Menu Forum

Fotograf na 13. 7. 2013, svatba v Litomyšli

25. únor 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
luckii
1
Registrovala se 23. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
luckii
1
Registrovala se 23. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 Sháním fotografa na uvedené datum a bohužel ať volám kam volám, všichni mají již plný diář..nevíte o někom?
21. únor 2013 ve 22:08  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
berankova_2
KATEŘINA BERÁNKOVÁ - svatební a portrétní fotografka
PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
7
fotoportrét
fotoportrét
berankova_2
KATEŘINA BERÁNKOVÁ - svatební a portrétní fotografka
PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
7
 Dobrý den, 13.7.2013 mám stále volný. V Litomyšli jsem fotila na zámku i v klášterních zahradách. S přáním hezkého dne, Katka
22. únor 2013 v 10:45  •  www.katerinaberankova.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
48

“Milé nevěsty, rezervace jsou v plném proudu, spousta termínu je fuč, ale přesto, pokud se Vám moje práce líbí, zkuste mě oslovit, zda zrovna ten Váš nemám volný :-) Přeji krásný den.. http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 6 dny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

48

“Milé nevěsty, rezervace jsou v plném proudu, spousta termínu je fuč, ale přesto, pokud se Vám moje práce líbí, zkuste mě oslovit, zda zrovna ten Váš nemám volný :-) Přeji krásný den.. http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 6 dny)

Dobrý večer, mrkněte ke mně na web, Váš termín mám zatím volný emoticon S pozdravem, Vlaďka
21. únor 2013 ve 22:23  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

57

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

57

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

Luckii, zkuste svatebni studio v Ceske Trebove. Pani majitelku znam, je moc ochotna, treba by Vam nekoho doporucila. Je pravda, ze na 13.7. byla opravdu velka poptavka emoticon
21. únor 2013 ve 22:31  •  www.alenasreflova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amorfati
Registrovala se 31. července 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 album.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Ústí nad Orlicí, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
amorfati
Registrovala se 31. července 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 album.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Ústí nad Orlicí, Region Ústí nad Orlicí
 Hezký den. Mrkněte zde http://elu.cz lomeno index.php?option=com_expose&Itemid=11 Svatbu nám fotili a jsou to moc prima lidi emoticon
22. únor 2013 v 07:37  •  Svatba byla v červnu 2012  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
nikajenhotography
Nikajen photography
Veronika PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Dámy, dívky, nevěsty, neměla byste některá zájem o budoar/portét focení - 5.3. Brno?:-) Máme ještě 1 místo volné. Lze fotit jak 1 osobu, tak třeba s kamarádkou nebo s dítkem:-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
nikajenhotography
Nikajen photography
Veronika PRO

2

“Dámy, dívky, nevěsty, neměla byste některá zájem o budoar/portét focení - 5.3. Brno?:-) Máme ještě 1 místo volné. Lze fotit jak 1 osobu, tak třeba s kamarádkou nebo s dítkem:-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, budu ráda, když se podivate na naše stranky, fotime sice hlavně v Brně, ale ptž jsem z vychodnich Čech tak bych neučtovala dopravuemoticon Pokud Vas fotky zaujmou, budu ráda, když mě kontaktujeteemoticon
Veronika
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej své kontakty”
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, uvedený termín mám volný, pokud by Vás moje práce zaujala, mohu nabídnout své služby. Hezký den! emoticon
22. únor 2013 v 09:58  •  www.nejmil.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrahat
1
Registrovala se 20. září 2012 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
petrahat
1
Registrovala se 20. září 2012 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Můžu doporučit Zuzku Zezulovou. Její profil najdeš pod Zezu foto. Nebo jukni na stránky zezu.cz. Nevím jestli bude mít volno, ale je moc šikovná!
22. únor 2013 v 11:39  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Dobry den, mrknete ke mne na profil. Vas termin 13.7. mam volny a pokud Vas moje prace zaujme, rada zaslu cenik emailem emoticon
22. únor 2013 ve 21:20  •  www.dararakovcik.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
23. únor 2013 v 09:48 • ladus88
fotoportrét
fotoportrét
fmaxstudio (35 r.)
fmaxstudio
BcA. Vladimír Kaštyl PRO

7

“Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte: http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fmaxstudio (35 r.)
fmaxstudio
BcA. Vladimír Kaštyl PRO

7

“Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte: http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/”
(Před 3 lety)

Také máme neobsazený termín! Více info na stránkách. Hezký den. Vladimír Kaštyl
25. únor 2013 v 08:56  •  www.fmaxstudio.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
 Dobrý den,

i já mám termín volný. Více info na mém profilu PRO emoticon
25. únor 2013 v 10:21  •  www.albrechtova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setvus
Fotografka Petra Setvínová Stará- foto Setvus
Petra Setvínová Stará PRO

Foto a video - Region Plzeň
2
fotoportrét
fotoportrét
setvus
Fotografka Petra Setvínová Stará- foto Setvus
Petra Setvínová Stará PRO

Foto a video - Region Plzeň
2
 dobry den Lucko,
I ja mam stale volny termin, tak se podivejte na moji praci a pokud se vam bude libit ozvete se a muzeme se domluvit na moznou spolupraci ......
zatim preji prijemny den Petra emoticon
25. únor 2013 v 10:32  •  www.setvus.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
1. bře 2013 ve 12:06 • zuzkafoto