Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: ja se puvodne take bala, co na to ceske jidlo reknou, ale manzel tvrdil, ze vsichni to uvitaji. Ja jsme plno veci dojednavala s cateringovkou, kdyztak mam detaily nasi objednavky - nekde, klidne pro zajimavost poslu...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se bojim toho si vzit kapelu kde spis hrajou ty nase cesky jelikoz u nas bude osazenstvo tak na pul a v anglii ze jo samej DJ vecer tak nevim zda zivou do pul noci a od pulnoci dj ci jen ipod nasadit..
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: prave proto jsme meli DJ. Ze sestrenciny svatby jsme poucena kapelu na mezinarodni svatbu radeji ne. A diky tomu, ze byl Dj vsichni se bavili a hry a jine blbustky, ktere byli v zaloze se ani nemuseli pouzit. :-D My meli asi 2/3 Aj a 1/3 ceske obsazenstvo... Holt ziji v UK 8 let a tak nasi kamaradi jsou odtud... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si taky myslim ze spise dj ten klidne muze dat nejakou tu dechovku kdyz si budou starici prat ze jo.. dneska na cd se koupi vse a koor pritel on je to Dj takze asi o muziku nouze nebude
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: ty brdo, vy jste teda meli hodne anglicanu, to muselo byt stehovani narodu! Jak jste resili ubytovani a tak? Jinak ja mam jasno, kapelu nee,bude notebook. Musime se zavdecit vsem, ceskym i anglickym hostum..No a hlavne sami sobe, takze chci vybrat co se bude hrat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: ja jsem v Uk 4 roky, ale ty pravy kamarady mam porad jen doma, tady jsou to spis kolegove.. rikala jsi ze jsi ucitelka, ucis i tady? A jaky predmet?
Odpovědět
Profilova fotka
no mladej taky rikal ze proste naprogramuje jeho kompl ze kteryho Dj uje tu v UK a je to...
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: tak to mas super! takze ty mas hudbu vybavenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay: ja jsem prisla do Londyna, kdyz mi byli 21, kamaradi, az na jednu sloluzacku ze stredni se mnou nejak kontakt nedodrzeli. Na moje emaily postupne prestali dopovidat. mam tu ale super kamaradky a jsem za ne vdecna. Fakt to jsou kamaradky, zajdeme k nim na veceri ci oni k nam, na pivecko spolecne, na kaficko, nakupovat. No super kamaradky. Jinak ucim tady vedu: tj chemii, fyziku a biologii na jedne skole v Richmondu. Kvalifikovala jsme se tu, takze uzim jen tu, v cechach jsem skolu nedokoncila (pedak) protoze jsem zustala tady. No jo, zamilovala jsem se a dom uz jsem se nevratila... :-( Ale mam z toho suprackyho manzela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: tak mas fajn, jses tu pekne zakotvena, ze? :-N Ja jsem sem prijela po bakalarkach jen na rok, zlepsit anglictinu a pak jit zpet a pokracovat na magistersky. No a tez jsem se zamilovala, a uz jsem tu zustala..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem take udelala bakalarky z cestiny a potom statnici z pedagogiky a psychologie. No a tim byl se mnou v cechach konec. :-D zakotvena jsem,ale s drahym si davame rok a pak chceme jet nekam jinam a zacit rodinu. Nejak v tom Londyne se nam ty deti pocit nechce...
Odpovědět
sabi sa ti ani nedivim, my sme tez usli sem do prahy....... baby my mame 22 dni do svadbicky, uz sa neviem dockat x-)
Odpovědět
Článek se načítá
a dneska som tak brutal busy ze neviem, kde mi hlava stoji, ani sem nemam cas ist, no kriza proste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vecer. Tak jsem poklidila po malirich (to je moje denni rutina), manzel je nekde v hospudce (to bude mit hodne prace pres vikend, ja si ho podam ;-) ) Cuttysark: poslu ti jeho CV, ja taky nevim, co to vlastne dela....A do svatbicky 22 dni, je toto utika, tak at se dari s pripravama! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek:ty denne uklizis po malirich? To bydlis na zamku? My to tu vymalujeme za den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: na zamku nebydlime, mame 3+1, ale protoze opravujeme zaroven praskliny v omitce, natiraji nam dvere a ramy na dvere atd. trva to. Zatim udelali chodku, obyvak, kychyn a koupelnu. Protoze tu musime zaroven zit, musi to delat postupne a my se stehujeme z jednoho pokoje do druheho. Jeste 2 loznice zbyvaji, 2 dny prace a bude po vsem. uz se tesim, rucky boli z vecneho vytirani. vysavani atd.... :-( Ale bude to krasne... :-D
Odpovědět
sabi: my se zase stehujem,ale cekame nez nam vymalujou a polozijou novy koberce do 2+1 asi tri tydny :( a to tam nikdo nebydli...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky stehovani ani malovanim vam fakt nezavidim ;-( At to mate rychle z krku!! Holky chci se zeptat, ohledne svatebnich daru, vzhledem k tomu ze zijeme v UK, doslo vsem vasim hostum, ze nemuzete vlacet zpet letadlem 5 sad nadobi, brousene vazy a sousosi s jelenem? Nevim jestli se dovtipi, nechce se mi vylozene rikat o penize, ale zadny veci nepotrebujeme, mame domacnost vybavenou..
