Sháníme zkušeného fotografa na náš svatební den 3.10.2015 z okr. Nový Jičín

Profilova fotka
Sháníme zkušeného fotografa na náš svatební den 3.10.2015 z okr. Nový Jičín za přijatelnou cenu (+/- 8000,- za celý den). Nevíte o někom?
Odpovědět
Profilova fotka
@andynails Nevím cenu, ale můžu určitě doporučit Honzu Smekala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda, když se podíváte na mé www stránky do portfolia :) balíčky za celý den se pohybují v rozmezí 6000 - 7500 Kč. Váš termín mám stále volný :) Přeji krásný den Adéla Boháčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Jsem z Klimkovic, které byly až do 2007 okr. Nový Jičín, nyní už Ostrava, ale snad to nevadí ;-) . Do NJ to nemám daleko. Ohledně zkušeností, mám za sebou studium fotografie na ATF Ostrava, od té doby (od r. 2010) fotografuji reportáže, vernisáže a svatby. U fotografování mi jde hlavně o přirozenost, zachycení emocí u obřadu a nestrojené záběry u samotného fotografování novomanželů. Do cenového limitu se vejdu, do soukromé zprávy Vám ještě pošlu cenovou nabídku. hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Ahoj, za sebe ti můžu vřele doporučit Michala Krusberskěho. Velice sympatický, pohodář a dělá krásné fotky! cenově se taky vlezeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za sebe mohu doporučit Martina Kubečku. Loni fotil naši svatbu a byl moc milý, iniciativní a fotky jsou moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám tento termín volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
@janca188 Děkuji za info, už dříve jsem u něj zjišťovala a termín má obsazený
Odpovědět
@andynails aha, tak to je škoda! ale přeju hodně štěstí při dalším hledání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Moc vám všem děkuji za kvalitní nabídky, fotografa jsem už našla :). Přeji vám hodně spokojených zákazníků 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji. Pokud budete mít zájem, rád budu Vaším fotografem, tento termín mám volný. Mé práce můžete vidět na mých stránkách, kde naleznete i více informací, co od focení se mnou můžete očekávat. Lukáš
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?