Svatba 15.10.2016 Roudnice nad Labem - fotograf, kameraman

Dobrý den, na poslední chvíli jsme se rozhodli uspořádat svatbu ještě v tomto roce - 15.října. Měl by nějaký šikovný fotograf a kameraman volný termín? Předem děkuji za odpovědi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a šikovného kameramana také po ruce :) Pokud by se Vám líbila moje práce (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další podstatné informace), ozvěte se pro přesnější cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem fotograf a volno bych měl. Informace i ceník mám na webu. Můžeme si klidně zavolat. Ale zítra. Jsem na svatbě. :-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@slecnazatimneprovdana Zdravím, i já se hlásím s volným termínem. Koukněte ke mě na web, blog, či profil zde na beremese.cz a pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda vám svatbu nafotím. Mrkněte na můj web, kde jsou uvedeny svatební balíčky + ukázky práce :-) Mějte se skvěle!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děláme foto i video. Termín volný. Posílám nabídku do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, v tomto termínu jsem Vám k dispozici. Přikládám ukázku práce a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@slecnazatimneprovdana Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde =) zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout jak fotografické tak video služby a rád zachytím vaší svatbu, více info posílám v soukromé zprávě. Přeji hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš datum mám volný. Budu rád, když se podíváte na moji webovou prezentaci nebo ostatní webové prohlížeče, které mám v odkazech na mém profilu. Pokud se Vám má tvorba bude líbit, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem Vojta P. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízim mé služby na tento termín. Veškeré info a vše podstatné najdete u mě na webových stránkách. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám ještě volno. Kameramany ráda doporučím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby ;) Přeji hezký den Vráťa Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já vám nabízím své služby. Můžu vám slíbit, že pro vaši spokojenost udělám maximum ;-) Mějte se krásně a ať se vám všechno daří!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu. Termín 15.10. mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také volný termín Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Slecnoskoroprovdana, mrkněte na fotky, pokud se budou líbit ráda zodpovím dotazy:) ceník posílám do zprávy. Hezký den všem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a rád vaši svatbu nafotografuji. Projděte, prosím, pečlivě mé internetové stránky. Nabízím k dnes zavedenému stylu svatební fotografie alternativu, ... fotografuji svatbu jako dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album. I po letech si tak připomenete genia loci místa, jak svatba probíhala, jaká panovala atmosféra a s kým jste svatební den prožili. Detaily a referenční alba na mém webu (včetně videa, jak takové finální tištěné album vypadá). Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. V případě dotazů či zájmu se neváhejte ozvat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Nyní už je tento termín v akci s 20 % slevou - tedy za 12 000,-. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?