Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chte jsem napsat ze Jana uz ma miminko, jen aby to nevyznelo ze ja mam :-D
Odpovědět
Jani, a jmeno Jany mimi je? Ma nekde fotky? Jak se mas ty? Ja se chystam toho 3. kvetna do CR a Holandska, moc se tesim a dneska mame v NYC konecne jaro a teplo!
Odpovědět
Uz vidim....pekni klucinove! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj birdie, tak uz jsi je nasla ;-) I my tu ted take mame konecne jarneji i kdyz predpoved pocasi na vikend slibuje zase ochlazeni a dest :-| Ja se mam dobre, diky, a ty? Mela jsem tu ted 12 dni rodice a tak bylo paradne. Na jak dlouho se chystas do Cech? To je od svatby poprve, ne? To se asi uz nemuzes dockat ;-) Mej se krasne Jx
Odpovědět
Ano, Jani, je to poprve, jen na 2 tydny, vic nemuzu. To ses mela fajn! Treba prset nebude, ja taky doufam, delame jeste svatebni fota:) Kamaradka si jeste s jednim fotografem zaklada firmu, tak budu jeste v satech litat po New Yorku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee tak to je dobry. Tak snad nam nebude prset a ty si uzijes foceni :) Snad nam sem das nejakou ukazku. Ja pripravuju hen weekend pro mou kamaradku a zitra to vypukne, tak snad se vse povede. Pa pa Jx
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, prvne bych chtela pogratulovat Jane k miminku... Jinak jak to vidim se tu nic moc nedeje ;-) vsichni jsou asi tehotni a zavaleni praci... Me se uz zase blizi zapoctovy tyden, je to hruza jak to utika, za chvili mam prazdniny ;-) Tzn. ze budu zase vic jak dva mesice se svym milackem... :-D V pulce cervna jedeme na tyden na dovolenou do Portugalska, uz se tesim, moje prvni dovolena po 3letech ;-) Tak se mejte pekne papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj..gratuluju jane k mimcu :-D doufam, ze jsou v poradku co jinak noveho??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivo, jo jo utika to jako blazen. Jak dlouho ti zbyva jeste ve skole? Jeste rok? A pak by jsi sla do UK? Portugalsko je nadherny, my jedeme na dva tydny koncem srpna a uz ted se nemuzu dockat! Kam primo jedete? Tak se mejte kocky. Jx
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja trosku prebiham ke "svatbe s cizincem", pac se tam aktualne resi papiry a takove ty nezbytnosti, co vy uz zrejme mate za sebou... Moooc gratuluju Jane k miminku, vypadaji vsichni moc stastne a zdrave! Birdie krasne si to uzij s maminkou, v Amsterdamu i v Cechach! Jani jaka byla ta hen night? Ivano, planujes mit nejakou? Ja planuju helath and beauty spa vecer v patek pred svatbou (vdavam se v nedeli), nekde v Praze, jeste nevim presne kde, ale mela bych se o to zacit vic zajimat aby meli volno! Tak zatim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Birdie, ukazku z foceni urcite sem urcite dej. jsem zvedava ;-) ja jsem nikdy v Portugalsku nebyla, tak uvazujem ze si udelame kratkou dovolenou tento rok. Jedeme totiz pristi leden na 3 tydny na Novy Zeland, tak cheme tento rok setrit dny dovolene i penize. Portugalsko je porad relativne levne, ne?! I kdyz ted s tim kurzem...nevim nevim :-| Edito, health and beauty vecer v Praze zni super...budes odpocata, zkaslena a bez hangover:) Ja jsem se ve ctvrtek pred svatbou (ta byla v sobotu) tak spolecensky unavila, ze mi druhy den nebylo zrovna nejlip. Strasne jsem si dekovala, ze jsem takovou blbost neudelala den pred svatbou :-D. Kolik holek na tu hen planujes? Aby meli prostory hezky den vsem!
