Fotograf na svatbu 22.7.2016 v Brně

Dobrý den, hledám fotografa na focení svatby v Brně. Mám však specifickou představu o průběhu focení, jelikož se jedná o svatbu pouze v úzkém rodinném kruhu (11 lidí) v pátek v Brně. Ráda bych focení obřadu, focení skupinek po obřadu a stylizované focení novomanželů - to však, ale až po obědě, na kterém fotograf nebude přítomen. Fotografovi tedy vznikne v době oběda pauza 2 - 3 hodiny. Prosím o Vaše nabídka a cenovou kalkulaci do zprávy. Děkuji a budu se těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_z_brna Odpovídala jsem Vám na email :) Linda
Odpovědět
My sme mali fotografa, kt. byva priamo v centre, takze by mu nemuselo prekazat odskocit si na 2-3 hodinky domov 8-) Mozte mrknut na nase fotky v albume. A potom teda jeho web abonas.com
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a jsem přímo z Brna. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den i ja se pripojim s nabidkou, prace muzete shlednout na webovkach nebo fb :) hezky den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám termín volný, dovoluji si napsat i zprávu s cenovou kalkulací. Koukněte případně ke mně na profil na fotografie :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici - mrkněte na web :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, Brno není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i jáVám nabízím své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem přímo z Brna. Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?