Menu Forum

Ahoj hledáme napaditého fotografa datum 23.8.2014 Rožnov pod Radhoštěm

15. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kerezka
2
Registrovala se 11. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 23. srpna 2014
    Rožnov pod Radhoštěm, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
kerezka
2
Registrovala se 11. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 23. srpna 2014
    Rožnov pod Radhoštěm, Region Nový Jičín
 emoticon děkuji za tipy a reakce
11. dub 2014 ve 23:53  •  Svatba byla v srpnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. dub 2014 v 08:11 • kettybo
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Sdílejte jen vlastní zkušenosti. Informace "z druhé ruky" nemají ve Fóru žádnou hodnotu. ”
14. dub 2014 v 17:05 • tedrezka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
14. dub 2014 ve 20:50 • kubeckam
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu mě prosím kontaktujte. celý den fotím za 6000Kč, foto předávám na DVD, cestu ani nic jiného neplatíte...
12. dub 2014 v 06:20  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Také máme volno. Galerii i ceník mám na webovkách nebo zde na profilu. Pěkný den. Petra
12. dub 2014 v 08:41  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@kerezka Dobrý den, já mohu doporučit přímo z Rožnova pod Radhoštěm - Ryszard Perzynski. emoticon
12. dub 2014 v 09:47  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, váš termín máme zatím také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
12. dub 2014 v 10:35  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
12. dub 2014 ve 20:21 • mafoto
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@kerezka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný, více info na osobní schúzce v případě zájmu. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem, Ján Senčák PS. Jestli jsem nápaditý, posuďte sami při návštěvě mého profilu, nebo stránek.
13. dub 2014 v 16:09  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme v tuto chvíli volný a rádi Vaši svatbu nafotíme.
Fotíme společně s manželkou, tudíž nám žádný moment Vaší svatby neunikne.

Bližší informace o nás naleznete na našich webových stránkách.

Děkujeme

MarLin Photo
13. dub 2014 ve 21:29  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Služby mohou u nás nabízet jen naši Profesionálové. ”
14. dub 2014 v 16:29 • magdalena1997
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@kerezka Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud stále hledáte svatebního fotografa, budu rád, navštívíte-li mé svatební portfolio buď zde na beremese, nebo v odkazu hned pod tímto textem.

S pozdravem

Honza
15. dub 2014 ve 13:26  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí