Sháníme svatebního fotografa na termín 27.06.2014 na statku Vletice poblíž Sedlčan, prosím i tipy

Sháníme svatebního fotografa na termín svatby 27.06.2014 na statku Vletice poblíž Sedlčan, prosím i tipy na osvědčené fotografy od manželů, děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
@13michal13 Dobrý večer Michale, zasílám Vám interní zprávu. Mějte se moc hezky. Petra Czernek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@13michal13 Krásný den! Termín 27. června 2015 máme volný a rádi k Vám tak dorazíme. Fotíme vždy ve dvou a bydlíme kousek od Příbrami, nemáme Vás tedy vůbec daleko. K celodennímu fotografování můžeme navíc nabídnout za nějakou minimální cenu i fotografování v ateliéru jako bonus. :-) Do interní zprávy si Vám dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-) @13michal13
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 27. 6. (předpokládám 2015) mám stále ještě volný. Budu moc rád, když se podíváte na moje webové stránky, najdete na nich ukázky svatebního fotografování a ceníky. Můžete si vybrat z široké nabídky svatebních balíčků. Budu se těšit :) Lukáš Machaníček
Odpovědět
Profilova fotka
@13michal13 volno a sedlčany kousíček:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno, reference najdete na našich FB stránkách v sekci hodnocení. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám volný a svatbu Vám ráda nafotím, do Vletic to nemám daleko. Na mých stránkách najdete referenční fotky a ceník, pokud by Vás to zaujalo, ozvěte se, poslala bych Vám přístup do několika alb z celého svatebního dne. Pavla B.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, manžel nejsem, ale taky si dovolím nabídnout své služby. Reference od manželů najdete na mém profilu, nebo na FB stránkách. Termín mám zatím volný, třeba Vás můj styl a ceník, obojí na stránkách zde pod čarou osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsem také manžel, tak splňuji kritéria a mohu se Vám nabídnout :) Ceny a další fotografie naleznete na mém webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, určitě již máte spoustu krásných nabídek. I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva. Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž. Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené. Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" :) Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Přeji Vám úspěšné přípravy emoticon
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, reagujeme na Vasi poptavku ohledne svatebniho foceni: Vas termin zatim mame volny a fotíme po celé ČR, takze misto konani je bez problemu. Mrknete prosim na nasi stranku (predevsim do blogu, kde je hromada novych fotek) a nebo na nas facebook. Jsme prakticky neustale na mailu, mobilu, skype ap, takze se na vsem muzeme konkretne dohodnout . Cenova nabidka se odviji od celkove delky svatby a Vasich pozadavku (nekdo chce vytvorit fotoalbum, vytisknout fotky na vetsi format, fotit svatbu od priprav az po oslavu ap.). Dekujeme za pripadnou odpoveda prejeme Vam pekny den -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@13michal13 Dobrý den, také mám termín volný, budu ráda za návštěvu webu a třeba Vás oslovím. Fotíme v páru. Krásný den přeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, toto místo je u mě velmi oblíbené...Přijďte si popovídat příští týden o vaší představě na veletrh SVATEBNÍDNY budu tam nabízet své služby. Přidávám foto z loňska. Termín je prozatím volný. Přeji příjemné přípravy. Petr Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mě. Do Vletic jezdím každý rok. Je to nádherné místo pro svatby. Dobře jste si vybrali ;-) Jestli jste si ještě nevybrali, koukněte i ke mě na web. Na mém blogu najdete galerii fotografií ze svatby ve Vleticích. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@13michal13 Dobrý den, termín máme stále volný. Podívejte se na náš web na naší prezentaci, věřím že Vás dokážeme zaujmout.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?