Nevěsta 2012 z Ostravy. Místo, šaty...poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky ,plánuji letos v září svatbu a pořád jsem na vážkách kde se vzít a kde mít hostinu... kde sehnat nejlepší šaty :-p atd. máte někdo radu?
Odpovědět
@vrcka já se taky vracela k původním. Tyhle byly asi třetí šaty co jsem měla na sobě a moc se mi líbily. Dělají pěknou postavu a v jednoduchosti je krása. Pak jsem si zkoušela dalších pár, ale ty mě jenom utvrdily v tom, že tyhle jsou ty pravé. První zkouška šatů, první salón a hotovo. Nemusíš zkoušet třicet různých šatů a obcházet deset různých salónů jenom proto, že to dělají ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano já v prvním saloně a hend ty první ;-) včera paní říkala,že ani víc jak dva salony se nedoporučují bo pak máš hlavu plnou.... na zblbnutí :-p
Odpovědět
jo jo, přesně tak :-D Tak až budeš mít tu fotečku, tak ji přidej. Já se už asi čtrnáct dní chystám všechno nafotit a založit si taky album příprav :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca no ty co jsem nafotila včera už přes hodku stahuju máme zasekanej net na prd! :-| a ty co mám odložené mám v mobilu a ty nejdou zas dát na PC tak mě asik trefí... taky mám už pár věciček pod postelí,ale kdy to nafotím... hihi to nevím :-D
Odpovědět
Holky od zítřka tj. 2.3 do neděle 4.3 2012 na Výstavišti Černá Louka probíha veletrh Nevěsta 2012 třeba malá inspirace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule já vím,ale budu všechny tři dny v práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca koukám,že se budeš vdávat za chvíli a ve Staré vsi,tam je to krásné taky jsem chtěla!!! |-|
Odpovědět
@vrcka jéééé tak to je pech, zrovna když se můžeš kochat :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule no právě!Víkend jak byl veleth v Atomu jsem taky měla pracovní,ale v neděli jsem šla dřív tak jsem tam koukla,ale litovala jsem NIC tam nebylo:( ale na výstavišti bude určo lépe,ale to už mi nevýjde :-S
Odpovědět
@vrcka nakonec už něco vybráno máš a tak by to lákalo ještě měnit :-|
Odpovědět
holky já byla na tom veletrhu v Atomu a jdu i tenhle víkend. Ten v Atomu opravdu stál za prd, ale těším se na tento víkend, pár lidí říkalo, že to stojí za to. Skoro všechno už stejně mám zařízené, ale i tak, pro inspiraci.....bude tam vystavovat moje květinářka i cukrářka, tak je docela možné, že si u nich ještě změním pár detailů ;-) :-D
Odpovědět
@vrcka jsem moc ráda, že jsme si nakonec vybrali Starou Ves = je to tam opravdu krásné. A příjemní lidé na úřadě, dobře se s nima komunikuje. Obřad bude venku pod lípou, no už se moc těším. A kde to teda máte vy? A proč jste se nakonec nerozhodli pro Starou Ves?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ilcca no přítel se bál,že to máme daleko scházet se budeme v Šenově.. .nakonec to budeme mít na Slezskoostravské radnici ;-)
Odpovědět
@vrcka no my to máme tak trochu divoké. Na obřad pojedeme z Ludgeřovic, takže přes celou Ostravu. Původně jsme tam měli mít i hostinu, v zámecké restauraci. Ale nakonec je z malé svatby velká, tak jsme hostinu museli někam přesunout. A hádej kam = do Ludgeřovic, Vráblovec :-D Takže budeme jezdit jak joja sem a tam. Ale Staré Vsi jsem se vzdát nechtěla. Dívala jsem se na tvé fotky a ta radnice vypadá taky moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca jj,takový kompromis:) v té staré vsi se vdávala moje teta,fakt je to tam moc pěkné!Ale obdivuji tvoji snahu ;-) s tím cestováním to bude legrace :-D
Odpovědět
@vrcka jo, to teda bude. Stopovala jsem to a trvá to půl hodiny pomalou jízdou. Doufám, že to lidem zas tak vadit nebude. Ale bude na ně čekat seper den se super zábavou, tak to snad přežijí ;-) A stejně, jak mi řekla moje sestra/svědkyně - je to můj den a já si ho můžu udělat jak chci. A všichni budou poslouchat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano přesně tak!Tvůj den!!!! D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky byly jste dnes na výstavě???
Odpovědět
@vrcka chystam se zitra.ale uz jsem cetla ze to bylo o nicem.tak nevim.ty jdes?
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa já byla loni a nadchlo mě to! letos se dostanu jen možná a to v neděli...
Odpovědět
Já se oblékám a letím dneska-)
Odpovědět
Bylo to fakt o nicem, ja tam byla vcera. Je tam na vyber hodne prstynku ale to je tak vsechno.
Odpovědět
Profilova fotka
vratila jsem se z veletrhu,, a jsem teda dost zkamana, nic moc, nejak to upada, par satu hodne prstnu, nic noveho, ja se tak tesila :-|
Odpovědět
Tak jsem se přiharcovala a jsem zklamaná nic moc na veletrhu souhlasím upadá to ;-(
Odpovědět
díky za uklidnění, že jsem o nic nepřišla
Odpovědět
ja tam taky byla vcera a nic moc...aspon jsem se utvrdila ve vyberu prstynku..jinka holky co se tyce svatebnich satu, byla jsem v polsku a musim rict, ze teda vyber je super.netusila jsem, ze sezenu na sebe tak hezke saty
Odpovědět
@zmaldik Ahojky, tak jsem ráda, že jsem tam nakonec nejela. Byla jsi už u pí. Konečné na zkoušku? :)
Odpovědět
@heyrup Mě v Polsku nenadchlo nic, ale každý je individuální a každému sedne něco jiného. A kde konkrétně v Polsku?
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ ahojky, no o nic si teda nepřišla, jsem byla zklamaná a tak jsem se těšila..nebyla :-) budu mít zkoušku zároven s účesem, takže až v polovině, na konci dubna :-)
Odpovědět
Ahoj Holky, tak se přidávám, taky jsme tam dneska byli a můžu Vám říct, že jsme vyhodili za vstupné úplně zbytečně , mají tam prd a mají to horší jak minulý rok. Jak píšou holky plno prstenů a svatebních šatů, jinak nic. Koupila jsem akorát lampiony štěstí, pár koláčků a toť vše. A ty koláčky nám ještě nechutnali, tvrdé a suché. Ale pak od jedné paní ty byli výborné, plno tvarohu, máslové. Tak se jí možná ozvu. Jinak prosím nějaké typy na koláčky? Jestli už máte vybranou cukrárnu? Děkuji :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?