Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: v bilem maji byt preci jedine uplne nevinne nevesty, ty ostatni si to nezaslouzi :-x :-D ;-)
Odpovědět
Kote, ted jsi tomu dala korunu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, ivory bych se vubec nebala. Ja mela take off white saty, ted nevim zda to byla zrovna ivory nebo champagne. Myslim, ze to vetsine nevest vic slusi, ciste bila je nekdy pekne nemilosrdna. A kote ma pravdu, do nevinnosti take daleko ;-) Jinak to pristani letadla ve Frankfurtu jsme videla. UUUfff a bohuzel i muj manzel, on se litani boji jak cert krize, coz neni zrovna idealni :-( Jake mate plany na velikonoce? Janno, ten hotylek je moooc hezkej :)
Odpovědět
Jani, a jak cestuje do Cech? Musis provadet na letadle masaze krku? :-) To je vzdy neprijemne. Ja jedu na Velikonoce k manzelovi, asi neco upeceme a vyrazime ven. Doufam, ze se opet nebude angazovat tchyne, neb jeji nevlastni vnoucata jsou pekny "zverinec". :-( Po tom co jsem jim loni pracne namalovala vajicka a oni je rozflakali pred nami za minutu, takove velikonoce opravdu nechci ani za nic!
Odpovědět
Profilova fotka
Birdie, no co ti budu povidat. Nic nepomaha a tak jsme z toho pak nervozni oba! Ja se tesim na par dni volna. My jedeme na velikonoce do Cornwallu na jih k mori a tak jen doufam, ze prestane ficet a zacne konecne svitit slunicko. Ja jdu pristi sobotu na jednodenni cookery course k Rick Steinovi, tak jsem na to zvedava. Jejda, to muselo bejt neco s tema kraslicema, ja bych ty spratky asi zabila ;-)
Odpovědět
holky diky, s tou nevinostsi ste me teda zaskocily, tak to ja budu muset nakonec vzit opravdu ty ivory :-N :-D janauk: Jani na tvych to opravdu neni videt ze nejsou bily, tak do toho asi pujdu, je to i elegantnejsi barva....mimochodem moc krasna kytice!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi dekuju moc za pochvalu. Pivonky jsou moje nejoblibenejsi :) Fakt bych se te ivory nebala. Kdy a kde planujete svatbu Vy? Mas fotku satu v albu? Jx
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: hadej, jaky jsem mela saty..... no ciste bily prece, ucinena tricetileta nevinnost :-D ( jsem te chtela povzbudit do tech ivory ;-), vybirej hlavne, co ti jde k pleti ) jano: ty jdes na cookery kurs? velka zavist..... posledni dobou jsou moje nejctenejsi literatura kucharky. koupila jsem muzovi kulinarskeho pruvodce madarskem a tak me nadchl, ze tam v kvetnu pojedeme :-) napis pak, jaky to bylo a co jste se naucili
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kote, ja vareni take miluju, muz si me dobira ze jsme middle age kdyz ctu kucharky a to je o 10 let starsi :-S Jo v Madarsku je fajn ;-) Musim bezet, krasnej vikend preju.
Odpovědět
janauk: moje taky, ja sem totiz Pivonkova ;-) zatim...... nemam, ale jsou to tyhle.....http://www.johanna-hehir.com/jh2157b-traditional-a-line-wedding-dress-p-444.html ovsem tady vypadaji docela divne, lip vypadaji na tehle modelce, ta ma ale zase jinej pasek...http://www.johanna-hehir.com/traditional-a-line-wedding-dress-jh2157a-p-443.html....sou nadherny ale hrozne drahy, ja sem si jedny uz koupila, ale pod tlakem a ted nevim co mam delat nevite nahodou nekdo kde tady je autorizovany prodejce svatebnich satu Mary's Bridal???? to by mi hrozne pomohlo!