Odpovědět
Ahoj kocky, opet to tu frci...:) Ja bych se taky rada nekdy podivala do Portugalska....ale nevim kdy:) A na Novy Zeland take...ale nejspis to bude Mexiko nekdy pristi rok, neb to je bliz;) Jinak dekuji, urcite si to uziju, tesim se jak mala holka. Ano, jaka byla hen night? Edit, to zni super, uz vis kde? Ja znam jen kliniku GHC a Alen Charo v Rybne, kdybys to chtela okouknout. Tak mi stravili pres 3 hodiny foceni v sobotu...pekne jsem se spalila, ted je opet na zimak. Fotky parada, akorat jich udelali asi 350, ted to zpracovavaji a ja mam na ukazku, ale nevim, jak zmensit, pak vam ukazu. Bylo vsude priserne "cumilku", tak jsme dostali jeste nejmin 20tero gratulaci :-) Bylo to moc prima!Radne jsme si to uzili, mozna lip nez ve svatebni den:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, my jedeme do Vilamoura v Algarve. Bude to takova rodinna dovolena, protoze tam jedeme i s milackovymi rodici. Oni jsou ale zlaticka, vlastne nas pozvali oni....(no neberte dovcu zadarmo :-D ) Janauk: ja koncim v lednu, ale papir dostanu az v unoru, pak se chystam do Anglie (uz na trvalo), jen mi trochu dela vrasky prace, rukama me uz pracovat vycerpava...snad mi ten papir z CR k necemu pomuze, i kdyz na to moc nesazim, jeste k tomu, kdyz studuji financni rizeni (ucetnictvi a dane CR mi k nicemu v anglii nebudou)...uvidime.. Jinak ted budeme v lete muset zamluvit datum svatby, i kdyz bude az za 2roky. Jinak bychom uz nemuseli dostat datum, ktere chceme. Asi jako jedina z vas se nebudu vdavat v CR, protoze pro nas bude jednodussi dostat do anglie mych 15hostu nez snoubencovych 80 do CR..Nastesti budouci tchan prislibil zaplatit znacnou cast svatby, coz je super, protoze se chystame koupit nejaky maly domecek a nevim kde bychom na to jinak vzali...mamka prebytecne "miliony" na konte bohuzel nema :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak zdravim po dlouhe dobe, gratuluji Jane k miminku,super news jinak nic noveho u nas pocitame dny do svatby a stesuji jako kazda nevesta jinak ppppppparada zadna dovolena tento rok jen honeymoon hahhahah :-D :-D :-D a i ten si uzijeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verkaberka kam jedete na honeymoon? Evi, kdy a kam letite na NZ? My letime na Silvestra do Wellingtonu(mame tam znamy)..od 27.12. do 8.1..Po moji ceste v srpnu do Cr mi totiz moc dovolene nezustane :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Klaro, my tam budeme od 25.1. do 13.2. Priletime a budemem odletat z Aucklandu, ale hodne casu stravime taky ve Welingtonu, protoze tam jsou nasi kamaradi, takze budeme s nima. Jedni si pak berou dovcu a budou pak s nami cestovat. Vypada to, ze se tesne mineme...to je skoda, kdyz uz letime tak daleko! Kdy se chystas do Cech...matne si vzpominam, ze nekdy v lete, ze? Ahoj Verko, no ty uz to fakt mas za par! Svatbu jsem si uzila, ale ty nocni mury" Vzpominam, jak se mi zdalo, ze saty byly usite ze spacakoviny hehe Ivano, kde budete v Anglii bydlet? Jestli vam tchanovci chteji prispet i na domek, tak to berte...ceny jdou dolů;)
Odpovědět
Profilova fotka
eva_londyn: Muj ted dostal praci v Aylesbury coz je cca 30min od Oxfordu, takze ted zakotvime tam, ale kde budeme za rok, buhvi...uz jsem se s nim prehovala ze Skotska (jeste, ze tak, protoze Skotsko uz nikdy, proste se mi tam nelibi) do Cheltenhamu (kde jsem minule leto 3mesice delala) a za tyden jde do toho Aylesbury (mam prislibenou praci na leto v hotelu, tak jsem zvedava :-N ) Jinak jestli tchanovci budou prispivat na domecek nevim...mozna neco ano (ja se na to moc neptam, je to na jejich vuli...) Oni sice penize maji, ale kolik vlastne, to je mi zahadou, jen vim, ze jeho otec mel velmi dobre placenou praci, takze matka od porodu uz nepracovala a jejich jedina prace ted v duchodu je nakupovani v pripade matky a golf v pripade otce...taky bych se tak na stara kolena chtela mit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj evi..to budete mit super, jinak budu pryc 3.5 tydne v srpnu a v Cr necely 3 tydny, priletim myslim 13.8. :-) co noveho?
