Fotograf/ka na svatbu 10.9.2016? Brno a okolí, okres Vyškov?

Profilova fotka
Dobrý den, najde se tu šikovný fotograf/ka na 10.9. v cenové relaci max 7-8000kč? Svatba bude v kostele v Šaraticích, hostina pak nedaleko v Těšanech. Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam stale volno a rada bych Vam nabidla sve sluzby :) podivejte se prosim na me portofolio a webove stranky. Vetsina svateb je focena v Anglii. Hezky vecer, Katka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, pokud přímo netrváte na rozmezí 7-8 000 Kč a nevadí vám o chloupek přesáhnout, tak můžu být k dispozici. Jsem přímo z Brna a termín mám prozatím volný. Klidně koukněte na web. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@kadrapro Dobrý den, fotky máte moc pěkné :). Chtěla bych se zeptat, kolik si berete a za kolik hodin (přípravy, obřad, hostina, první tanec...)? :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký večer S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika1805 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika1805 Dobrý den, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný a do cenového rozpětí se vlezu včetně předsvatebního fotografování. Pokud by se Vám moje práce líbila, budu ráda, když se ozvete.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také jsem si dovolila zprávu. Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Všem Vám moc děkuji za reakce, fotky máte nádherné, nicméně fotografa už jsme vybrali :) Děkuji a přeji mnoho úspěchů ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielaap Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť, aby ste do budúcna vkladali do fóra max. 3 kusy fotografií. Ak sa vkladá do fóra mnoho foto, diskusie strácajú na prehľadnosti a ťažšie sa hľadajú potrebné informácie :) Ak si prajete pridať viac foto, odporúčam dať si ich na jeden spoločný formát a ten potom vložiť do diskusie. Platí však, že hlavnou prezentačnou platformou PRO je jeho profil, kde si môže pridávať svoje portfólio. Takto si kedykoľvek nevesty vedia pozrieť Vašu tvorbu. Ďakujeme za pochopenie, pekný deň, Petra, 4nets team
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petradum hezký den, ano beru na vědomí a omlouvam se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Váš terminek mám aktuálne volny. Pokud Vás má prace zaujala napiste, domluvime si osobni schuzku a doladime Vasi predstavu ;) Přeji klidné přípravy a maximalně pohodový svatební den. S přátelským pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?