Menu Forum

Sháníme zkušeného fotografa na náš svatební den 3.10.2015 z okr. Nový Jičín

24. črc 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
andynails
1
Registrovala se 21. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
andynails
1
Registrovala se 21. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Region Nový Jičín.
 Sháníme zkušeného fotografa na náš svatební den 3.10.2015 z okr. Nový Jičín za přijatelnou cenu (+/- 8000,- za celý den). Nevíte o někom?
12. črc 2015 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hanickaroj (29 r.)
2
Registrovala se 21. září 2014 na beremese.cz. Přidala 152 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2015
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
hanickaroj (29 r.)
2
Registrovala se 21. září 2014 na beremese.cz. Přidala 152 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2015
    Region Praha
 @andynails Nevím cenu, ale můžu určitě doporučit Honzu Smekala.
12. črc 2015 ve 23:44  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelka1620
Adelka1620 Photo
Adéla Boháčková PRO

Foto a video - Region Praha
4
fotoportrét
fotoportrét
adelka1620
Adelka1620 Photo
Adéla Boháčková PRO

4
 Dobrý den, budu ráda, když se podíváte na mé www stránky do portfolia emoticon balíčky za celý den se pohybují v rozmezí 6000 - 7500 Kč. Váš termín mám stále volný emoticon
Přeji krásný den
Adéla Boháčková
13. črc 2015 v 00:39  •  www.adelka1620.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Jsem z Klimkovic, které byly až do 2007 okr. Nový Jičín, nyní už Ostrava, ale snad to nevadí emoticon . Do NJ to nemám daleko. Ohledně zkušeností, mám za sebou studium fotografie na ATF Ostrava, od té doby (od r. 2010) fotografuji reportáže, vernisáže a svatby. U fotografování mi jde hlavně o přirozenost, zachycení emocí u obřadu a nestrojené záběry u samotného fotografování novomanželů.
Do cenového limitu se vejdu, do soukromé zprávy Vám ještě pošlu cenovou nabídku.

hezký den, Mariana Ryšavá
13. črc 2015 v 08:32  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
13. črc 2015 v 08:43  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janca188
5
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 3 inzeráty. Má 2 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 4. července 2015
    Loděnice u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
janca188
5
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 3 inzeráty. Má 2 přátele. Region Ostrava.
 Ahoj, za sebe ti můžu vřele doporučit Michala Krusberskěho. Velice sympatický, pohodář a dělá krásné fotky! cenově se taky vlezeš emoticon
13. črc 2015 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Za sebe mohu doporučit Martina Kubečku. Loni fotil naši svatbu a byl moc milý, iniciativní a fotky jsou moc hezké.
13. črc 2015 v 10:36  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

také mám tento termín volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
13. črc 2015 v 15:56  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andynails
1
fotoportrét
fotoportrét
andynails
1
 @janca188 Děkuji za info, už dříve jsem u něj zjišťovala a termín má obsazený
13. črc 2015 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janca188
5
fotoportrét
fotoportrét
janca188
5
 @andynails aha, tak to je škoda! ale přeju hodně štěstí při dalším hledání emoticon
13. črc 2015 v 18:54  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý den,

mám Váš termín zatím volný ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
13. črc 2015 v 19:45  •  www.vjfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andynails
1
fotoportrét
fotoportrét
andynails
1
 Moc vám všem děkuji za kvalitní nabídky, fotografa jsem už našla emoticon. Přeji vám hodně spokojených zákazníků emoticon
13. črc 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Krásný den přeji.
Pokud budete mít zájem, rád budu Vaším fotografem, tento termín mám volný. Mé práce můžete vidět na mých stránkách, kde naleznete i více informací, co od focení se mnou můžete očekávat.
Lukáš
24. črc 2015 v 16:57  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. srp 2015 ve 23:41 • rpphotography