Fotograf 1.7.2017 okolí Brna

Ahoj / Dobrý den, hledáme šikovného fotografa/ fotografku, máme zájem o celodenní účast na svatbě (Brno nebo blízké okolí), cena kolem 10.000,-, ideálně. Svatba bude spíše neformální, pohodová, venkovní- taková garden party :) Za nabídky děkuji. Marta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @martaduch, moc rád přijedu. Na mé webové prezentaci najdete všechno i ceník. Jestli máte dotazy, klidně mě nezávazně kontaktujte. Odkaz je pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím ještě volno, mrkněte na web .-) Pěkný den Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@martaduch Dobrý den, mohu být k dispozicic, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Váš termín mám zatím volný a ráda zdokumentuji celý den od ranních příprav po noční veselí. Jsem přímo z Brna a okolí znám velmi dobře. Moji nabídku najdete na webu včetně portfolia. Celodenní fotografování nabízím za 9 800,-. Budu se těšit na Vaši zprávu!
Odpovědět
Profilova fotka
@martaduch Dobrý den Marto, nejsem z okolí Brna, ale za klienty, které osloví má práce jezdím běžně. Více v soukromé zprávě, přikládám pár fotek pro představu, více na mém profilu zde nebo www, Fb. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@martaduch Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Nabídku pisílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a do Brna za Vámi přijedeme. Na webu najdete jak důležité informace, ceník a také fotografie. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný, do Brna kousek - fotím tam běžně, ale cenově bychom se museli nějak dohodnout :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, za zákazníky jezdím po celé Čr. Mé portfolio najdete na webu, nebo FB. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, s cenou jsme trošku přes, ale třeba přesvědčíme fotkami. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete.
Odpovědět
Dobrý večer, mám rád neformální focení, kdy se fotograf stává přirozenou součástí davu a nenápadně hledá každý zajímavý moment;) Pokud se Vám tvorba zalíbí, jsem k dispozici. Mé fotografie jsou k vidění na FB i na webu děkuji Kamil
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vaši svatbu nafotografuji, koukněte se na mé portfolio, do ceny se vejdete :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martaduch Dobrý den Marto, Váš termín se mi minulý týden uvolnil a proto bych Vám rád nabídnul své služby svatebního fotografa. Prosím, podívejte se na můj profil, kde naleznete potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Vaše poptávka je velmi přitažlivá. Můj styl fotografování svateb by Vás mohl oslovit. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Párových fotografií dělám jen několik. Soustředím se na dokumentování celé svatby. Do 2 týdnů po svatbě ode mne dostanete velice kvalitně vytištěné album. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim p.s. Cenou jsem přes, ale jen tištěným albem. Více na stránkách.
Odpovědět
Všem děkuji za nabídky, fotografa již máme vybraného. Téma zde nechávám pro ostatní, kteří vybírají fotografa :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?