Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
cutce: my leteli s rainerem,pac litaji do brna, a bylo to to samy, bud do rucniho zavazadla nebo smula :-| tak semchvili nevedela co delat, pac sem mela obrovskou sukni s vleckou, vsitou spodnici, jen ty saty byli asi 6kg, nakonec jsem je tam narvala, nastesti to byla hromada volanu co se nepomackala, ani zehlit sem nemusela. Ale v zavazadle bych je neposlala, co kdyz to zkonijou a poslou nekam jinam a ty je dostanes zpatky nekdy 14 dni po svatbe. Ja se prave zamilovala no kitty chen, kterou v cechach nemas sanci sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, ja mam stesti, ze nekteri jedou autama, takze je dam k nim, sice budou 3 dny v aute, ale lepsi nez nic. Ale jsou to svine.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, ja si je pujcim v cechach a bude..Stejne bych nevedela co pak s nima, skrin mi uz tak praska ve svech. Co jste udelali se satama po svatbe? Nechali jste si je?
Odpovědět
ja byla taky pekne na....! to je super, aspon se nemusis bat, ze ti je ztratijou!
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevis, jede asi 6 aut a muj nastavajici s nima, takze po vecrech budou pit. ne snad nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si asi taky budu pujcovat saty u nas v Cr jelikoz ty ceny a tak podobne... no zatim koukam po ceskych strankach.. nektere se mi libi ale tu v Anglii jsou uzasne saticky tak uvidime jak to dovymyslim... k nam autama nikdo totiz nepojede vsichni leti do brna s ryanairem... coz jak vsichni vime jejich limit 15kg je smesny... to se nikoho nemuzu zeptat zda by mi saty hodil do kufru...
Odpovědět
Profilova fotka
no to znam mi litame s ryanairem do Linze
Odpovědět
Profilova fotka
my sice jedeme - MOZNA - autem do cr v lednu jen tak zkouknout lokace a tak... pritel rad jezdi autem ale kdyz si vezmu jaky u nas muze byt pocasi a hlavne anglicani nemaji vubec zimni pneumatiky tak to mozna nechame az na velikonoce kde uz bude lip a tim padem hodne veci ktere nakoupim levneji na Ebayi si muzu dovest do Cr a vyjde to levneji... jelikoz tahat dva kufry a tak podobne to se mi platit nechce.. uz tak jsou drazi jako svina..
Odpovědět
Profilova fotka
no vzdyt jen za jeden kufr snad chteji 30 liber
Odpovědět
Profilova fotka
no je to hnus... ja uz litam domu jen obcas.. letos budou prvni vanoce tu v anglii vzdycky sem litala domu ale letos me pritel poprosil ze bysme to mohli mit tu a pristi rok treba u nasich v cr... a hlavne ryanair ted zrusil od konce rijna nejake dny kdy nelitaji do brna takze uz ted to bude fuska sehnat letenku jelikoz to letadlo je vzdycky plne...
Odpovědět
mi vetsinou platime £10 za velkej kufr, hodne lidi nam letelo jen s rucnim zavazadlem, ale treba zase rodiny co kazdej mel velkej kufr ty jsme napakovali slusne a taky Leaho rodice polovinu kufru meli zaskladanou nasema vecama co jsme neslihli prevezt. a to 11 svicnu, garlandy saty,oblek,boty, pristroj na cukrovou vatu, se nampodarilo narvat asi do 4 kufru,semsi jen rikala, ze kdyby po nas chteli kontrolu kufru, tak by se asi hodne divili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My litame Easyjetem z Bristolu do Prahy, coz je super, a platime ted nove £16 za kufr ktery ma 20kg, predtim to bylo v cene letenky, vsichni to jsou sycaci! Ale ryan air je snad nejhorsim, s tim mame jen blbe zkusenosti.. U easyjetu mame casto trochu nadvahu v kufrech, treba 21-23kg a jeste nikdy nic nerekli a nemuseli jsme platit nic navic, to Ryan Air by nas hned zkasnul!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty blaho vy ste meli i cukrovou vatu? tak to je ulet... no my chceme mit cokoladovou fontanku s ovocem a to zuzu takovy co se dava na spejli.... ale uz vidim male deticky hihi... to budou mit maminky radost.. no my kdyz pojedem autem az na velikonoce tak to co uz budeme mit narvu do auta a odvezu si to... ted tu v Birminghamu bude veletr svatby a ja sem zrovna v tom terminu u nas v cr to me dost nastvalo.. jelikoz Neilova sestra se uz na nasi svatbu tesi jak male dite a chteli sme tam vyrazit... takze bohuzel.. :-| :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si koupila poradny auto, tak budu jezdit autem, sice to trva trochu dele, ale ja stejne nenavidim litani a pak jsem mobilni kdyz jsem doma
Odpovědět
