Fotograf 12.9.2017 - levně, Bystřice nad Pernštejnem

Hledáme fotografa pouze na focení obřadu a poté focení novomanželů po obřadu, cca 2-3 hodiny v Bystřici nad Pernštejnem. Nejedná se mi o profesionálního fotografa. Spíše o fotografa, který má focení jako koníček a chtěl by si přivydělat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby. Třeba se zalíbí :)
Odpovědět
změna termínu na 12.8.2017. Do názvu diskuze jsem omylem napsala 12.9.2017 a nevím jak to opravit.....
Odpovědět
Profilova fotka
Poslal jsem zprávu, mám dvě kamarádky, které začínají, je s nima sranda a baví je to. S kolegou z Malovaného obrázku jim trochu pomáháme a radíme jak s focením, tak i s postprocessem a věcma okolo ;) A vlastně kdyby i někdo další hledal na léto narychlo začínající fotografky, klidně se na mě obraťte a pošlu kontakty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám Váš velký den nafotíme. Nabídku posílám do SZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verinekk dobry den, kedze ide o prakticky rovnaky dopyt, ako tu bol nedavno, davam iba copy/paste: prepacte mi prosim moju trufalost, ale vasa poziadavka nepatri na beremese.cz. hlavny dovod je ten, ze toto je portal, kde si profesionali platia reklamu, aby si zarobili na zivobytie. oficialne sa vam ziadny amater prihlasit nemoze. ak admini sleduju forum a oni sleduju, tak sa v tejto chvili zameraju na vas inbox a pokial vam napise amater, tak mu zrusia profil. a profesional sa hlasit nebude vzhladom k textu vasej poziadavky. moja rada je, ze ak vam na fotkach nezalezi (a je jasne, ze vam na nich nezalezi), tak mate dve moznosti. dajte bratrancovi fotak nech pocvaka, co vidi a nebude vas to stat ani korunu. iba zakusky a flasu vina. alebo chodte na facebook, najdite si nejaku fotograficku skupinu a nebudete mat problem v priebehu par minut najst ochotneho amaterskeho nadsenca.
Odpovědět
Profilova fotka
Proč by to sem nepatřilo? Vždyť už teď je zde několik relevantních odpovědí z nichž ani jedna neodporuje pravidlům ani smyslu Beremese. Navíc je tu spousta nevěst, kterým právě třeba nějaký kamarád svatbu už nafotil a rády poradí. Souhlasím, že zeptat se v nějaké skupině na FB by mohlo být rozumné, ale i tady mi to dává smysl.
Odpovědět
Profilova fotka
@malinaphoto mate pravdu, ze aj tu nevesta najde, co hlada. nic to vsak nemeni na tom, ze hlada amatera. ibaze svoje sluzby tu mozu ponukat iba profesionali a vzhladom k textu poziadavky by sa teoreticky ziadny profik ozvat na dany dopyt nemal. ze sa ozve, to nejdem komentovat, nie je to moja vec. pokial nevesta caka radu od inych neviest, na to su rozne svadobne skupiny, nie profesionalne dopytove forum. viem, ze ona v tom rozdiel nemusi vidiet, preto som ju na to upozornil. a moja rada, ktora sa tykala facebooku, bola uprimna a ovela rychlejsie by nasla amaterskeho fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vám mé služby... Petra Jansová svatební footgrafka
Odpovědět
Profilova fotka
@malinaphoto vlastne jsem nikdy nepochopil proc si pomerne dost fotografu vychovava svoji konkurenci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vlcekjan Protože je nevnímáme jako konkurenci, ale jako kolegy. Navíc máme letos s Petrem @petrnoxnovak prostě plno a 20-30 poptávek jsme museli odmítnout kvůli času, tak jednoduše chceme mít koho doporučit. Tečka. A tak to prostě je.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlcekjan mate pravdu. myslim si ale, ze sa na to da pozerat z viacerych uhlov. ja mam pocit, ze nejde o vychovavanie konkurencie. ti ludia ak naozaj chcu, budu fotit svadby s nami alebo bez nas. ci im pomozeme bude mat vplyv asi iba na rychlost, akou budu napredovat. nemam problem odovzdat par skusenosti, vziat zaciatocnika so sebou na svadbu. v konecnom dosledku mu pomozem dosiahnut jeho ciel, ktorym je stat sa fotografom. je ale velmi malo pravdepodobne, ze sa stane mojou kopiou. kazdy z nas ma ine oko, ine vnimanie sceny, ine spracovanie fotiek, iny pristup k foteniu. cize sice sme vsetci fotografmi, ale nekonkurujeme si pokial kazdy z nas ma svoj specificky styl. zaverom by som asi konstatoval, ze vychoval som fotografa, ale urcite nie moju konkurenciu. tak ako fotim ja, nefotia ini a tak ako foti dalsi fotograf, nefotim zase ja a tak dalej a tak dalej :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@verinekk Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píší Vám zprávu, termín volný mám :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?