Jak řešit zasedací pořádek na svatební hostině?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jak ho řešíte??? já vzhledem k prostoru musím do u...tak jak to podle etikety má být, mi to pořád vychází, že stejně kus mý rodiny musím dát na stranu manžela, ale to by mi ani nevadilo. chtěla sem je sesadit podle věku, aby se seznámili, ale to mi nevychází vůbec...ať dělám co dělám je to asimetrický! nemáte nápad? rozhodně nechci mít stoly rozdělené .
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
no my mame mista jasny, ale co tech ostatnich 60 lidi, se ubehaj nez to najdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no teď mi napadlo, plánek by asi nepomoh, půlka je bez brejlý vyřízená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dyť jo, jen ať běhaj a hledaj!!! I tak, kdyby byl plánek - budou hledat v plánku. Tak je to jedno :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt jen at behaj, at se pred tou zranici trochu protahnou. no v planku by hledali doma, chtela bych to umistit na www
Odpovědět
pindruzka:jako ještě před svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
ej, to neřeš být tebou, tohle bych prostě vyřešila tak, že udělám jmenovky :) Ať se každej stará,ty budeš mít svých "problémů" dost ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, chtela bych si udelat www stranky, kde vsechno bude tak proc ne i zasedaci poradek, az budeme vedet seznam hostu co prijdou tak byxh to tam soupla
Odpovědět
pindruzka: neni to špatný nápad s těmi www... ;-) Jen bych to tam nedávala dlouho dopředu, ať se ti to nikdo nesnaží překombinovat. Jakmile se to jednomu nelíbí, celý to rozvrtá a je to vymýšlení nanovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
->pindruzko, já bych to tam nedávala - ať je překvapení, nemusí všechno vědět dopředu :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime, ani jeden z nas nemame v rodine nikoho rozvedenyho, rozhadanyho a pod (zatim) tak doufam, ze to bude jedna z veci, ktera nam nezabere moc casu ani energie
Odpovědět
pindruzka:a máš nějaký tip?
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: a na co? nejak jsem te nepochopila
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, my budeme dávat zasedací pořádek jako přílohu k harmonogramu svatebního dne se svatebním oznámením,ať se nás pak každý neptá. Budou tam mít vše co a jak a tím doufáme, že se vyhneme zmatkům.
Odpovědět
Profilova fotka
kaci: presne tak, akorat ja to budu mit na netu
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, akorát u nás ty starší to na netu hledat nebudou, protože ani nemaj PC, tak to dáme všem na papíře.-)
Odpovědět
Asi budu jako kauculace, dám jmenovky a hotovo. 95% bude mladých lidí, takže uvidí i bez brýlí a zbytek bude hledat ;-) .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Ahojte holky, mám na vás dotaz ohledně zasedacího pořádku. Přítel má rodiče rozvedené a každý má svého přítele a teďka nevíme jak je poskládat ke stolu, aby se nám nepozabíjeli :-) Přítelovi rodiče se totiž nemusí, přítelův taťka nemusí přítele od jeho mamky, takže je to hrozné dilema, ale zase nechci, aby si někdo z nich myslel, že toho upřednostňujeme před tím druhým. Tak snad některá bude mít nějaký nápad :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky bych potřebovala poradit se zasedacím pořádkem...Přítel má oba rodiče, jenže já ani jednoho... no a co teď s tím??? Nechce se mi nechávat v čele obě místa volná, jenže koho tam posadit, aby nebyl někdo upřednostněn a někdo se necítil odstrčen? (např. posadit tam svědka, ale kterého... sourozence - mého nebo přítele, ...???) Počítá etiketa i s tímto scénářem? Poraďte prosím, nerada bych něco pokazila...
Odpovědět
Holky tak to vam neporadim :( ja resim jaky je zasedaci poradek u kulatych stolu po 8 lidech.Puvodne jsem chtela mit u sveho stolu rodice a svedky,jenomze svedci si tam sebou privedou partnery a ja je vubec neznam,tak by to bylo divny.takze budou sedet oddelene s mladyma.pak nevim jak to vyresit s detma hostu,zda je vsechny posadit zvlast ke stolum,nebo je dat jako rodinu dohromady.a uz vubec nevim jak to vyresit kdyz z me strany tam bude 12 lidi a z partnerovi strany 26 lidi...
Odpovědět
@carllin jinak ja bych asi po sve strane posadila jeho tatinka a maminku nechala vedle manzela a pak babicky a sourozence a pak svedky...
Odpovědět
@carllin já bych na jeho straně nechala jeho rodiče a na svoji stranu bych posadila babičku nebo sourozence nebo svého svědka ...nebo prostě toho, kdo je ti srdci nejblíž (manžel už bude sedět z druhé strany :-)
Odpovědět
@niky10 jak staré jsou ty děti?Pokud už mají v "rozum", tak bych je nechala samostatně, ale pokud ne, tak bych je radši nechala pod dohledem rodičů.. Nikdy nevíš co děcka napadne, tak dozor by byl asi lepší.. na to jídlo to přežijou a pak se budou stejně všichni přemisťovat
Odpovědět
Profilova fotka
@pepik.24 Ahoj pán co se s námi podílí na přípravě svatby nám dal jednu cennou radu..:) ujasnit si, kde budu sedet ja a budouci v tu dobu uz:))) kde budou sedět svědci a rodiče a zbytek prý máme ponechat fantazii našich hostů, my teda na obědě budeme mít maličko a pak budeme v restauraci, kde už je to jedno, ale říkal, že ze zkušenosti ví, že zasedací pořádky končí trapasem, jestli ti můžu poradit ať si každý sedne ke komu chce a s kym se citi dobre...:) a nelam si s tim hlavu.
Odpovědět
@zelvatko nejstarsi je 14,10,7,5 let a 6 mesicni mimco. Zrovna sestricka moje ma to 5 a mimco,tak ta musi byt s nimi,ale nechtela bych aby sedela uplne odtrzena od ostatnich jen s detmi u stolu,jenze ted uz je plnej stul,takze k ni nemam koho pridat :( a kdybych ji dala s detmi k dospelakum,tak to 5 lete by bylo zas od deti daleko
Odpovědět
Profilova fotka
@pindruzka to jednoduse vyresis zasedacim poradkem na tabuli nekde u vstupu do mista svatebni hostiny ;-) pridavam foto..
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?