Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Co tím chceš říct, Leo?
Odpovědět
Tak já mizím ... teda z práce ...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, myslíš jo? já si zas myslim, že kluka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co jste měli dnes dobrého?
Odpovědět
Profilova fotka
rizoto -- na chuť to bylo dobrý ale jinak konzistence byla hoooodně podivná :-D spíš jako rejžová kaše :-D ale viděla jsem tam Jani tu paní z bejbycentra, tak jsem se jí rovnou chtěla zeptat jesli nám tam ještě schovává kočárek ale páč tam měli nějak hodně lidí u stolu, tak jsem se na to bodla ..
Odpovědět
Profilova fotka
a ja nevím jestli nebodnu dneska na aj .... v tomhle počasí se mi nechce zavírat do jazykovky :-| tak jste pořád pro tamten pevně rozhodlý, Leo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pevně - asi už i pevně :-) protože vždycky když se na něj kouknu tak se mi líbí .. a hlavně - reklamujou se všechny :-( ještě jsem myslela že bych zkusila tu Teutonii když to má bejt nejlepší kočár co se dá v čechách sehnat tak normálně a známý třikrát měnili už kolečko - a stojí 25 tisíc.. takže si nevybereš :-D prostě kočár je holt asi spotřební zboží už no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooj hoolllllllllllkkkkkkýýýýýýýýý Já jdu do ponorky v pátek,teda zítra :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ránko, že bych dneska předběhla Leni a Leu? :-D
Odpovědět
Dobre ranko :-) huraaa, huraaa, uz je patek :-) sef ma dbeska dovolenou :-D to je snad uplne nejsamlepsejsi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juju dneska se lea trochu flákala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peťul :-D :-D hele anlek to jsem se chtěla zeptat . smíchala si nakonec ty puclíky ? :-D hele a jak je to tak veliký když se to poskládá ? :-. dyť to musí bejt strááááášně veliký ne ?
Odpovědět
Článek se načítá
Nesmíchala, jsem srab. :-D Možná příště, až budu skládat nějaké další. Jo a kamrádka mi včera přála rizikové těhotenství, s tím, že pak to to stihnu. :-D :-D :-D
Odpovědět
A dokonce jsem předběhla i Péťu. :-D Jinak mě včera dostala jedna věc. Ségra potkala svoji spolužačku z gymplu a ta ji hlásila, že se budu vdávat. Že to našla někde na netu. No a jediná možnost je tady ... A přitom tu nikde nemám jméno, takže buď nás pročítá nebo narazila na album a poznala mě podle fotky. :-( A musím říct, že mi to moc příjemné není.
Odpovědět
Profilova fotka
anlééék kašli na to - dyť ty se budeš vdáááávat ;-)
Odpovědět
Ahoj holky omlouvám se že jsem vám sem vlítla, svatba bude teprv v červnu ale snad to neva.Mám dotaz jak je to tam s tim parkováním a placením?Opradu chtěli po každém stovku?A můžeme sei rozhodnout kde parkovat?Jestli vepředu nebo až tam za zámkem?Děkuji
Odpovědět
Ahoj Janisis, po nas nechteli vubec ni - byli sme nad limit plus mikrobus. Peprna nam rikal, ze to dyztak muzem jit dopredu zaplatit do zamku, ale se nam nechtelo, sme to nechali az na to parkoviste a tam po nas nic nechteli :-) a zda se mi ze zadna z nas tam nic nedoplacela. takze byste nemuseli ani vy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janisis klidně sem lítejte :-D hele hlavně těch pět aut co dostanete papírky - tak dejte dopředu za okno protože podle toho ty týpci co to tam "hlídaj" poznaj že je maj pustit dopředu, teda vlastně dozadu :-D přímo k obřadce ;-) protože my to zapomněli a oni půlku rodičů nahnali nahoru do parku takže jsme se pak docela hledali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak jsme taky neplatili ani korunu navíc ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady to žije poránu :-) My platili, protože jsme zaúkolovali švagrovou, že tam má dojít a ona tam prostě došla a zaplatila. Ale když tam nikdo nepůjde, tak je vidět, že se nic nestane :-D
Odpovědět
Super díky za rady, mě to přijde docela darda 100 za auto tak snad nám to vyjde jako vám že budem osvobozen iod placení:-)
Odpovědět
Jinak jsem se s dovolením koukla na vaše fotky z Hluboké a trošku jsem načerpala inspiraci:) Kousinka kde jste splašili toho koně?To je super!
Odpovědět
Profilova fotka
Bre rano ;-) lenicka si dneska trochu prispala:-) jdu vecer ven tak at tam neusinam:-)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jdeš s Markét do ponorky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janisis toho jsme ukradli :-D ona ho tam měla asi jiná svatba - ty to asi měli v zámku přímo .. a naše fotografka poprosila toho kočího jestli bysme směli nachvilku se s nim cvaknout :-) takže se tímto svatebčanům ještě jednou omlouváme za krádež koně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nééé že vás tam holky ještě zítra najdu :-D
Odpovědět
kousinka:Aha takže PŠST :-D Holky mějte se jdu za svýma vedle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Market ma stesti, puvodne jsme meli jit taky tam,ale nakonec jdem jinam, takze market spiclovat nebudu :-D A pred tebou se Leo schovam :-D
Odpovědět
a my tam mozna pudem zitra s Romcou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy to teda rozjedete :-D my jsme si šli včera sednout na náměstí a pak jsme chtěli někam na véču, šli jsme do dvířek, ale měli zavřeno ;-( - rekonstrukce, tak jsme zašli do řecký :-) , k "Františkovy" půjdem až půjdem zapít a zajíst narozky :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?