luci mi meli i tu fontanu, vsichni byli tak prezrani po veceri a vsech techle sladkostech, ze na raut skoro nikdo ani nesahl a dort sme jen nakrojili, ale ani nebyl naporcovanej a stal na miste az do rana.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je celkem skoda, ne? mi tohle nemame, Andy to nenavidi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No jako nebudem porizovat zadnou obri fontanu jen asi tu malou vis co s kilem cokolady a je to.. hlavne ted resime co dame jako polivku nebo misto polivky jelikoz knedlickovou mam zakazanou.. tu pritel primo nesnasi.... takze bude prekrm nejaka sunkorolka nebo meloun s parmskou sunkou... bude svickova a dort no a vecer bufecko...pritel mi rekl at si tam dam co chci ze jemu je to vcelku jedno.... tak sem mu ze srandy rekla ze teda jo ze mi staci kdyz mi jen bude podepisovat seky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty budes mit svickovou??? To je parada, ja nemam zadny knedliky a co takhle jen nudlickovou? Ja ji mam hovezi s nudlema? a vecer na bufet mam gulas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja po svatbe saty mam, koupila jsme dvoje, tedka jsou na prodej... No a kdyz je neprodam, do pul roka, asi je dam charite. :-) JInak jidla my jsm meli take strasne moc a nesnedlo se to, ale nechali nam vsechno a tak ceska strana mela velike vysluzky.. Jinak co se tyce letani do Cech, manzel nerad lita nizkonakladovkama, odmita totiz platit za jidlo a piti (i kdyz mu rikam, ze do Cech to vydrzi). Ale on si neda rici. Vetsinou letame Ceskyma aerolinkama ci british Airways. Ale za ty vsechny mile jsme meli hodne letu zadara. Obcas je to levnejsi s prestupem ve Svycarsku se Swiss airlines - to je nej pro me, dostanete najist dvakrat a navic vzdy na rozloucenou svycarskou cokoladu. :-D Je, jak dlouho to jedete do Cech autem?
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: odkud jsi??? jela jsem hned po praci ve 4 prez trajekt a pak jsem ridila 4 hodiny a prespala v nemecku a druhy den jsem vyjela v 9 rano a domu jsem dorazila ve 4 odpoledne, ale to jsme stravili vic jak hodinu v zacpe
Odpovědět
Profilova fotka
No me je vcelku jednu cim litam hlavne at uz to mam za sebou a jsem doma... jojo knedliky si nechame udelat svickova mu chutna ale neni to konecne rozhodnuti .. mozna se neco zmeni... no vis jemu ty nase vodove polivky proste nechutnaji. rika ze to na taliri vypada hrozne jak spinava voda a jen cosi v tom nahazenyho...,. no podle me do cr za 15-18 hodin autem jsi... coz je fakt dobry.. sme loni jen tak jeli do spanelska ...ze byla nuda ze si vyrazime... no a tam teda 24.. to sem uz malem umirala....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas dobry, ja zkousela knedliky na skoro tchyni a tchana a moc jim nejeli. Andy ma ty vodovky rad a ja je normalne sem tam delam, rika, ze je to lepsi, ze aspon vi, co ji :-N taK nejakou kremovou ti taky udelaji ne? staci to jen vse rozmixovat jak kojencum :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diky. Me je jedno cim litam take. Obcas dostaneme dobre letenky pres click4sky JInak ohledne jidla ja mam stesti, jak jsme rikala, memu jede uplne vsechno. Cutce: jsem z Hradce Kraloveho.
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek|:a kam litas prez Svycarsko?
Odpovědět
Profilova fotka
Cutce, obas, zalezi, jak dostaneme letenky... Ty pres svycarsko jsou obcas strasne levny a v Zeneve ci Zurichu cekame tak max pul hodny. Maji to skvele zkoordinovany a nacasovnay - no SVycari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pak kam do Anglie??? To jsem vubec nevedela, ze se takhle da
Odpovědět
Profilova fotka
No, my litame z Heathrow. A obcas je to Heatrow - Geneva -Praha nebo Hetahrow- Zurich - Ptraha, Tedka v zari letim brachovi na svatbu do Znojma a letime z Heathrow - Frankurt- Viden (je pry bliz nez Praha do ZNojma). Chvilku nam to sice da, hledat lety, ale vyplati se. A vetsinou ten prestup neni spatnu. Mame odletat z Heathrow v 6 pm a byt ve Vidni v 11pm. To ze je tam vlastne hodina posunu casu, celkove nam to trva asi 4 hodky. No neni to tak strasny jak to zni.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: to neni, ale ja musim litat teda neradeji z gatwicku
Odpovědět
Profilova fotka
No, my mame heathrow asi 30 minut v taxiku ci 25 minut vlakem. Je to pro nas nejbliz... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja litam ze stanstedu do brna... a nekdy na prahu z birminghamu ale pak se tahnout busem do brna kde me stejne nasi musi vyzvednout pac jsem od Noveho mesta na morave.. takze je to tezky.... knedliky anglicanum chutnaji tu sme s mamkou delali domaci gulas s knedlikama a vsem to chutnalo.. takze to je vyhra,... tak premyslim ze na ten raut bud kure pecene naporcovane s hranolkami nebo ryzi mozna asi oboje jako vyber nebo rizky... tak nevim no... a nejaky salamy a testoviny a zelenina a tak ruzne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?