Reportážní fotograf, 3.8.2019, Rožnov pod Radhoštěm

Dobrý den, hledáme na 3.8.2018 svatebního fotografa, který se zaměřuje na reportážní fotky a momentky zachycující atmosféru svatby. Děkuji za Vaše tipy a nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme:) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@anca92 Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Rožnov za rohem, tak moc ráda přijedu :-) Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
@anca92 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, Rožnov asi hodinku jízdy a tak pokud se Vám bude moje práce líbit, rád vaši svatbu nafotím. Více informací včetně ceníku zasílám do zpráv. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :) Napište mi a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Na svatbách fotím převážně reportážní fotografie a momentky. Mrněte na můj web nebo facebook a můžeme se domluvit. S pozdravem Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a do Rožnova kousek, lokalitu znám. Mrkněte na můj web a pokud Vás zaujme, budu ráda, když se mi ozvete, s přáním hezkého večera, Katka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Reportážní fotografie je mé hlavní zaměření. V případě zájmu se můžeme nezávazně sejít a prohlédnout i mé další fotografie, které nemám na webu (celou odevzdanou svatbu apod.) Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
@anca92 Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. Více informací, fotografií a ceníky naleznete na mém webu. Pokud budete mít jakékoliv otázky, tak mne neváhejte kontaktovat. Děkuji, přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. :) Informace naleznete na mém webu. Hezký den, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Jsem schopna zajistit též služby kameramana a vizážistky. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud Vás má práce zaujme, mohu Vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Z každé svatby je hodně momentek, pokud byste měla zájem ,pošlu vám širší portfolio s množstvím momentek. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
váš termín máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás počas celého januára máme aj novoročné zľavy na svadobné fotenie poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?