Sháníme fotografa pro náš svatební den. Termín svatby 1.9.2018. Okres Hodonín. děkuji

Profilova fotka
Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla služby fotografky Mii Mirrelli. Je z Prahy, ale jezdí po celé České republice. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím veškeré dotazy. Přeji krásný den, Lenka Doporučení a hodnocení máme na facebookových stránkách. Portfolio je na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyžtak koukněte na moje stránky. Když by se styl líbil, není problém dojet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín nemám ještě obsazen. Ukázky, ceník naleznete na mých www. Případné dotazy ráda zodpovím. S přáním krásného dne Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se, Hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku soukromou zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já si dovoluji připojit se ke kolegům se svou nabídkou.:) Více informací na webu či kartě, budu se těšit.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem SZ. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@katkaa19 Dobrý den Katko, termín Vaší svatby mám volný. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem místní a mám také zatím volno, pokud tedy stále vybíráte, rád nafotím Vaši svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Kateřino, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?