Neotřelé svatební fotky, 29.8.2015, Rožnov pod Radhoštěm, Soláň

Hledám svatebního fotografa na termín 29.9.2015, který je schopen vytvořit zajímavé a kretivní fotky. Chci vtip, nápaditost, originalitu, jiný úhel pohledu. Cena max. do 11 tis. Kč včetně cestovních nákladů a rekvizit. Díky za Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše fotoslužby. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, můžete juknout na mé stránky, kde naleznete i celkový ceník. Pokud vás práce zaujme, neváhejte mne kontaktovat :). S pozdravem M.Zaňková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím volný. Pokud moje práce budou odpovídat vašim přestavám, tak se ozvěte. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
@xrenat Hezký den, Váš termín mám volný. S kreativními fotografiemi jste na správné adrese. Volím často netradiční úhly záběru, rekvizity si vyrábím nebo vymýšlím sama :o). Jestli chcete, můžu Vám poslat i normální portréty, kde jsou ty rekvizity, které jsem si dělala sama. Studovala jsem uměleckou fakultu - tvůrčí fotografii, kde mne k takovému přístupu vedli a také jsem měla díky tomu jinou fotografickou cestu. Posílám pár fotek na ukázku a do zprávy Vám ještě pošlu ceník a info. Jinak jsem jednou nohou v Ostravě a jednou nohou v Rožnově, protože tam fotím magisterku a navíc tam mám rodinu, takže dopravu samozřejmě hradit nebudete. krásný zbytek večera, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@xrenat Dobrý večer, přímo z Rožnova pod Radhoštěm mohu doporučit fotografa Ryszard Perzynski (visual-studio), myslím si, že by mohl splňovat Váš požadavek a zaujmout. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Soláň s Rožnovem a blízké okolí dobře známe. Termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. Mějte se pěkně Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, bude mi potěšením, termín je prozatím volný. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. V případě zájmu prosím navštivte např. mé webové stránky (odkaz dole u mého příspěvku), kde naleznete i orientační ceník. Mou předností je nenarušování obřadu, práce v tichosti a kreativita; dále pak rychlé dodání fotografií. Těšit se můžete i na několik překvapení, která opravdu BUDOU neotřelá a garantuji, že mnoho svatebních párů dnes takové fotografie nemá ... :-) Samozřejmostí je podepsání smlouvy, a při včasné domluvě a zaplacení zálohy sleva! Dále nabízím i možnost předsvatebního focení, abychom si na sebe zvykli a fotografie jste pak mohli promítat např. při hostině nebo dát do půlnočních svatebních novin, které jsou čím dál tím více oblíbené.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme bližší info. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a více z mé prace najdete na www stránkách nebo na FB :) Hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme ešte voľný, fotíme vo dvojici a snažíme sa o originálne zábery, ktoré vystihujú momentálnu náladu ale aj samotný pár :-) Skúste pozrieť na náš web, prípadne FB, kde nájdete viac fotografií. V správe máte odo mňa ceník. Prajem krásny deň
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Vtip a kreativita mi nechybí. :) Mám tento termín volný. Nahlédněte na můj ceník;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, daný termín máme k dispozici. Jsme z Beskyd. V případě Vašeho zájmu nahlédněte na naše webové stránky S pozdravem Michal a Markéta Šoferovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 29.8. mám jako jediný v srpnu ještě volný. Pokud ještě nemáte jasno, budu moc rád, pokud se podíváte i na moji práci. Soláň miluji a moc rád bych si tam zafotil...Přeji, ať najdete toho pravého fotografa :-) JSS
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?