Ahoj hledáme napaditého fotografa datum 23.8.2014 Rožnov pod Radhoštěm

Profilova fotka
:-) děkuji za tipy a reakce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu mě prosím kontaktujte. celý den fotím za 6000Kč, foto předávám na DVD, cestu ani nic jiného neplatíte...
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme volno. Galerii i ceník mám na webovkách nebo zde na profilu. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@kerezka Dobrý den, já mohu doporučit přímo z Rožnova pod Radhoštěm - Ryszard Perzynski. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kerezka Dobrý den, Váš termín mám zatím volný, více info na osobní schúzce v případě zájmu. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem, Ján Senčák PS. Jestli jsem nápaditý, posuďte sami při návštěvě mého profilu, nebo stránek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme v tuto chvíli volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Fotíme společně s manželkou, tudíž nám žádný moment Vaší svatby neunikne. Bližší informace o nás naleznete na našich webových stránkách. Děkujeme MarLin Photo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kerezka Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud stále hledáte svatebního fotografa, budu rád, navštívíte-li mé svatební portfolio buď zde na beremese, nebo v odkazu hned pod tímto textem. S pozdravem Honza
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?