Odpovědět
http://www.johanna-hehir.com/traditio... to jsou ty druhy, u tech prvnich nechci to krajkovany, jen ty saty
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jdu do ivory, janauk, jake bylo Jemniste? Pripravovoal jsem tam svatbu pred 4lety pro klienta, p. Sternberk byl super :-) a kytice naaadherna, skoda, ze se vdavam az v srpnu, to uz pivone asi nebudou ;-) Ad madarsko: ja tam jezdivala pracovne, a ta jejich kuchyne mi prijde strasne na jedno brdo :-| a o mase... Ale treba budete mit stesti na nejake kulinarske mnamky> V budapesti stoji za videni jejich mestska trznice, je to kousek od centra, vypada to jak vihohradsky pavilon, nez z toho udelali obchodak, na prizemi jidlove kramy(salamy, syry, zelenina, ovoce, cukrovinky..) nahore pak suvenyry - lidova tvorba za lepsi ceny nez v meste, a hospudky na zakousnuti, hmmm. Budu tam muset draheho taky vytahnout
Odpovědět
Článek se načítá
Jani, s tema detma, presne jak si rekla! Drzim palce, aby jen pofukovalo :-) Na co je ten kurz presne zameren? Urcite to bude parada! Tady to dela francouzsky kulinarsky institut. Uz jsem chtela hodnekrat jit na nektere kurzy, ale bud to zmizi jeste pred prihlasenim nebo je to tak silene drahe, ze radsi ted chodim na to HR review 5 sobot. Jinak manzel si taky delal legraci, zase jinou, ze to nepotrebuju, ze se musi zhubnout ;-) Vladi, ty krajkovany topy maji pekne, ale k tem tvym satum mi prijde, ze to opravdu nejde...radsi si porid neco na krk pekneho. Saty jsou pekne! Ke kytkam...ja zas miluju priserne Ranunculus neboli pryskyricnik...taky nebyly na svatbu k mani....takze na te v USA jsem mela corsage z drobonkych zelenkavoivory orchideji a pak tu co jste videly v albu, ale mela byt taky min ruzova spis zelena s ruzovym nadechem, ale bohuzel:) Ja si chodim nekdy kupovat Madarsky uherak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rannunculus neboli pryskyrnik a pivonky jsou taky moje nejoblibenejsi kytky.... bohuzel nejsou na podzim, kdy byla nase svatba. fakt skoda. nakonec byly ruze. klasika. v kombinaci s freziemi a spoustou neceho blede zeleneho, co jsem nechtela...ale zase ta kytice nadherne vydrzela - nejhezci byla si tri dny po svatbe, kdy se kytky rozvinuly. (a prebily tu zelenou) vladi: ty satky jsou nadherne, ale jak pise birdie, ta krajka (i kdyz ji miluju) zrovna tyhle satky trochu kazi. ale jinak jsou takove super holcici :-) janno: jj, spousta masa... no, ctyri dny o mase vydrzime, jsem zvedava na citronove klobasy... a pak zase hura domu k zelenine. a taky se tesim, jak si polenosime v laznich.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim pri pondelku. Jaky jste mely vikend? Tady lilo a zase jen lilo, takze super decorating weather ;-) Smirglovali jsme schody, ja si vymyslela, ze drevo je moc do cervena a tak budeme premalovavat. Boze ale to je priserna prace to vse pripravit :-S Vladi, saty jsou nadherny. Velmi elegantni a ta krajka to tak nejak kazi. Dobre ze ji nemas. Janno s tou madarskou kuchyni s tebou uplne souhlasim, na par dni je to dobry, ale jinak maji dost tezkych a masitych jidel. Kote 4 dny je tak akorat ;-) Jedete do Budapeste? A budete mit cas na navstevu nejakych lazni? Ja uz se prodlouzeneho velikonocniho vikendu nemuzu dockat. Snad bude slunicko. Tady jsou cookery courses taky strasne drahy :-( Ja jdu jen na jednodenni, ale dostala jsme to jako darek, takze me cena zas tak nepalila ;-) http://www.rickstein.com/Seafood-Scho..., a ja jsem si vybrala kurz zamereny na French Fish dishes. Krasny den kocky.Jx
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.. my byli o vikendu na svatbe..byla moc hezka,ale bylo vedro 38C :-| Taky mam siiilenou radost, ze je dlouhy vikend.Ve stredu prileti kamaradka co byla moje druzicka ve ctvrtek dalsi :-D . Dneska bylo 40C ]-( ..ted je 9.43 pm a je 34 C..vedro vedro Doufam,ze se Vam v UK pocasi zlepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Klaras, takze uz spet z dovolene? Ja si na tebe o vikendu vzpomnela, kdyz byly prenosy z Grand Prix a rikali ze i pro Ozzy je tam silene vedro! Ja bych si to s Vami hned vymenila ;-)
Odpovědět
Holky, ja zadny svatek-prodlouzeny vikend nemam! Muj sef neni katolik :-( :-( Dneska je tu St. Patricks Day, tak bude aspon trochu veselo, kdyz ekonomika jde uplne nekam.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja jsem ted mela par dnu v praci peknou honicku a tak jsem sesem nedostala, ale zase jsem mela co docitat ;-) Ja bych na kucharsky kurz taky hned sla, ten tvuj vypada moc fajn Jani! Pekne si to uzij! My jedeme uz ve ctvrtek do CR tak se uz nemuzu dockat a pak v kvetnu zase, jako Birdie a Janno. Janno jak se citis? Uz jsi si nejake saty vybrala? Pises o ivory colour tak uz treba neco mas na mysli? Pochlub se :-) P.S. Ten hotel na vasi svat. noc je moc pekny! Musim nam taky neco najit!
