Menu Forum

Neotřelé svatební fotky, 29.8.2015, Rožnov pod Radhoštěm, Soláň

6. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
xrenat
1
Registrovala se 20. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xrenat
1
Registrovala se 20. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledám svatebního fotografa na termín 29.9.2015, který je schopen vytvořit zajímavé a kretivní fotky. Chci vtip, nápaditost, originalitu, jiný úhel pohledu.
Cena max. do 11 tis. Kč včetně cestovních nákladů a rekvizit.
Díky za Vaše nabídky.
20. únor 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

rádi Vám nabídneme naše fotoslužby. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
20. únor 2015 v 19:42  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Krásný den přeji, můžete juknout na mé stránky, kde naleznete i celkový ceník. Pokud vás práce zaujme, neváhejte mne kontaktovat emoticon. S pozdravem M.Zaňková
20. únor 2015 v 19:43  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín je zatím volný. Pokud moje práce budou odpovídat vašim přestavám, tak se ozvěte.

S pozdravem M.Krusberský
20. únor 2015 ve 20:25  •  www.michalkrusbersky.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@xrenat
Hezký den, Váš termín mám volný. S kreativními fotografiemi jste na správné adrese. Volím často netradiční úhly záběru, rekvizity si vyrábím nebo vymýšlím sama :o). Jestli chcete, můžu Vám poslat i normální portréty, kde jsou ty rekvizity, které jsem si dělala sama. Studovala jsem uměleckou fakultu - tvůrčí fotografii, kde mne k takovému přístupu vedli a také jsem měla díky tomu jinou fotografickou cestu. Posílám pár fotek na ukázku a do zprávy Vám ještě pošlu ceník a info.
Jinak jsem jednou nohou v Ostravě a jednou nohou v Rožnově, protože tam fotím magisterku a navíc tam mám rodinu, takže dopravu samozřejmě hradit nebudete.

krásný zbytek večera, Mariana Ryšavá
20. únor 2015 ve 20:37  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@xrenat Dobrý večer, přímo z Rožnova pod Radhoštěm mohu doporučit fotografa Ryszard Perzynski (visual-studio), myslím si, že by mohl splňovat Váš požadavek a zaujmout. S pozdravem Martin Lysek emoticon
20. únor 2015 ve 20:50  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,
Soláň s Rožnovem a blízké okolí dobře známe. Termín máme volný.

Bližší informace zasílám do zpráv.

Mějte se pěkně

Martin Hnátek | MarLin Photography
20. únor 2015 ve 21:36  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
20. únor 2015 ve 21:58  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Termín volný emoticon
21. únor 2015 v 10:11  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký den,
bude mi potěšením, termín je prozatím volný.
s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
21. únor 2015 v 11:43  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
i já bych Vám ráda nabídla své služby.
V případě zájmu prosím navštivte např. mé webové stránky (odkaz dole u mého příspěvku), kde naleznete i orientační ceník.
Mou předností je nenarušování obřadu, práce v tichosti a kreativita; dále pak rychlé dodání fotografií.
Těšit se můžete i na několik překvapení, která opravdu BUDOU neotřelá a garantuji, že mnoho svatebních párů dnes takové fotografie nemá ... emoticon
Samozřejmostí je podepsání smlouvy, a při včasné domluvě a zaplacení zálohy sleva!
Dále nabízím i možnost předsvatebního focení, abychom si na sebe zvykli a fotografie jste pak mohli promítat např. při hostině nebo dát do půlnočních svatebních novin, které jsou čím dál tím více oblíbené.
21. únor 2015 v 11:53  •  www.terezapechova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také mám termín volný emoticon
21. únor 2015 ve 12:40  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme bližší info.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
21. únor 2015 v 19:11  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
22. únor 2015 v 09:18  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, váš termín mám volný a více z mé prace najdete na www stránkách nebo na FB emoticon Hezký den Lucka
22. únor 2015 v 11:38  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, termín máme ešte voľný, fotíme vo dvojici a snažíme sa o originálne zábery, ktoré vystihujú momentálnu náladu ale aj samotný pár emoticon Skúste pozrieť na náš web, prípadne FB, kde nájdete viac fotografií. V správe máte odo mňa ceník. Prajem krásny deň
23. únor 2015 v 09:42  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
 Dobrý den. Vtip a kreativita mi nechybí. emoticon Mám tento termín volný. Nahlédněte na můj ceník;)
26. únor 2015 v 16:46  •  www.martinindruch.freepage.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu emoticon
26. únor 2015 ve 21:08  •  www.dkphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ateliepodhorama
Atelierpodhorama.cz - Michal a Markéta Šoferovi
Michal a Markéta Šoferovi PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
ateliepodhorama
Atelierpodhorama.cz - Michal a Markéta Šoferovi
Michal a Markéta Šoferovi PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
 Dobrý večer, daný termín máme k dispozici. Jsme z Beskyd. V případě Vašeho zájmu nahlédněte na naše webové stránky

S pozdravem Michal a Markéta Šoferovi
1. bře 2015 v 17:42  •  www.atelierpodhorama.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín 29.8. mám jako jediný v srpnu ještě volný. Pokud ještě nemáte jasno, budu moc rád, pokud se podíváte i na moji práci. Soláň miluji a moc rád bych si tam zafotil...Přeji, ať najdete toho pravého fotografa emoticon JSS
6. bře 2015 ve 22:42  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí