Hledáme fotografa na 2.7.2016 v Pelhřimově

Dobrý den, hledáme fotografa, který by nám nafotil svatební obřad a poté fotky novomanželů v Pelhřimově na Kalvárii. Máte nějaký tip na šikovného fotografa? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji fotografa Jiřího Boška (viz bosa.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je prozatím volný. Mou práci můžete shlédnout na mých stránkách, kde najdete i ceník a ostatní informace. Pokud se Vám fotografie i cena budou líbit, rád budu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento víkend jsme zrovna v Pelhřimově pracovali, přikládám jednu aktuální fotku :-) Jsme z Tábora, takže kousek cesty a Váš termín je náš poslední z červencových sobotních termínků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, místo tipu na fotografa připojuji ukázku své práce a nabídku nafocení vašeho svatebního dne. Pokud by vás samozřejmě zaujal můj styl focení :-). Více informací a fotografií najdete na mých stránkách. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den já mám také ještě volný termín, budu rád, když se podíváte na moji práci na webu, kde najdete více informací. Budu se těšit na případnou spolupráci. S pozdravem Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše svatební datum máme zatím volné. Ráda bych Vám tedy nabídla naše služby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Přeji příjemný den Helena Nejtková AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám moc rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@katiiee Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?