Menu Forum

Svatební fotograf, 25.6.2016, Rožnov pod Radhoštěm

12. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
kristynnka
6
Registrovala se 30. října 2015 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 2 alba. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
kristynnka
6
Registrovala se 30. října 2015 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 2 alba. Region Vsetín.
 Dobrý den, moc ráda bych získala tip/kontakt na fotografa, jehož fotky mají nápad a sám má smysl pro humor emoticon Budu ráda i za případné nabídky.
Předem děkuji, Kristýna.
22. pro 2015 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební film
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Jablonec nad Nisou
2

“I v Praze se najde hodně zelených míst, která stojí za zvážení na svatbu. Třeba právě v Hodkovičkách: https://vimeo.com/131745753”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební film
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Jablonec nad Nisou
2

“I v Praze se najde hodně zelených míst, která stojí za zvážení na svatbu. Třeba právě v Hodkovičkách: https://vimeo.com/131745753”
(Dnes)

To nemůže být nikdo jiný než bosa.cz Schválně se koukněte na jeho web. Neznám příjemnějšího, veselejšího a nápaditějšího svatebního fotografa než je on emoticon
22. pro 2015 ve 22:54  •  www.studionavara.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @kristynnka Nedávno se nám termín uvolnil, takže jsme k dispozici. Mrkněte k nám na web, jestli se vám budou líbit fotky, najdete tam i reference (podstatně víc jich máme na FB). Třeba zjistíte, že hledáte nás emoticon
Jindřich a Pavla Nejedlí
22. pro 2015 ve 23:17  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na moje webovky, které mám na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
23. pro 2015 v 08:18  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín mám volný a pokud Vás má práce zaujme, budu se těšit na spolupráci.

S pozdravem

Martin Hnátek
23. pro 2015 v 08:37  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný a Rožnov moc dobře znám. Mám tam rodinu a navíc jsem tam fotila svou magisterskou práci na téma Valašsko emoticon. Humor a nápady v tvorbě využívám často, humor hlavně u momentek.
Posílám nějakou ukázku a cenovou nabídku do zprávy.

Mariana
23. pro 2015 v 08:42  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také mám volno, budu rád, když se mrknete na moji práci na web. A smysl pro humor urcite mam, dokonce někdy i sám sebe pobavím, i když se nikdo jiný nesměje. emoticon Ale co už emoticon
23. pro 2015 ve 14:54  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

zkuste mrknout i na můj web a v případě zájmu neváhejte kontaktovatemoticon Mějte se...
23. pro 2015 ve 20:39  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
 Dobrý den, nabízím i svoje služby.
25. pro 2015 ve 20:11  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem Vám k dispozici emoticon
27. pro 2015 v 11:38  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynnka
6
fotoportrét
fotoportrét
kristynnka
6
 Dobrý den, všem vám moc děkuji!
Teď už se jen ''prokousat'' všema těma fotkama emoticon a vybrat si emoticon
28. pro 2015 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynnka
6
fotoportrét
fotoportrét
kristynnka
6
 Dobrý den, ještě jednou všem moc děkuji! Už máme vybráno emoticon
12. led v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pre prehľadnosť diskusie je povolené vkladať max. 3 fotografie na ukážku.”
23. bře ve 13:07 • fotoallin