Fotograf na 13. 7. 2013, svatba v Litomyšli

Sháním fotografa na uvedené datum a bohužel ať volám kam volám, všichni mají již plný diář..nevíte o někom?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mrkněte ke mně na web, Váš termín mám zatím volný :-) S pozdravem, Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Luckii, zkuste svatebni studio v Ceske Trebove. Pani majitelku znam, je moc ochotna, treba by Vam nekoho doporucila. Je pravda, ze na 13.7. byla opravdu velka poptavka :)
Odpovědět
Hezký den. Mrkněte zde http://elu.cz lomeno index.php?option=com_expose&Itemid=11 Svatbu nám fotili a jsou to moc prima lidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda, když se podivate na naše stranky, fotime sice hlavně v Brně, ale ptž jsem z vychodnich Čech tak bych neučtovala dopravu:-) Pokud Vas fotky zaujmou, budu ráda, když mě kontaktujete:-) Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný, pokud by Vás moje práce zaujala, mohu nabídnout své služby. Hezký den! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 13.7.2013 mám stále volný. V Litomyšli jsem fotila na zámku i v klášterních zahradách. S přáním hezkého dne, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit Zuzku Zezulovou. Její profil najdeš pod Zezu foto. Nebo jukni na stránky zezu.cz. Nevím jestli bude mít volno, ale je moc šikovná!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mrknete ke mne na profil. Vas termin 13.7. mam volny a pokud Vas moje prace zaujme, rada zaslu cenik emailem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Také máme neobsazený termín! Více info na stránkách. Hezký den. Vladimír Kaštyl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám termín volný. Více info na mém profilu PRO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den Lucko, I ja mam stale volny termin, tak se podivejte na moji praci a pokud se vam bude libit ozvete se a muzeme se domluvit na moznou spolupraci ...... zatim preji prijemny den Petra :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?