Fotograf na 9. 9. 2017 - svatba v Krušných horách

Profilova fotka
Ahoj vespolek, s partnerem máme naplánovanou svatbu na 9. září 2017 a hledáme fotografa, který by nám ji nafotil. Svatbu máme v Lesné, která je součástí obce Nová Ves v Horách a nachází se kousek nad Jirkovem. Pokud byste měli nějaký tip, tak sem s ním! Budeme vděční za jakoukoli pomoc s hledáním. :) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín volný a porfolio + ceník mám na webu. Rád přijedu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
agentura wylez :-) http://wylez.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ondrejszollos a proč si nezaplatíte profil jako ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
@paveldufek Nevedl jsem jak to tady chodi, diky za upozorneni :) uz to resim
Odpovědět
Profilova fotka
@ondrejszollos :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na můj profil a pokud se Vám líbí má práce neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Ondřej Szollos.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud mi napíšete více informací k Vaší svatbě, mohu Vám sestavit balíček a cenu přesně na míru podle Vašich požadavků k Vaší spokojenosti, a to v případě, že byste si žádný balíček tak, jak je sestaven nevybrali. Je možné sestavit cenu individuálně, vždy se dohodneme, nebojte se 😊 Ceník Vám mohu zaslat do mailu! Nyní mám akci First Minute – pokud si objednáte Váš termín do konce února, dostanete slevu na balíček 10 % nebo dopravu zdarma! S pozdravem Matzke Vít
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, děkuji moc za nabídky a tipy! :) Určitě je s partnerem všechny projdeme a pokud se pro nějakou nabidku rozhodneme, určitě se ozveme :) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím stále volný. Pokud budete mít zájem, zašlu vám svou nabídku na e-mail. P.
Odpovědět
Profilova fotka
@luminiscence Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Budu velmi rád pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné brzké odpoledne, děkuji všem za nabídky a za tipy na fotografy. Už jsme si s partnerem vybrali ty naše a máme z nich opravdu radost :) Prosím, další nabídky sem už nevkládejte, děkuji. Katka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@luminiscence Dobrý den Káťo, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud by se vám moje fotky zalíbili tak mi napište :) Přeju krásný den, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Káťo, tipů mám celou řadu ale chci Vaši svatbu fotit sám! Takže já! V tuto chvíli mám Váš termín volný a další informace stejně jako ukázky mojí práce najdete na mém profilu a především webu. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?