Nevěsta 2012 z Ostravy. Místo, šaty...poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky ,plánuji letos v září svatbu a pořád jsem na vážkách kde se vzít a kde mít hostinu... kde sehnat nejlepší šaty :-p atd. máte někdo radu?
Odpovědět
@syslice Jaké máš vybrané šaty z Parisu? Já tam byla a mám je už zaplacené:) Mají krásné šaty. Kytici budu řešit za 3 týdny u Ivy Kepákové :) Tak jsem zvědavá:)
Odpovědět
Jo jse uplně nemožná nejde mi vložit obrázek pokusím se ,ale mají opravdu super šaty ale paní Kepáková výborná volba jakou budeš mít kytici ?
Odpovědět
Ahoj holky, ktere svatebni salony jste prosly?Ja dneska byla ve dvou, v tom prvnim jsem si vybrala saty, ale chci zkusit obejit jeste nejake salony. V Avionu jsem byla a nesedly mi ani jedny :-(
Odpovědět
@heyrup Ahoj, já byla jen v Angelice, ale to už jsem byla rozhodnutá si šaty ušít a tam jsem zkoušela jen střih šatů. Šaty byly hezké. A co ty? Poreferuj ;-)
Odpovědět
Ja jsem byla v Zabrehu v salonu Saty pro Tebe a tam jsem si jedny vybrala. Pak jsem jela do toho Avionu - hruza, proste mi tam vubec nic nesedelo, tak me holky lanari jet jeste nekam jinam, pry jen pro jistotu, kdybych nasla nejake hezci :-)
Odpovědět
JInak byla jsem na veletrhu v Clarionu a nic moc...oznameni jsou same kyce a hruzy, zadne ochutnavky dortu nebo tak (krome Prokopa tam nikdo nebyl, ale ten je zase drahy), takze nemam vubec nic.Jedine, co jsme si tak napul vybrali jsou prstynky Retofy...zkusim obejit zlatnictvi, za kolik by mi je udelali jinde. JInak nemam nic, zacinam z toho silet, protoze se citim celkem v pasti, ze jeste nic nemam zarizeneho a svatba je v cervenci 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice jojo byla jen marcipná mě trošku zaskočil:)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup ahoj a jaké to tam je ty šatyprotebe? taky bych se tam chtěla podívat a na netu se mi jedny šaty líbily :-p
Odpovědět
@vrcka tak tam ale nejdrive zavolej, jestli je maji na sklade.Jinak pani moc ochotna, rekla mi, co mi sedi a co ne, na nic si nehrala. Ale urcite si domluv schuzku, abys tam nesla naslepo :-) kdyz jsem si vybrala ja, se svoji postavou, tak nebudes mit problem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky souhlasím v tom Clarionu nic nebylo NIC! jsem byla naštvaná :-( Jinak já byla v salonu Karina v Porubě,slyšela jsem hodně chvály a kamarádka si tam taky pučovala šaty a paní tam jsou moc milé...,ale chtěla bych se taky ještě někam podívat jen pro jistotu ;-) V Zábřehu je ňáký salon ještě u tramvajové zastávky před Čez arénou, tam se zkusím mrknout a na snp na šaty pro tebe a uvidímmm
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup ááááha díky za radu no já už někde četla ,že se máj rači aji domlouvat schůzky tak to zkusím a uvidím.Já to mám pár kroků a za to nic nedám. Mají tam i ňáký doplňky??? a šaty za kolik? dík
Odpovědět
@vrcka tak cena je super, zrovna mi nejvice sedly saty, kde je pujcovne za 2500, chapes?no ja jsem zirala!a material byl taky prijemny ...doplnku jsem si nevsimala, nebylo to na poradu dne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@heyrup pááááni tak boží cena!!! Jak to tam jako mají? to je více půjčoven v jedné??? aspoň tak nějak jsme to pochopila na netu ;-) tak to tam v pondělí zavolám a ve středu bych tam zašla :-D
Odpovědět
@vrcka no maji pujcovnu svatebnich a spolecenskych, mohli by tam toho mit trochu vice, nicmene ja si vybrala...vsak uvidis :-) cucela jsem, ze si je muzes nechat i usit, a budes zirat na cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup jooo? A ty si budeš nechávat šít nebo půjčovat??? jinač teda díky za info ;-)
Odpovědět
@vrcka no to ja prave jeste nejsem jaksik rozhodnuta...a neni zac :-)
Odpovědět
@moonie v Angelice maji cca za kolik pujcovne?dekuji za odpoved :-)
Odpovědět
@heyrup Přiznám se, že po půjčovném jsem se nepídila, protože jsem chtěla šaty ušít nebo koupit. První šaty byl krásný model (asi La Sposa, ale nevím který konkrétně), půjčení za 8000Kč, prodali by mi je za 15000Kč, protože už je měla nevěsta přede mnou, původní cena byla 28000Kč. Ale víc už ti bohužel neporadím. Zkus toto téma http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... , třeba tam něco najdeš.
Odpovědět
@moonie dekuju moc
Odpovědět
@heyrup Psala jsem ti do jiné diskuze: půjčovné šatů v salonu Paris se pohybuje od 8.000kč do 15.000kč dle typu šatů. Profi přístup. Naproti salonu Bella poblíž ČEZ Areny, kde byla prodavačka neochotná...a šaty nemají bílou barvu...je to hodně o tvé představě :)
Odpovědět
@mendy_ ja to cetla i v te jine diskuzi, moc dekuji :-) ja uz sice jedny saty vybrane mam, ale znas to, co kdybych nahodou nasla nejake lepci ;-)
Odpovědět
@kacenka1234 budeme mít taky svatbu v Třebovickém mlýně. Taky si budeme brát svůj alkohol, chci se jen zeptat, jestli je to bráno tak, že si můžeme vzít i svůj alkohol na přípitek. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@damilinka tak to nevím, my jsme měli přípitek od nich, ale myslím že to asi nebude problém byli dost ochotní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jáké jste měly nebo budete mít šaty! S nebo bez vlečky??? Já chtěla bez vlečky,ale včera jsem zkoušela pěkný šaty,ale měly vlečku bojím se,že v tom nebudu umět chodit atd :-|
Odpovědět
@vrcka já mám teda určitě bez vlečky. Ráda tančím a nedokážu si představit, jak tam řádím s vlečkou. A z toho samého důvodu mám i tu nejužší spodničku. :-) Ale k chůzi si myslím to nevadí, to si ani neuvědomíš, že tu vlečku máš.
Odpovědět
@vrcka většinou se dá vlečka připnout..
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap v tom salonu co jsem zkoušela je vlečka součást šatů nejde odepnout :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca no přesně taky si říkám! a to já jsem s mojim měchýřem často na záchodě, tam už si to vůbec neumím představit :-D
Odpovědět
@vrcka o tom mi ani nemluv, z toho jsme měla tak trochu noční můry. Ale naštěstí tam, kde mám hostinu jsou široké kabinky ;-) Mě osobně se šaty bez vlečky stejně líbí víc. Tady jsou ty, které jsem si vybrala já - na modelce.
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca taky si myslím jsou praktičtější ;-) moc pěkné ,takové princeznovské:) já mám jedny odložené bez vlečky...,ale dostala jsem amok zda nejsou jednoduché a ,že přece musím jít i jinam... šaty krásné,ale paní říkala,že nelze upravit délku což mě zaskočilo-takže vysoké podpatky a to já nechtěla... a vlečka tu taky jsem nechtěla... takže zůstanu u svých původních až mi to půjde dám je tady ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?