Hledáme šikovného fotografa na 23.8.2014, Velká Bystřice

Dobrý den, sháním šikovného fotografa na naši svatbu, která bude v Penzionu Zámeček ve Velké Bystřici u Olomouce. Svatba bude odpoledne,focení bychom chtěli na cca 5 hodin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do zprávy vám posílám bližší informace. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud se vám líbí moje práce ráda zdokumentuji váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Rád budu k službám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem Olomoučák jak Brno :) Více u mě na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet. V případě objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak není problém se na čemkoliv domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jo hezké místo kamarád tam měl svatbu. mém přechodně bydliště kousek v Drahlově :) Rád vám nafotím poutavě svatbu, aby jste i s odstupem času si vychutnali svatbu při prohlížení fotek, není problém svatbu i natočit. Jsme mladá produkce co bychom rádi svatby dokumentovali moderně a originálně. Pár fotek přikládám či na webu a facebookovém profilu Michal Oškrkaný Photography. S pozdravem Michal MAKE IT REAL .....
Odpovědět
Profilova fotka
Pěknou slunečnou neděli :-), ráda Vám budu k dispozici :-), termín mám ještě volný :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?