Sháním svatebního fotografa - termín 11.7.2015 (JMK)

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu 11.7.2015, okres Brno-venkov. Mam ráda momentky, barvy, nápad, ne klasické fotografie, které měli už moji rodiče. :) Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky. Vas termin mame jeste volny a nemame to k Vam daleko :)
Odpovědět
Profilova fotka
@majkiss1 Dobrý večer, doporučil bych Terezu Vítovou, třeba by Vás její tvorba oslovila, nebo kousek od Brna manželé Vlkovi. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný, můžete se tedy mrknout i k nám. Jsme z Brna a fotíme ve dvou. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme v současnosti volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Veškeré informace naleznete na našich stránkách. Fotíme ve dvou fotografech :) Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Také k nám na web se můžete mrknout. Zatím máme volno ;-) Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme termín volný :-) Více práce naleznete na webu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím volný, takže pokud se vám mé práce budou líbit, jsem vám k dispozici. Minulý rok jsem fotil jednu svatbu i na brněnské přehradě. Fotky na profilu a nebo na webu. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
@majkiss1 Krásný den! :-) Termín máme volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické, případně i kameramanské, služby. Fotíme ve dvou a troufám si říci, že je naše práce svým způsobem svěží, nápaditá.. :-) Do interní zprávy si Vám dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Můžu také nabídnout své služby, mám to kousek, lokality znám, dopravu neůčtuji. Koukněte se u mě na web je tam vše vč. ceny. Mějte se.........
Odpovědět
Profilova fotka
Termin mame volny,moc radi Vam vyfotografujeme Vas velky den! S pozdravem Daniel a Eva Venter
Odpovědět
Michala Krusberského doporučuji!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda za Vámi přijedu, pokud se Vám budou moje fotky líbit. Začínala jsem vlastně jako dokumentarista, takže momentkám na svatbě věnuji velkou pozornost. Snažím se všímat i ostatních věcí, co se dějí, ku příkladu to miminko je také vyfotografované během svatby (během dlouhého monologu faráře :o).)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala některého z kolegů, nabízím také volný termín, jsme z Brna. Více fotografií najdete např. na FB. Hezký den :-) Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Ak ste ešte nenašli toho pravého fotografa, dovolím si ponúknuť Vám naše služby. Fotíme vo dvojici, sme z Brna a pokiaľ sa Vám zapáči naše portfólio na webových stránkach, budeme radi ak sa ozvete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu mrkněte také ke mně na web :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Nebudu psát, jak jsme kreativní a originalní, ale focení milujeme a zaleží nám především na výsledku než na finanční odměně. Pokud budete mít chuť a čas, podivejte se prosím na náš web nebo na facebook a jestli Vás naše práce zaujme, budeme rádi, když napíšete. Děkujeme a přejeme dobrý výběr fotografa a pěkné přípravy na svatbu. -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den. Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna, termín máme volný a do konce ledna slevy na jednotlivé varianty. Rada Vám zašlu na mail ceník:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice z Brna, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den :-), to je fajn, že chcete opravdu opravdové fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?