Odpovědět
Profilova fotka
birdie: jojo ekonomika USA a UK je v .... krasny ukazkovy pripad pro nas studenty ekonomy :-D Jestli to tak pujde dal, tak si o prazdninach budu v UK vydelavat ke kurzu 1:1 k CZK :-N Dle naseho doktora z financnich trhu bude CR za 4 mesice v prdeli (doslova cituji)take...tak uvidime, jak jsou nasi universitni ucitele chytri :-| Teda holky ja vam zavidim tu chut k vareni, muj snoubenec se musel smirit s tim, ze mu asi nikdy neuvarim, nejak me to nechytlo :-S Nastesti je on Chef takze se snazit nemusim, jednoho dne bude varit nasim detem do zasoby na tyden on :-D Uz vi ze kdyz mu chci pomahat s varenim, ze jsem tak akorat schopna neco olopat nebo nakrajet a potom ochutnavat a uzirat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
januak..zpet v praci :-( , ale mam radost, ze je v patek a pondeli volno. Birdie..to vam i tak neda, neda volno? Vy prece nemusite slavit jeho svatky! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vitej mezi nas delniky Klaras :-( :-) , jak se slavi Velikonoce v Australii? Mas neco v planu? Holky kolik budete mit / mely jste hostu na svatbe? Me se fakt zacina svirat zaludek, vcera vecer mi to vsechno tak nejak doslo, vec se ma tak, ze ja jsem v podstate strasny introvert, spolecnosti se nevyhybam, ale dam prednost divadlu nebo kinu pred ruznymi vecirky a pod., no proste si nejsem jista, jestli to v ten den zvladnu. Ja se budu asi strasne stydet vubec mezi ty vsechny lidi vylezt! Nebo se budu muset priopit!
Odpovědět
Profilova fotka
edita..neboj..az prijde den D tak to vse bude naaaaaaaaaadherny :-D a ty si to :-D budes uzivat Jinak tady Velikonoce az tak moc neprehaneji..vajicka nebarvi..daji si ruzny cokoladovy nebo cokoladovy zajice :-) ..nekdo jde do kostela( jako u nas)..jelikoz my jsme byli zhruba pred 14 dni na dovce zustaneme v Melbourne..ve ctvrtek vecer jdu ven s kamaradkama..patek zatim nic( je volno) v sobotu vecer hlidame synovce a v nedeli mame obed s celou manzovou rodinou a odpoledne mame sraz se znamyma :-D ..v pondeli se budeme lecit boleni hlavy ;-) pekne si to uzijte v Cr..ja uz se na srpen mooooc tesim Konecne uz klesla teplota na 30C je skoro 9 pm :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja se taky tesim na prodlouzeny vikend. Chteli jsme jet nekam do Walesu, ale nakonec z toho seslo...nevadi naplanovali jsme jednodenni vylety, ale predpoved pocasi stoji za ..... Taky to sleduju co se deje na financnich trzich v USA a tady pekne roste insolvence lidi spojena s hypotekami a rostoucimi cenami energii. Tak nevim, jestli se nakonec neodstehujeme nekam na pusty ostrov:) Jani, kurz vareni bude urcite sranda. Moje kamoska ted byl ana nejakem ve Wimbledonu - meli to jako team building akci. Dve skupiny...jedna delala hlavni jidlo a druha dezert a ti se tak opili uz asi kolem 2pm, ze si z toho moc nepamatuje:) Edito, my jsme meli 67 hostu. Meli jsme 3 hosty, kteri na posledni chvili zrusili, dva meli valid reason (manzelka kamarada byla odvezena do nemocnice s akutnim zapalem slepeho streva); jeden nemel...ale co nadelas! Neboj se nervozni jsme byli vsechny. ja taky nejsem zrovna typ, ktery by se rad predvadel pred ostatnima, ale v ten den budes tak plan dojmu, ze ti to ani neprijde (no a stamprle urcite pomuze :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Klaro, to jsou fakt desne vedra! Uz jste se zabydleli v novem? Museli jste neco predelavat, nebo byl komplet hotovy?
