Názor svatba

Profilova fotka
Ahoj. Chtěla, bych se zeptat. Máme to udělaný tak že je jen obřad, a pak se udělá pár fotek a pojedeme každý domu. Jelikož my se stěhujeme 100km daleko, a teď tu kde jsem s dětmi tak bydlíme u mě mamky, a přítel bydlí už na domku. A za měsíc v létě v našem novém domečku na zahradě chceme udělat posezení. Měl jste to tak taky někdo? 🙂 Na obřadu budou jen rodiče a prarodiče. Tudíž asi cca 13xlidi. Není to blbé? 🙂 Denně poslouchám od mamky a jejího přítele samé přednášky... Jak toho Budem litovat, a že to je jak americká svatba, a že je to takové divné, atd atd.. A už jsem s toho úplně vyčerpaná... ☹️ Všichni to ostatní berou tak jak to je. Jen oni dva stále dokola.... ☹️ Děkuji za názory.
Odpovědět
Profilova fotka
Však už jsi tu zakládala diskuzi na tohle téma… udělejte si to podle sebe. A pokud se to někomu nelíbí, tak ať nechodí.
Odpovědět
Co chces slyšet? Že podle mě je to divný? No tak můj názor je, že takhle svatba vypadat nemá a že je to důležitý den a že to nechci nějak osidit. Ale tvůj názor může být přeci jiný a proto si to každý děláme jinak a oslava svatby může být rozdílná. Důležité bych ale brala co ti na to říká nastávající manžel, protože je to váš den, ne jenom tvůj. Můj snoubenec mi v plánování nechává hodně volnou ruku, ale taky řekne svůj názor.. třeba mu by se nelíbilo nemít klasickou svatebni hostinu a párty.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky budeme mít jen svatbu ve 4 a pak v létě uděláme nějakou grilovačku pro rodinu. Každý, ať si to udělá, jak se mu líbí a podle finančních možností. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@mellari Přesně takhle jak píšu to chce i nastávající 🙂 Děkuji za názor. Jsem už vyčerpaná s toho trochu. Že den náš, všichni berou tak jak chceme my. Ale jen jediná máma moje se svým manželem stále přednášky... Den co den... ☹️
Odpovědět
Profilova fotka
@mala_adel Děkuji 🙂 přesně tak... Teď 10.6. Svatba a měsíc na to posezení... Přesně tak naše přání 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Každý, ať si to udělá, jak si přeje. Sama sebe znáš nejlíp. Mně osobně by to bylo líto, ale já mám jinou povahu. Jsem ráda, že jsme měli velkou svatbu s přáteli, ten den byl pro nás výjimečný a mám ho velice hluboko ve vzpomínkách. Takových posezení, grilovaček, kolaudačka, narozeniny, atd. atd. je spousta a něco jako svatba v tom lehce zapadne. Mámě to neměj za zlé, věřím, že jen chce, aby ti to jednou nebylo líto, i když teď ti to přijde jako skvělý nápad. 😊
Odpovědět
@denculinka Tak buď to takhle chcete nebo ne. My jsme chtěli klasickou svatbu se vším všudy, tak jsme si ji tak zařídili, ale pokud vám víc vyhovuje takhle osekat, tak to tak udělejte, však je to vaše věc. Jen když se ptáš, jestli to není blbé, tak o tom asi nejsi úplně přesvědčená. Mě jako hosta by taková svatba asi moc nenadchla, ale lidé v mém okolí měli právě vždycky ty klasické svatby jako my.
Odpovědět
Já si myslím, že každý má na svatbu jiný pohled a názor. V každém případě žijeme jenom jednou a člověk by si vše měl užívat na maximum a stím koho má rád. Já bych si to bez mé drahé polovičky naužil tak jako užívám a bez svatby bych vztah nechtěl, natož pak co když budete mít děti a bude vyzvedávat každý z vás jiným příjmením... jsou to drobnosti pro někoho ale pro nás docela významné. Pokud se rozhodnete pro svatbu tak si stím dejte práci 🙂 s detaily, výzdobou i přípravou.
Odpovědět
my jsme to měli o poznání lehčí, nechali jsme si ji udělat na míru před ctyřmi roky od gregorevent, mají nás i na webovkách 🙂
Odpovědět
Vsechno dulezite uz tu padlo. Jste dospeli, svepravni a s tim jde ruku v ruce to, ze si snad umite stat za svym nazorem a je-li to nutne, trochu si dupnout. Jak je videt, pokud to neudelas, budes na svou svatbu poslouchat kritiku stale dokola. Pravdou nicmene je, jsi skutecne rozhodnuta, ze chces svatbu takovou, jakou popisujes? Kdybys byla, nemusela by ses nas ptat. My jsme take nemeli zcela tradicni svatbu, at uz to znamena cokoliv. Ale od zacatku jsme si stali za tim, ze to tak bude, a okoli bylo seznameno s tim, ze nejsme zvedavi na nevyzdane rady a kritiku. Pokud se o to nekdo pokusil, OBA a JEDNOMYSLNE jsme ho zastavili. Rady a nazory jsme tak nakonec dostavali jen v pripade, ze jsme o ne sami pozadali.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?