Hledáme originálního fotografa na 16.7.2016 okolí Kutná Hora

Hledáme originálního fotografa na 16.7.2016 okolí Kutná Hora, Kolín, Čáslav . obřad se koná v kapli Božího Těla v Kutné Hoře :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@mkutova Hlásíme zatím volno;)
Odpovědět
Profilova fotka
@mkutova Dobrý večer, také mám zatím Váš termín volný.
Odpovědět
Profilova fotka
@mkutova Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volno na daný termín. Budu rád, když navštívíte moji práci na webu. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme volný. Více z naší práce najdete na našem webu. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se :) přeji pěkný den Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat i na mojí prezentaci a ceník na stránkách zde pod čarou. Kutná hora je jedno z nejkrásnějších Českých měst a hrozně rád bych si v ní zafotil....zatím jsem k tomu měl nejblíž v zámku Kačina, ale časové možnosti nám přesun nedovolily. V nabídce mám i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) a automat na focení lidí Fotobot. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám mám práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabízím Vám své služby. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám termín volný, koukněte na můj web kde jsou ceny a dokonce i soutěž. Svatební fotograf Lukáš Černý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Ráb bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín a ukázku svatebních fotografií na mém webu. Fotoatelier v Poděbradech cca 25min od KH. :) S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno mám a velice ráda vám váš velký den vyfotografuji. Ukázka mých fotografií je zde omezená, proto se prosím podívejte na stránky. Zhlédněte hlavně Slide Show ucelená videa z celých svateb, kde vlastně konečně vidíte jak fotím. Toto je vlastně nejdůležitější na každém fotografovi. Jednotlivé fotky vybere každý i ne moc dobrý fotograf, ale ucelenou svatbu to už je něco docela jiné... Přeji krásný předsvatební čas Mirka Bendová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?