Odpovědět
Profilova fotka
boun: ja vim, je to otresne se sluzbami. Nam to vseho vsudy bude trvat asi 7 dni, coz neni tak strasne, ale protoze tam clovek i bydli, je to des :-| A kampak se stehujete? Blue: vsichni vedeli, ze spolu zijeme v domacnosti poslednich 5 let a mame vse. V cechach se ptali lide nasich, co chcme, jestli dar nebo penize, tak nasi rekli, ze kdyz neco, tak penize. Potom mi jsme lidem v prani poslilali neco v tom smyslu, ze nemame zadny svatbeni list, protoze zijeme spolu dlouho a domacnost mame vybavenou a darkem je jiz fakt, ze prileti do Cech s nami nasi svatbu oslavit. Kdyby lide ale i presto nam chteli dat dar, uvitali bychom financni castku, kterou bychom pouzili k vymalovani naseho bytu. No a nakonec se tak stalo, coz bylo super. :-D No, a tak tedka malujeme... Snad to pomuze..
Odpovědět
sabi: my sme oba az do tedka byli na kolejich,tak se na ten posledni rok stehujeme, jupiiiii. bluejay: my sme meli giftlist v john lewis, protoze nemame nic,ale psali jsme informace k cestovani,bydleni, darum a tam jsme napsali, ze pokud premysli o darech ,mame seznam v jl, nebo kdyby nas chteli pomoct finance se skolou uvitame prispevek v jakekoliv vysi. nejak tak.... platime hrozne vysoky skolny.... a doma se kazdej zeptal jestli chceme dar nebo penize ,jen sestrenka mi dala zehlicku o kterou sem si rekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to mame taky tak lidi se ptaji a nekteri co nejedou na svatbu rovnou poslali sek. na svatbe mame truhlicku, takze rikame, ze tam muzou dat cokoliv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S tou truhlickou je to super napad uz sem to priteli nadhodila taky.. nez aby nam to kazdej daval do ruky a ja pak nevedela co s tim tak truhlicka se bude hodit .... my spise taky budeme chtit penize jelikoz spolu zijeme 2 roky a vse mame... a hlavne kdyz je svatba v cr jak bych pripadne dary asi tak prevezla...
Odpovědět
Profilova fotka
ale hlavne ti nemuzou koupit nic elektronickyho kvuli zasuvkam a mit 10 cajovych souprav to opravdu nepotrebujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak dekuju za rady, zni to dobre, taky si rikam ze to hostum snad dojde, ze prece zadny cajovy soupravy nemuzeme prevazet. Jen je mi desne hloupy si rikat o penize. Samozrejme pokud jde o anglicke hosty tak od tech vazne nic nechceme, jsme radi, ze prijedou, zaplati si letenku a budou s nami, to je nejlepsi dar.. Ale ceskym hostum se to musi nejak lehce naznacit. Myslim, ze to rekne nejlepsi kamaradce a ta to pak rozsiri po zbytku kamaradu a s rodinou to rekneme par lidem a budem doufat, ze to poslou dal tichou postou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: to zni jako dobry napad... ;-)
Odpovědět
bluejay: nas se zeptala nejblizsi rodina a dal si to zpravu predali, a pokud se te vylozene nekdo zepta jestli dar nebo penize, tak je to o to jednodussi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_ budu asi spolechat na to ze si to reknou ;-) a kdyz dostaneme sousosi s jelenem tak ho necham nasim :-D :-D Holky me se dneska fakt nechce pracovat :-| , venku sviti slunicko, uplne se vidim na plazi.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo ktera budet prevazet saty z jedne zeme do druhe bacha na easyjet, ty svine ti to nedovoli, pouze pokud budou v zavazadle. Ja si je nemuzu vzit k sobe na palubu
Odpovědět
Profilova fotka
Cutce: ja si teda chci pujcit saty doma, ale ty brdo kdyz si je nekdo chce dovezt, kam ma dat spodnicku, na muze byt dost velka.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja prave z logistickych dovodu take mela saty z Cech. Urcite pokud muzete bych doporucila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?