Odpovědět
Profilova fotka
edito: neboj, to bude bezva a navic - to tak utece.... hostu jsme meli taky tak nejak prs sedesat a ono, kdyz mas s kazdym aspon promluvit, tak je najednou pulnoc evo: team bulding vareni by se mi taky libil ... i kdyz.... nas je cekem pet a ohrivame si dost casto kastrulky z domova na mistnim jednoplotynkovem varici.... asi uz jsme si to vybrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivano: nestras! vzdyt ekonomika v cr je preci nastartovana jako nikdy pred tim????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooooooj! Birdie, tvuj sef je tyran, mel by ti dat volno! Jo vareni jako team building zni fakt dobre. Muj milacek byl take na nejakym odpolednim kurzu-dostal to od znamych k narozeninam a vubec nic si z toho nepamatuje. Nalejvali je tam vinem...Mozna proto je to tak popularni. Ivano, to s tou cr ekonomikou by me take zajimalo. Ja totiz nechapu jak to ze ceska koruna stale tak posiluje, vzdyt ceska ekonomika na tom zase neni tak ruzove? Evo, jak se vede? Dlouho jsi tu nebyla. Kam planujete vylety? Jo pocasi vypada siiilene. Chce to zase vyhrabat rukavice a cepice a snit o vedrech u klaras ;-) Edit, my meli take asi 70 lidi a jak rikaly holky, ono ti to v ten den vubec neprijde! Jinak stamprdle nebo sklenka...ci dve bublinek urcite neuskodi! Ja se smala uz od 10 am.
Odpovědět
Ahoj holky, ano, sef je "tyran". Nejsem rasista, ale neni to fer ;-) Jani, to vareni zni super, uz jsem prohlidla cely odkaz. Ja snad budu o vikendu pect s manzou mazanec nebo nejake kolacky. Povidal mi, ze asi bude muset koupit ty rozinky, kolik mi jich staci...neb pry skoro vsechny sned! :-) Ivano, to zalezi na spekulacich, ale ty dokazou polozit trhy pekne na zada. Zalezi kdo a jak bude intervenovat a na jakem stupni a taky kolik je rezerv v bankach v dolarech a kolik firem vyvazi ven a dostava dolary, ty budou hledat nove trhy, neb zacnou byt prodelecne. A kolika firmam skonci taxove prazdniny a budou hledat levnejsi silu. Realne mzdy v CR taky nerostou, takze nastava budouci otazka pro inflaci, atd. Je to vse propojene, uvidime. Tu ale uz to prestalo vypadat dobre, neb uz se to odrazi pekne negativne i na nasich osobnich investicich, takze Amsterdam a CR bude mozna posledni dovolena tento rok :-( :-( Evi, mozna ten pusty ostrov by bodnul. Uz jsi nejaky objevila? :-D Edit, to zvladnes. Mozna si vazne dej neco malo alkoholu, ale neprezen to, at ti neni zle. ;-) Klaras, ja bych si ty vedra nechala libit, ale asi taky jen na chvilku. Jeste ze nehlidate synovce po vasem srazu se znamyma...to by hlava si nevydrzela, ze. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Birdie: Uvidime jak to dopadne, ja miliony nevlastnim ani zadne akcie apod, takze me to zase tak na zada nedostane, kdo nic nema, nemuzu ani nic ztratit :-D JanaUK: Česká koruna posiluje z toho duvodu, ze take posiluje ekonomika CR (celkem normalni jev u zemi, ktere vstoupili do EU a potrebuji dorovnat ekonomiku s ostatnimi zememi EU), pak je tu jeste otazka USA a UK kde je ekonomika v haji a nema duveru akcionaru....proto se USD a GBP tak strasne propadaji vuci korune Nejak to dopadne, kdyztak se odstehujeme na ten pusty ostrov :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?