Nevěsta 2012 z Ostravy. Místo, šaty...poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky ,plánuji letos v září svatbu a pořád jsem na vážkách kde se vzít a kde mít hostinu... kde sehnat nejlepší šaty :-p atd. máte někdo radu?
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Ahoj zkus Aknel v Radvanicích dělá klasické i mini koláčky a super dobré lepší jsem nejedla :-)
Odpovědět
@zmaldik Domluvila jsem si u pí. Konečné schůzku pro porovnání. Jdu k ní v pátek 16.3., tk ti pak písnu. ;-) Máte vybrané svatební oznámení? Nemůžu vybrat. Odkud jsi čerpala inspiraci ty?
Odpovědět
@syslice kouknu na net, někdo mi o nich už říkal :-) Díky
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Jasně zavolej a domluv si ochutnávku pdavají ji zdarma držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ tak jsem zvědavá tedy, jak budeš spokojená, aspon můžeš porovnat, protože si vlastně už u jedné vizážistky byla :-) ..no abych řekla pravdu, na žádných webech jsem nenašla, přesně ty, které se mi líbí, tak zkouším jednu slčnu/pan, která dělá různá oznámení doma, takže čekám až mi pošle návrh, který jsem řekla, se mi líbí..je to na fler.cz pokud si ještě o tom neslyšela..http://www.fler.cz/zbozi?ucat=90070 ..hlavně taky proto, že chci mít všechno v jendnom stylu..takže čekám zatím :-) ale času už moc není, páč v dubnu se musí oznámení poslat :-) co ty a floristka, kytičky už zařízené máš?
Odpovědět
@roma_ka svatebni salon Alicja
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a a od koho smim-li se zeptat?Me tam ty kolace bud pripadaly drahe nebo nic moc :-(
Odpovědět
@syslice Děkuji, já tam koukala a ceny mi připadají drahé? Nevím jak se tedka ty koláčky pohybují pořádně. @heyrup tak nám nechutnali z pekařství Miluška to bylo fakt suché a chutnali nám moc ze superkolacezet i kamarádka si je vychvalovala.
Odpovědět
@zmaldik Děkuji za informaci. O Fleru jsem tady už četla. Není moc z čeho vybírat. Svatební oznamka jsou nic moc :( V pátek mám domluvenou schůzku s floristkou Ivou Kepákovou. Pak mě čeká vizážistka:) Oznámení chceme rozesílat ke konci dubna. Jak řešíš zábavu na hostině: máš DJ nebo živou hudbu? My budeme mít živou hudbu.
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Ahoj no nevím ale já dám raději 10kč za výborný koláč jestli ušetřím korunu na jednom to mě už nezabije a ty malé jsou opravdu boží ,ale jasně každý máme jinou představu moje babička říkala že to jsou takové jake se pekly kdysi nešizené .Tak vybírej snad někde vybereš.
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ jak se tak divam, mame dost spolecneho :) Kepakovou mam taky, byli jsme u ni v pondeli, ale kalkulaci nemam, to mi udela asi po dalsi schuzce co se rozmyslim jestli si necham udelat i vyzdobu stolu a obradu venku, pac uz to bude palba jen za ty kytky, budu mit totiz netradicni kterou moc nikdo nema, takze cekam ze bude stat o mnoho vice..ale beru to ze je hodne dobra, vyhlasena a poradi, takze za kvalitu se plati...sama tu kytku uvidim az ten den, takze mam v ni duveru mno my budeme mit 3 ruzne hudby, obrad zive housle a klavir, po obede cimbalovka a vecer dj..a o zabavu se postara karikaturista kdyz se pujdeme fotit :) A vy budete mit take dj? Dej pak vedet co u tebe kyticky :)
Odpovědět
Jo p Kepaková je opravdu výborná soulasím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@syslice My už vybráno máme :-) jak jsem psala u toho superkolaccezet nám moc chutnali a právě jak píšeš zdědili to po babičce fungují už mnoho let a tak budou takové jaké se dělávali kdysi :-) A ty nám moc chutnali, takže necháváme je dělat tam :-)
Odpovědět
supr
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup tak už jste byli??? A co obleky na chlapy a chlapečky taky mají??? a za kolik??? dík za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice ahojky bylas na těch makaronkách????
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to jsem ráda,že jsem pěkně zůstala v práci a o nic jsem nepřišla... ;-)
Odpovědět
@vrcka jo byla jsou super mnam ale strašně křehké naši je spucovali ihned ještě jsem nebyla ani pořádně vyzutá z botů
Odpovědět
@heyrup Prosím Tě, kde v Polsku jste přesně byli na šaty? Taky tam máme v plánu jet, ale víme akorát kde je Castorama, tam svatební šaty asi nevedou 8-) Původně jsem tam chtěla jen na oblek pro ženicha, ale pokud tam mají i šaty na nevěsty, to by bylo super! Ceny jsou tam prosím tě za ty šaty plus minus jaký?? Děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice a budeš je brát??? a na kolik výjdou???
Odpovědět
no naši mě přemluvili stojí 10kč jedna ty jsi je zkoušela v Anglii jak mají chutnat mají být tak křehké? A podle mě se asi nemají dávat ani do lednice jinak zvlhnou ale byly prostě božské :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice tak to jo a budeš je dávat na stůl nebo ke koláčkům??? Jinak holky dáváte koláče a i výslužky??? A komu všemu dáváte koláčky před svatbou????
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice mohla si je vyfotit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice a prosímtě myslím,že už jsem se nějak ptala,ale prosím dorty ted av aknelu bereš a jaké a za kolik a jak jste se domluvily a platila jsi zálohu??? díky moc,já su upe tupec se všech furt na něco musím ptát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka jej to bylo pro syslice :-|
Odpovědět
holky žádnou zálohu dort beru poschodový a k tomu ovocný maskarpone malina tvaroh broskev a mini koláčky a makronky na stul 3 poscodový 2700kč 10kg a ty ovocné 500kč makronky 10kč mini koláč 4kč ja taky pořád něco řeším ale asi zase pujdu v sobotu pro koláče mini a vezmu i ty makronky tak vyfotím :-D
Odpovědět
tak muj miláček to stihl vyfotit telefonem tak aspon takhle foto nic moc aspon něco :-D
Odpovědět
Tak my bereme z Ollies. Lepší dort jsem nikdy nejedla :)
Odpovědět
byla jsem obviněna z reklamy tak asi už nebudu reagovat na dotazy mrzí mě to.Musíte nevěsty hledat ahoj :-x
Odpovědět
@kacenka1234 Můžu se zeptat co jste měli na oběd a na raut?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?