Menu Forum

Hledám fotografa pro svatební den 6.9.2014, Praha-východ

24. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
mopr
51
Registrovala se 22. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mopr
51
Registrovala se 22. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 12 přátel.
 Hezký den všem emoticon
hledám fotografa pro náš svatební den 6.9.2014. Focení celodenní Praha - východ. Poraďte dobrého fotografa.
Děkuji :D
11. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den i Vám emoticon
Já jsem z Brna, ale do Prahy jezdím fotit běžně. Mrkněte na moje stránky a pokud se Vám styl mé práce bude líbit, klidně napište mail pro více informací. Váš termín mám ještě volný viz. kalendář ;)

Mějte se hezky! emoticon

Vašek
11. říj 2013 v 10:09  •  www.vasvafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Hezký den i vám emoticon ,
koukněte i na mé stránky. Jestli vás mé fotografie osloví, neváhejte mě kontaktovat. Jsem z Prahy. Váš termín mám volný.

Mějte se prima, ZeZu
11. říj 2013 v 10:14  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, jezdíme po celé ČR a do Prahy docela často emoticon
11. říj 2013 v 10:16  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu rád, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se.
Váš termín mám zatím volný.

Hezký den

Jakub Horák
11. říj 2013 v 11:50  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanih
1
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 319 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hanih
1
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 319 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
 Pěkný den, já můžu doporučit fotografa Jana Jirouše. Je sice z Jablonce, ale ochotně přijede (nám fotil svatbu v Brandýse nad Labem). Fotí krásně a má báječný přístup, je příjemný, ochotný a my jsme si focení s ním opravdu užili emoticon
11. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@mopr Krásný den, budu velmi ráda, když si najdete cestu na mou webovou stránku, příp. na alba svateb zde na mém profilu. Pokud Vás mé práce zaujmou, ozvěte se, budu moc ráda. Petra emoticon
11. říj 2013 ve 12:43  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hancicka84
Registrovala se 23. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Kolín, Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
hancicka84
Registrovala se 23. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Kolín, Region Kolín.
 Ahoj, ja muzu doporucit pani Lucii Batkovou od Porican. Foti pekne, je spolehliva a mila. Mame s ni nekolik zkusenosti.
11. říj 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

hezký den, budeme rádi, pokud se kouknete i na naše stránky
12. říj 2013 v 00:06  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinsasek
MARTIN ŠAŠEK - SVATEBNÍ FOTOGRAFIE
Martin Šašek PRO

18
fotoportrét
fotoportrét
martinsasek
MARTIN ŠAŠEK - SVATEBNÍ FOTOGRAFIE
Martin Šašek PRO

18
 Dobrý den,

doporučuji si projít stránky většího množství fotografů a dle portfolia si vybrat menší seznam těch, kteří Vás nejvíce oslovili. Ty pak obeslat s žádostí o zaslání odkazu na kompletní svatební kolekci! Z té nejlépe poznáte jakým stylem fotograf opravdu fotí a jak zaznamenává průběh celého dne. V posledním kole si pak můžete vyhledat na internetu reference, případně zohlednit i cenu, pokud je pro Vás limitující. V zásadě platí, že každý vnímáme fotografii trošku jinak a to co se líbí jednomu, se nemusí líbit druhému. Dejte na vlastní intuici a vnitřní pocit, jaký máte z prohlížených fotografií!

