Fotograf na svatbu Slaný a okolí - 23.7.2016

Profilova fotka
Dobrý den, prosím o doporučení fotografa, případně zaslání nabídky na nafocení celého dne z naší svatby 23.7. Místo konání Slaný a okolí. Děkuji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout služby našeho ateliéru. Veškeré ceny (které jsou vč. cetovného) najdete na našem webu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, více na webu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
@beee57 Dobrý den, Váš termín mám volný, nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den! Líbí-li se Vám mé focení, tak mám Váš termín dosud volný! :-) Dopravu by jsem Vám nechal zdarma - do Slaného jezdím moc rád, na ostatním se můžeme domluvit. Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano velice ráda vám váš den D vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Hodně štěstí . Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?