Závoj - ano či ne?

Ahoj holky, prosím o radu. K těmto šatům závoj ano, či ne? Nejsem si jistá, zda by to již nebylo přeplácané, navíc budu mít rozpuštěné vlasy - jde to vůbec do rozpuštěných přidělat? :) Děkuju za rady! M.
Odpovědět
Závoj bych nedávala, nepřijde mi, že by se k šatům hodil.
Odpovědět
Určitě bych nedávala tenhle dlouhý a zdobený, pokud vůbec, zkusila bych krátký a jednoduchý :-) Jinak myslím, že se dělají třeba na čelenku nebo věneček, takže i do rozpuštěných vlasů by to šlo.
Odpovědět
Zvažte, jestli opravdu rozpuštěné vlasy, když jsou záda zdobená, aby byla nějaká vidět, nevím, jak máte dlouhé...závod je o vkusu, mně se krátké závoje nelíbí, když je dlouhý jako šaty, dělá to slavnostnejsi celek, taky to zvažuji, ale úplně hladký
Odpovědět
Jinak mně v salonu řekli, že se dává stejně jen na obřad a focení, jinak si ho mám sundat
Odpovědět
Profilova fotka
a ja bych si ho vzala😊 Tento krajkovy je moc pekny a hodi se. Vetsinou zavoje jsou na hrebinku a to date i do rozpustenych vlasu. Je ale fakt, ze ty krajkove zada uplne nevyniknou, kdyz budete mit rozpustene vlasy. Zavoj po foceni sundate, alle vlasy budete mit dole furt. Pokud chcete rozpustene vlasy, spis bych zkusila sepnout na jedne strane, prehodiz na druhou a jinak nechat volne😊 to vypada moc pekne😊
Odpovědět
Za mě bez závoje a elegantní drdol. :-)
Odpovědět
Děkuju za všechny reakce :) Vlasy mám krátké nad ramena, záda tedy budou vidět dostatečně... a bohužel vyčesané vlasy mi nesluší :(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych určitě bez závoje, šaty mají nádherný záda, tak by byla škoda je přebýt závojem :)
Odpovědět
Mně se závoj líbí. Na obřad je to slavnostnější a romantičtější. Na oslavu se pak může sundat
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?