale uz aj ten je mna vonou silny, az taky prkry. najvacsia katastrofa su pre mna nivea, adidas - to vobec nezabera a nemam pocit, ze by som sa extremne potila
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - ten Body series to coo? vobec nepoznam, este som sa stym nestretla =-) :-. aka to znacka? ani ja nemam pocit, ze by som sa potila nadmerne, myslim ze je to v norme a hlavne sa potim iba v podpazusi, inde vobec, ale vadi mi ak tam mam mokre flaky na oleceni ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj uz vidim :-D :-D :-D Amway :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte čím by se dala udělat taková lesklá linka kolem očí jako je tady http://www.beremese.cz/album/view.php... ? klasickými sypkými stíny asi ne....
Odpovědět
Ahojte prosim poradite mi niektora, mam mastnejsiu plet so sklonom k akne a uz som vyskusala toho naozaj dost od kozmetiky sensibio, bioderma, vichy, l´oreal a nic sa nezmenilo. Tak sa chcem spytat ci nemate niekto skúsenost s emulziou od Avene cleanance s hydrokyselinami alebo La roche effaclar hydr.-zmat. emulzia. Dakujem.
Odpovědět
jj, amway, ale je mi to uplne jedno, ked je taky skvely, pouzivam ho dobrych 10 rokov, vzdy si kupim 2 ks, to mam takmer na rok a nikto ma neotravuje so ziadnym amwayom.
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko, ved ja proti tomu nic 8-) ja by som to tiez brala, ale nepoznem nikoho co to robi... mmarch - to sa robi bielou konturovacou ceruzkou na oci, najlepsie trosku perletovou ;-)
Odpovědět
no vsak vieme, aku ma amway a pod. povest..pritom nemusia mat zle veci...ale okrem tohto som nic neskusala a ani som nevidela katalog
Odpovědět
Profilova fotka
caute caute, ste toho popisala, idem teda citat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bellada: díky za typ... hned se po nějaké mrknu
Odpovědět
Profilova fotka
som bola aj ja kupit ten novy lesk MF a mam aj novy lak na nechtiky x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bell - super :-) aky odtien si si vybrala? a ad ten amway nieco mi to hovori, ale neviem presne co :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lesk mam 06 vibrant, taka prirodzena farba pier a lak je golden peach, zlatoperletovy :-) tych lakov k tomu tam uz bolo malo....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?