Nevěsta 2012 z Ostravy. Místo, šaty...poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky ,plánuji letos v září svatbu a pořád jsem na vážkách kde se vzít a kde mít hostinu... kde sehnat nejlepší šaty :-p atd. máte někdo radu?
Odpovědět
1
8
9
Profilova fotka
@ilcca jakápak byla svatba? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já už mám objednané prsytýnky a oznámení ;-) konečně jsme se posunuli dál... a dnes v NANU NANA jsem si koupila polštářek pod prstýnky a různé prkotinky:) doporučuji navštívit!jdou na Karolině i v šopinu :-p
Odpovědět
@vrcka úžasnáááááá. Jenom škoda, že už je po ní a nikdy ji mít znovu nebudu :-( Celý den byl prostě báječný, všechno klaplo tak jak mělo a všichni se perfektně bavili. Zábavu jsme uzavírali my v pět ráno ;-) A co ty, jak ti jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca pááni já tu dlouho nebyla:( jen koukám na počet dnů do svatby a na bazárek.... :-D Páni takže svatba pěkná :) a jak je tedka vdaná paní??? No u nás se pěkně připravujeme:)
Odpovědět
@vrcka ahoj, no já sem už taky moc nechodím..... a jak je? Skvěle. Pořád si to užíváme, jsme jak dva zamilovaní puberťáci :-) Ale po svatbě to utíká ještě rychleji než před ní. Připadá mi, jako by to bylo už dávno. Hned bych si to zopakovala. Aspoň mám video a fotky na které koukám a připomínám si to všechno ;-) Tobě se to už pěkně krátí....prázdniny a máš to taky za sebou....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :) Na našem facebooku http://www.facebook.com/media/set/?se... právě probíhá hlasování o tu nej svatební fotografii beremese.cz! Zapojte se do hlasování a "lajkněte" tu, která se Vám líbí nejvíce ;-) Třeba se další měsíc do soutěže zapojíte také :) Pěkný den! Jennyska Asmira team
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca jojo je to neuvěřitelné jak ten čas letí!!! To je moc krásné,že jste jak zamilovaní puberťáci! já se bojím,že t žádná změna nebude,no uvidíme, u každého to je jinak :-p No prázdniny ty bych chtěla taky mít volníčko a pěkně se připravovat..na líbánky se chystáte????
Odpovědět
Ahoj,svatební hostinu můžeš mít na ul.30.dubna v restauraci Evropa.Salonek je pro 22 lidí a je možno uzavřít i celou restauraci,třeba až odpoledne.Taky připravujeme catering-pohoštění,které přivezeme domů před obřadem a nemusíte se starat s přípravou. Táňa 777 910063 Peču i cukroví a koláčky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
@janictourek můžu se tě zeptat, kolik Vás stál fotograf a kameraman? Moc díky!!!! :-)
Odpovědět
@adrenalinka my platili: kameraman 6500 (v ceně: komplet video a videoklip, byl s náma celý den) a fotograf 7800 Kč (byl s náma celý den + 2 předsvatební schůzky kdy jsme se domluvili co a jak; retuše 30 námi vybraných fotek v ceně, 1000 Kč kredit na vyhotovení fotografií v ceně - my si za to nechyli udělat fotky do alba, ale uvažovali jsme i nad možností ten kredit použít třeba na fotku na plátně, nebo do obrazu, což byla taky možnost ;-) ). kdyby tě ještě něco zajímalol klidně se ptej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro šaty si zajeď do Frýdku - Místku salon Adelaide...půjčovné 4000 Kč komplet se všemi doplňky a paní udělá, co ti na očích uvidí...mi šaty přímo šije, jelikož jsem si nevybrala..
Odpovědět
Článek se načítá
1
8
9
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?