S přáním dobrého výběru

Martin Šašek
12. říj 2013 v 08:22  •  www.martinsasek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 já doporučuji si vzít Martina Šaška víc nehledat.....dobře vybereš a nebudeš litovatemoticon
12. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majisska
108
Registrovala se 29. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 29 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
majisska
108
Registrovala se 29. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 29 přátel. Region Brno.
 strašně doporučuji Katku Ševčíkovou, je z Prahy a tady na beremese ji najdeš pod nickem gletnulka. Je hrožné milá a na fotkách zachytí atmosféru. Koukni ke mně na do alba.emoticon
15. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mopr
51
fotoportrét
fotoportrét
mopr
51
 Moc všem děkuji za nabídky, již jsme vybrali... emoticon
15. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ronna82
Registrovala se 19. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 19. října 2013
    Litoměřice/Úštěk, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
ronna82
Registrovala se 19. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 19. října 2013
    Litoměřice/Úštěk, Region Litoměřice
 Ahojky, můžu doporučit našeho, už ho měli i dvoje naši známí a je fakt hoooodně dobrej: Lukáš Legi
24. říj 2013 ve 12:55  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
5. lis 2013 ve 20:01 • klarinetkast
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Můžeme se samozřejmě dohodnout na Vaší konkrétnější představě, nic není problém. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Problémem samozřejmě není ani focení před / po svabě v ateliéru v Praze, případně v exteriéru, nebo u Vás doma.
Hezký den, Martin.
5. lis 2013 ve 22:23  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lussyphoto
Lucie Dvořáková
Lucie Dvořáková PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
lussyphoto
Lucie Dvořáková
Lucie Dvořáková PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
 Dobrý den.
Také nabízím své fotografické služby. Dojet do Prahy není problém. Pokud se Vám bude moje tvorba líbít, kontaktujte mě.
Přeji pěkný den.
Lucie
emoticon
6. lis 2013 v 08:08  •  www.lussyphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý den, také bych Vám nabídla mé fotoslužby a budu ráda, pokud si najdete čas a mrknete na můj web.
6. lis 2013 v 08:41  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca.s (33 r.)
24
Registrovala se 15. července 2008 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 40 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 12. května 2012
    Lanžhot, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
luca.s (33 r.)
24
Registrovala se 15. července 2008 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 40 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 12. května 2012
    Lanžhot, Region Břeclav
 Fotograf Zbyněk Uher, vyhledej si ho na FB. Žije v Brandýse n.L.
7. lis 2013 v 10:27  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

Dobrý den jsem z Prahy a chtěla bych nabídnou své služby. Pro registrované nevěsty na beremese.cz nabízím slevu 10% . Pokud Vás zaujmou fotografie uvedené zde v mém profilu či na níže uvedneých stránách, prosím, ozvěte se mi. Krásný den Martina
16. lis 2013 v 00:46  •  www.martja.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, zkuste se mrknout i na mé práce a kdykoliv mě kontaktujte emoticon
16. lis 2013 v 15:14  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuninove
41
Registrovala se 24. září 2013 na beremese.cz. Přidala 186 příspěvků a 3 inzeráty. Má 28 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuninove
41
Registrovala se 24. září 2013 na beremese.cz. Přidala 186 příspěvků a 3 inzeráty. Má 28 přátel. Praha 9, Region Praha.
 Ahoj doporucuji fotografku z prahy Lucii Rýglovou emoticon
16. lis 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mahaena
27
Registrovala se 22. července 2013 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 14 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
mahaena
27
Registrovala se 22. července 2013 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 14 přátel. Region Beroun.
 Z osobni zkusenosti muzu doporucit Foto Kokes. Delali jsme ted s nimi zasnubni fotky a budou nam fotit i svatbu, vybrali jsme si je kvuli svatbe kamaradu emoticon
16. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den
Dovolil bych si Vás také pozvat na své stránky emoticon Pevně věřím, že v mých fotkách najdete tu správnou dávku emocí elegance a lásky které ke svatbě nepochybně patří. Rád se stanu Vašim svatebním fotografem emoticon Bude to pro mne čest emoticon
Budu se na Vás těšit! ;)
17. lis 2013 ve 14:15  •  www.beautifulwedding.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berusilinka
17
Registrovala se 26. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 14. září 2013
    Chřibská, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
berusilinka
17
Registrovala se 26. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 14. září 2013
    Chřibská, Česká republika
 @mopr Ondra Vala z ČERNÁ a BÍLÁ, je z Prahy, dojede kamkoliv a je prostě dokonalý! mrkni na mé album.
17. lis 2013 ve 14:27  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Doporučuji Michala Szydlowského, je z Ostravy, ale dojede kamkoliv. emoticon
17. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
19. lis 2013 v 15:35 • klara1118
fotoportrét
fotoportrét
petr_koval_photography
Petr Koval - svatební fotograf
Petr Koval PRO

Foto a video - Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
petr_koval_photography
Petr Koval - svatební fotograf
Petr Koval PRO

Foto a video - Region Zlín
 Pokud budete mit zajem o muj styl fotografovani svatby, budu potesen zachytit Vasi svatbu. Jsem z Prahy 14.
19. lis 2013 ve 22:22  •  petrkoval.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí