Hledáme fotorgafa na 5.3.2016, v okolí Bystřice nad Pernštejnem

Dobrý den hledáme fotografa nebo fotografku na 5.3.2016, bylo by to v lesním penzionu Podmitrov, bylo by to na celý den. Děkuji za kladné odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a pokud Vás má práce zaujme, rád Vaši svatbu nafotím. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno a rádi přijedeme. Jindřich a Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
@aritaa Krásný den, termín máme volný a rádi tak Vaši jarní svatbu nafotíme. :-) Pracujeme vždy ve dvou, konkrétní hodiny práce příliš nepočítáme a jako výsledek odevzdáváme 300 hezky upravených a přirozeně retušovaných fotografií. Nabídku včetně ceny zasílám do interní zprávy a přeji pohodové svátky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím také volný, budu rád, když se podíváte na moji práci na web. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na moje webovky, které mám na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám volný, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přeji Vám nádherný předvánoční čas. Tímto bych Vám rád nabídl mých fotografických služeb. Budu rád, když nahlédnete do mého profilu. . S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a například také automat na focení lidí s rychlým tiskem Fotobot. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, termín máme volný a máme rádi Pernštejnsko:-), pokud Vás zaujmou fotografie, ráda Vám zašlu na email ceník. S pozdravem, Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@aritaa Dobrý den, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Dobrý den tak to je škoda, nabídl bych se Vám:)...tam bych mohl dojít i pěšky z domu, ale v té době čekáme potomka. Přeji dobrý výběr:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín zatím volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem též volný...v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mějte se...Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Info mám na webovkách. A nebo mi napište a pošlu potřebné informace. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím i svoje služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem Vám k službám:)
Odpovědět
Jsem z nedaleka - od Nového Města na Moravě a vybrala jsem si LH photo http://love-heart-photography.webnode..., mě se její foto líbí a slyšela jsem samé dobré ohlasy a je kousíček od Vás - tuším že z Lísku ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?