Svatba Srpen 2021

Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám blíží srpen a všimla jsem si, že jsou skupiny jak na červen, tak na červenec.. no tak jsem chtěla taky jednu vytvořit pro nás pro srpnové nevěsty 🙂 můžeme si psát a sdílet jaké jsou nové opatření, rady a jak jsme daleko s přípravami.. nebo prostě, co vás napadne 🙂 Všechno se zlepšuje a věřím, že nám to vyjde! My nic nepřesunujeme! 😄 A máme mít nakonec do 80 hostů na svatbě ze 115 tak věříme, že to půjde 🙂 Má mi přijet asi 50 hostů ze zahraničí... takže vše bedlivě sleduji 😄 Tuto skupinu zakládám v pozitivním duchu 🙂!!!
Odpovědět
V srpnu nam to vyjde, uz proste musi byt zivot normalnejsi 🙂
Odpovědět
Já doufám, že v srpnu bude situace mnohem lepší a vše nám krásně vyjde. Nemám žádný plán B. Svatbu vysněnou od 14ti a teď, když se konečně blíží, vzdát se jí nechci. 🙂
Odpovědět
7.8. 😉 nic neruším a nepřesouvám. Máme cca 100 lidí. Svatba na samotě uprostřed lesů. Takže jestli bude povoleno 50 tak to řešit nebudu. Když nic tak se berem osamotě a párty se udělá později. Jinak mám zajištěné všechny služby a šaty. Jinak nic neřeším. Nevim ani co 😀... jo teda jdu udělat oznámení. Lidi se pořád ptají kdy to bude 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@zannast @lumakalu @denous123 jé to jsem ráda, že je tady více nevěst na srpen s pozitivním duchem! Taky nic určitě nechci rušit a myslím, že srpen bude přesně ten měsíc, kdy to všechno vyjde 🙂 a holky, budete mít svatbu venku nebo vevnitř?
Odpovědět
My budeme mit obrad venku a hostinu uvnitr (pokud to bude mozne). 🙂 Pripadne bych snad na posledni chvili sehnala nejake party stany a udelalo by se to venku v nasem resortu, avsak to je jen muj napad, oficialni plan B nemam, protoze verim, ze nebude potreba 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@denous123 taky to mám v plánu uvnitř, no při nejhorším, by se to určitě dalo udělat venku 😄 ale také věřím, že to už nebude potřeba 🙂
Odpovědět
@happymony My to máme tak napůl. Obřad venku a hostinu ve stodole, ale nějaké posezení budeme mít i venku. 🙂
Odpovědět
Máme na konci srpna a taky plánujeme a doufáme, že vše klapne ☺️ Inspirujte, co vše již máte zařízeno?
Odpovědět
Ahoooj! Tak jak se chystáte? 🙂 už je to za rohem... Mě každej plaší, že už to bude a ja jsem pořád až moc v klidu. Začala jsem dělat vývazky 🤨 příště za to asi tech par korun ráda dám 😄 to je hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
@lumakalu Ahooj!! No ja jsem tak moooc ráda, že jsme to neposunovali na další rok a že jsme na to vůbec nemysleli! Holky 🙂 teď nám to tak krásně vyjde... no je to bomba! Fakt? A jak to chystáš ty vývazky? Já mám jen objednané mašličky, a pak u vchodu dáme misky, v jedné budou mašličky a v druhé myrta a ve třetí špendlík a každý si to může přidělat sám jak chce 🙂 a nemusím nic chysat 😄 poradila mi to floristika ať se na to úplně vykašlu, že to je piplačka 😄 ty si jako připravuješ i ty mašličky? :O Já jsem teď zrovna dovyřídila šaty pro dospělé i malé družičky.. ani nevíte jak jsem ráda, že je to zamnou 😄 Bylo to něco, ale nakonec se všichni úspěšně dohodli 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nevěsty jsem také srpnová a svatbu máme 20.8. By jste mi mohli objasnit jak to vlastně s tím kovidem je čtu pořád čísla 30, 200,500. Máme svatbu v obřadní síni. Byla bych ráda kdyby mě to někdo objasnil.
Odpovědět
@happymony Jo taky jsem moc ráda... Ať už to máme za sebou a ne zase rok čekat 😀 Dělám něco takového. Bez toho zeleného. Jak od prvňáčka.... Ještě jsem začala dělat tombolu a vázičky. Ja která nechtěla nic chystat a řešit. No musím se smát sama sobě. Jinak už máte všichni všechno? V rámci možností?
Odpovědět
Článek se načítá
@dortopa1 ono se to do srpna ještě 3x změní. Ale přehled covid opatření na svatbách je zrovna tady na beremku myslím
Odpovědět
Profilova fotka
@lumakalu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty 🙂 My máme svatbu 21.8. a rozhodně nic nehodláme přesouvat. Dá se říct, že máme už vše vyřešené a zařízené, a čekají nás jen drobné dodělávky výzdoby 🙂 Držím nám všem palce 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?