Odpovědět
Klaras, ty se mas...sama dovolenka;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,pardon, ze jsem se tak dloooho neozvala, ale prace s nasim mimim me snad omlouva |-| Dekuji za davne gratulace, holcicka se jmenuje Terezka, je to nase zlaticko, nemuzu uverit, ze uz jsou ji 2 mesice!1:) A taky nemuzu uverit, ze za 3 mes. se budeme s drahou polovickou brat :-) BTW, ivanaw, muj drahy taky pracuje v Aylesbury, tak kdybys chtela company, tak se muzem videt, bydlime v Marsh Gibbon-20min od Ayles.
Odpovědět
Profilova fotka
kkamo: budu tam ted jen pres prazdniny, ale jestli nebudu mit nic na praci tam se potom muzeme videt ;-) Budu se muset pres prazdniny naucit jeste na statnice z Business english tak toho volneho casu moc mit nebudu :-S
Odpovědět
Holky, tak dneska jsem dostala ty fotografie z naseho minule vikendu foceni svatby.....zustala jsem jen koukat, je to moc vydarile...ani to neumim popstat, jsem za to moc rada. Az bude mit muj manzel cas, tj. nekdy koncem kvetna, az se vratime z dovcy, tak sem dam ukazku....Hezky vikend vsem.
Odpovědět
Profilova fotka
Kkamo gratulujeme k Terezce, jsem rada, ze se vam dari dobre! Jak ti jdou pripravy?! Ja letim ve stredu do Prahy a mam tohodocela dost co zarizovat! Holky nevite nahodou jestli mi karta z Makra tady z UK bude plati na nakupy v Praze? Birdie, uz se tesim ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkamo, moc gratuluju k holcice, muse to krasna druzicka na svatbe! birdie, ukaz fotky ja (a urcite i ostatni) jsem moooc zvedava, jak ti to tam slusi!
Odpovědět
Ahoj holky, to je deti :) Fotograf si dal nejake fotky na svuj web...je to v korejstine, ale tenhle odkaz by to snad mohl rovnou spustit, tak jestli se chcete juknout... http://c2down.cyworld.co.kr/download?...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ja jsem prvni;) Birdie fotky jsou moc hezke! nejvic se mi libi ta, jak davas manzovi pusu ale divas se pres jeho rameno do kamery ;-) Krasny slunecny den taky..tak zas sdneska chcilo a chcilo ]-(
Odpovědět
Evi, tu taky leje uz 3 dni:) Mame tech fotek vic jak 300, dneska si jdu neco vytistene vyzvednout, me se libily i ti cernobile, sepie, atd. ale fotografovi asi pak ne:))
Odpovědět
Profilova fotka
birdie: pekne fotecky jee my tu mame krasne a slunikco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
birdie..krasne fotecky. Nam uz zacina zima.19c :-( ..uz aby tu byl vikend, dneska jdeme alespon na veceri s manzou, taky uz mam na sone silonky,fuj ale alespon neprsi.Jinak uz vite co budete delat na sve prvni vyroci svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se Vam vsem dari? Kkamo, gratuluji k Terezce, mas nekde fotecku? Holky, jak pokracuji pripravy na svatbu? Hen pro kamaradku byla super, uz je dokonce i po svatbe a ja mezitim stihla i maminky 60tiny v Cechach ;-) Svatba byla v Milane, bylo nadherne slunicko, uplne letne. Moc se nam nechtelo vrazet do podmracene Anglie :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?