Menu Forum

Ahoj hledáme napaditého fotografa datum 23.8.2014 Rožnov pod Radhoštěm

15. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kerezka
2
Registrovala se 11. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 23. srpna 2014
    Rožnov pod Radhoštěm, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
kerezka
2
Registrovala se 11. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 23. srpna 2014
    Rožnov pod Radhoštěm, Region Nový Jičín
 emoticon děkuji za tipy a reakce
11. dub 2014 ve 23:53  •  Svatba byla v srpnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. dub 2014 v 08:11 • kettybo
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Sdílejte jen vlastní zkušenosti. Informace "z druhé ruky" nemají ve Fóru žádnou hodnotu. ”
14. dub 2014 v 17:05 • tedrezka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
14. dub 2014 ve 20:50 • kubeckam
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu mě prosím kontaktujte. celý den fotím za 6000Kč, foto předávám na DVD, cestu ani nic jiného neplatíte...
12. dub 2014 v 06:20  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Také máme volno. Galerii i ceník mám na webovkách nebo zde na profilu. Pěkný den. Petra
12. dub 2014 v 08:41  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
30

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
30

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@kerezka Dobrý den, já mohu doporučit přímo z Rožnova pod Radhoštěm - Ryszard Perzynski. emoticon
12. dub 2014 v 09:47  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Děkujeme za vaše krásné reakce na toto video: https://vimeo.com/190629875 Jsme rádi, že se vám naše tvorba líbí :-) ... Ti, kteří ještě zvažují, jestli video na svatbu ano či ne ... za nás určitě ANO, i kdyby to mělo být jen formou krátkého klipu. Určitě nebudete litovat a vaše vzpomínky budou zachovány.”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Děkujeme za vaše krásné reakce na toto video: https://vimeo.com/190629875 Jsme rádi, že se vám naše tvorba líbí :-) ... Ti, kteří ještě zvažují, jestli video na svatbu ano či ne ... za nás určitě ANO, i kdyby to mělo být jen formou krátkého klipu. Určitě nebudete litovat a vaše vzpomínky budou zachovány.”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, váš termín máme zatím také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
12. dub 2014 v 10:35  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
12. dub 2014 ve 20:21 • mafoto
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

@kerezka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný, více info na osobní schúzce v případě zájmu. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem, Ján Senčák PS. Jestli jsem nápaditý, posuďte sami při návštěvě mého profilu, nebo stránek.
13. dub 2014 v 16:09  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme v tuto chvíli volný a rádi Vaši svatbu nafotíme.
Fotíme společně s manželkou, tudíž nám žádný moment Vaší svatby neunikne.

Bližší informace o nás naleznete na našich webových stránkách.

Děkujeme

MarLin Photo
13. dub 2014 ve 21:29  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Služby mohou u nás nabízet jen naši Profesionálové. ”
14. dub 2014 v 16:29 • magdalena1997
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Drahé nevěsty/milí ženichové, dnes se mi uvolnil (rodinné důvody ze strany nevěsty) velmi žádaný termín 1-7-2017. Budu velmi rád, pokud tento termín poptáváte, navštívíte-li mé svatební portfolio pro více informací a ukázky mé aktuální práce. Honza”
(Před 5 dny)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Drahé nevěsty/milí ženichové, dnes se mi uvolnil (rodinné důvody ze strany nevěsty) velmi žádaný termín 1-7-2017. Budu velmi rád, pokud tento termín poptáváte, navštívíte-li mé svatební portfolio pro více informací a ukázky mé aktuální práce. Honza”
(Před 5 dny)

@kerezka Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud stále hledáte svatebního fotografa, budu rád, navštívíte-li mé svatební portfolio buď zde na beremese, nebo v odkazu hned pod tímto textem.

S pozdravem

Honza
15. dub 2014 ve 13:26  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí