Fotograf 9.9.2017 Rožnov pod Radhoštěm (levně,nemusí být profesionál)

Hledáme fotografa na svatbu konanou 9.9.2017, okolí Rožnov pod Radhoštěm. Nehledáme pouze z profesionálů.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, na kterém mám uvedenou ukázku mé práce. Pokud by vás fotky zaujaly, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Ceny nemám vysoké:) Vice na webu. Doprava k Vám 1500,- S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych se ráda nabídla, Váš termín mám volný. V Rožnově mám velkou část rodiny, takže to tam dobře znám vč. různých pěkných zákoutí, navíc byste proto nehradili dopravu. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku Vám pošlu do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám zatím Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nechcete radši ušetřit někde jinde? Fotky jsou nejen pro vás, ale i pro budoucí generace ;-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a na Vsetínsku fotím rád a celkem často. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mé fotografie. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybyste změnila názor, tak fotíme jako tým + v ceně máte video klip zdarma. Hezký den tým AMAKA
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Více posílám do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více info na webu a FB. Krásný den Markéta
Odpovědět
Dobrý den. My jsme měli pana Jana Dokoupila z Valašského Meziříčí. Mohu s manželem jen a jen doporučit. Krásné fotky, domluva a hlavně přístup. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na fotografiích bych nikdy nešetřil. Je to jedna z mála věcí, která vám po svatbě zůstane a my bychom rádi vaši svatbu nafotili. Termín máme zatím zázračně volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?