Fotograf, svatba 1.7.2017 v Ořechově u Brna

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu, kterou budeme mít 1.7.2017 v Ořechově u Brna. Ráda bych měla nafocený celý den od příprav až po zábavu, uvítám fotografa "s nápadem" :) Předem děkuji za nabídky Martina Ranišová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když by se Vám náš "nápad" líbil, rádi nabídneme naše služby. Vše potřebné najdete na našich stránkách. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_1987 Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a rád vaši svatbu nafotografuji. Projděte, prosím, pečlivě mé internetové stránky. Nabízím k dnes zavedenému stylu svatební fotografie alternativu, ... fotografuji svatbu jako dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album. I po letech si tak připomenete genia loci místa, jak svatba probíhala, jaká panovala atmosféra a s kým jste svatební den prožili. Detaily a referenční alba na mém webu (včetně videa, jak takové finální tištěné album vypadá). Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Odkaz na mé stránky je uveden níže pod příspěvkem. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @martina_1987, jsem Vám k dispozici. Na webovkách mám všechny informace. Odkaz pod příspěvkem a nebo v profilu zde. Pokud Vás zaujmu, neváhejte mě nezávazně kontaktovat. Hezký den, Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte se na mé internetové stránky a portfolio a v případě zájmu se budu těšit na vzájemnou spolupráci. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Martino, máte krásné datum! Termín máme zatím zázračně volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-) Doprava po ČR zdarma, předsvatební focení v ceně, 12 hodin focení a scrapbooková tvorba. Více informací na profilu, webu nebo klidně rovnou zavolejte. Společně bychom pak představy sladily na předsvatební schůzce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info zasílám do sz. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, něco málo pro představu a více píši do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_1987 Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Rád přijedu, mrkněte na profil 8-) budu se těšit! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu zdokumentovat Váš den od ranních příprav po noční veselí. Všechny potřebné informace včetně portfolia najdete na webu. Doufám, že se budou fotky líbit. Jsem z Brna a cestovné si účtovat nebudu, Ořechov je kousek a místní okolí mám moc ráda. Těším se na Vaši zprávu!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký večer, termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám také volný a do Brna kousek. Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na našem FB a webu, kde jsou i cenové balíčky a další informace k focení), ozvěte se pro přesnější cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Dobrý večer, jsem z Vysočiny kousek od Ořechova - odkážu Vás na mé FB i webové stránky. Pokud Vás tvroba zaujme, jsem připraven sdělit více pěkný prodloužený víkend Kamil Kašpárek
Odpovědět
Dobrý den, máme vybráno :) Moc všem děkuji za nabídky! Martina
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?