Fotograf na svatbu - 21.9.2013, okolí Roudnice nad Labem

Profilova fotka
Ahoj nevěsty, potřebovala bych poradit s fotografem na 21.9. z okolí Roudnice nad Labem. Moc děkuji :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To je dotaz asi spíše pro nás :-) Myslím, že nevěsty netuší, kdy má kdo volno. Jsem taky od Labe...případně mrkněte...volno zatím mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto :-) Také mám Váš termín volný. Budu ráda, pokud mrknete na mé stránky. Fotím po celé ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskadada Krásný den, jsem z Litoměřic, mám to kousíček. :) A Váš termín mám prozatím volný. Když Vás má práce zaujme, budu ráda, když se ozvete. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé zdravím, tady taky nevěsta z Roudnice a též termín 21.9.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@volo V tom případě je má nabídka určena i Vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@volo tak to je super :)))) a máš obřad v Roudnici??:))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :) já měla Ladu Baladovou a byla jsem moc spokojena je z Loun zkus ji i když je hodně poptávaná. baladova.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 21.9. Vám taky ještě můžu nabídnout. Foto + info v profilu nebo na webovkách :) Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i na můj profil, web či facebook, tento termín mám zatím volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Navštivte prosím zde můj profil nebo webové stránky a jestliže Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Přeji krásný den. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak pokračují přípravy na svatbu?? Jo jo obřad v Roudnici na úřadě :-) a vy??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rád nabídnu své služby na tento krásný a vyjímečný den. Rád zjistím vaše požadavky a udělám vše abyste byla spokojená.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi právě uvolnil, takže pokud máte zájem, neváhejte se ozvat :) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?