Menu Forum

Fotograf na svatbu 16.4.2016 Roudnice nad Labem a okolí

7. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
martik86
8
Registrovala se 7. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 9 inzerátů. Má 1 přítele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
martik86
8
Registrovala se 7. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 9 inzerátů. Má 1 přítele. Region Kladno.
 Ahoj holky,máte některá z Vás tip na šikovného fotografa,fotografku na moji svatbu,který by nebyl tolik drahý? emoticon Hledám na půl dne max.5.000,-Kč
Díky za tipy Martina emoticon
10. lis 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste se prosím mrknout i na mojí prezentaci zde na Beremese, nebo na www pod tímto příspěvkem. Půlden je sice o fous dražší, ale třeba vás styl osloví natolik, že toho nebudete litovat.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
10. lis 2015 ve 20:55  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu, posílám cenovou nabídku do zprávy.

Mariana
10. lis 2015 ve 21:46  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 přímo z Roudnice
http://www.beremese.cz/catalog/vendor/alucca/
10. lis 2015 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti. emoticon

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
11. lis 2015 ve 12:53  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný večer, moc ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Do Roudnice není problém dojet. V případě zájmu nás kontaktujete, budeme se těšit. Předsvatební schůzka je samozřejmostí. emoticon
28. pro 2015 v 18:41  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
29. pro 2015 ve 12:15  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martik86
8
fotoportrét
fotoportrét
martik86
8
 Moc Vám všem děkuji za nabídky,fotografku jsem již našla emoticon
29. pro 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
5. led ve 13:33  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám zatím neobsazen.
Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu.
Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete.

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
7. led ve 13:58  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, více ifo máte ve zprávvě

S pozdravem Tomáš Šnírer
7. led ve 21:06  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí