Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako dřív bych asi tvrdila že to moh nakreslit jen chlap :-D ale teď tak uvažuju že fakt musel mít doma těhotnou manželku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to jo, i když i PMS udělá svoje :-D ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenik já bych řekla že je to dokonale stejný :-D mě taky nebylo nikdy nic jako teď ... akorát jsem měla takový "nevysvětlitelný" bezpříčinovatý záchvaty vztekolítostiprudivý :-D a to mám občas teď taky :-D akorát to neni každejch 28 dní ale dost nepravidelně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to znám a zrovna mě to čeká ;-( a Ty to máš nepravidelně a často nebo mín častějc? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooo já bych řekla že je to dost podmíněný situacema :-D například spouštěcím mechanismem je patnáctej telefonát ve čtvrtek večer v deset z práce že už zase něco nefunguje - myslim peťovo telefonát :-D a následně jeho odjezd :-D a taky peťovo dvouhodinový vysvětlování si s tchyňulkama co jim nefunguje místo toho aby se kurňa teda rovnou sebral a odjel tam a co nejrychlejc se vrátil ... ale probíhá to tak že s ito půl hodiny vysvětlujou pak on na dvě hodiny odjede aby mi pak vysvětlil že to bylo složitější - samozřejmě že odjíždí se slovy Za půl hoďky jsem tu :-D takže četnost záchvatů ani tak nezávisí na mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bych asi měla záchvaty taky :-D nehledě na období v cyklu a stav :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak do ponorky nejdu.vlítnul na mě přes noc nějakej bacil.Přestala jsem mluvit,bolí mě v krku a mam zvýšenou teplotu.Takže je to na pytel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff, ahojky!!! Tak jsem právě dočetla 10 stran!!! Dozvěděla jsem se něco o chips and fish :-D Napsala jsem si recept na bebe buchtu :-D Zjistila jsem že se moc neorientujete v Č.Krumluvě :-D jen tedy Lea tady zachránila reputaci :-N Zasmála jsem se u fakt výborného vtipu, taky je mi to povědomý :-D A moc držím palce Lenčiným dědečkům a Markét aby se brzy vyléčila !! Zaučuju tu nádheru, co má nastoupit po mě. tak nemám absolutně čas, protože když jde domů tak dodělávám co jsme nestihla :-| Ale už jen týden a budu mít na Vás času dost, tedy doufám, protože hlavně nebudu mít PC.... jen u našich.... Takže tedy přeji hezký víkend!!!! ;-)
Odpovědět
Tak u nás to nevypadá zrovna dobře. Děda je ochrnutý na půlku těla, nemluví (neví se, jestli je to kvůli ochrnutí nebo proto, že je postižený mozek). Podle CT půlka mozku je špatná. Babička je z toho hodně špatná. Ona vždycky dělala jen to, co děda říkal. Neměla svůj názor, takže to pro ni teď bude hodně špatný. A je to ještě komplikovaný, že babička je z Kolína, byli na chatě, takže děda je v nemocnici v Jilemnici. A my jsme samozřejmě v Praze.
Odpovědět
Jani, poreferuj o svém těhulkovství ... Ať je tu aspoň neco radostného. Jak je? Kdy by jste měli být tři ... Co už máte pro mimčo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to je mi líto ;-( . Jani, taky jsem zvědavka, tak poreferuj ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Anlek,ohledně tvýho dědečka.Ty postizení jsou různý,podle toho,který centrum bylo zasaženo.Někdy jsou zasažena i ty mluvící.Lidi by chtěly mluvit,orientujou se,poznávaji známý a příbuzný,ale prostě jim to nejde a nemůžou se vymáčknout.No a pak je ten opak,že mluví,ale nepoznávaj oklolí a mluví z cesty. Hlavně to chce,časnou rehabilitaci,dokud je čas.Čím dýl je to od mrtvice,tím to jde pomaleji.Samozřejmě že ne každej to "rozběhá",plno lidí bohužel zůstane upoutaných na lůžko. jani povídej,taky chci informace ;-)
Odpovědět
Tak u nás to spíš vypadá bledě. Pořád stejný, pořád na ARu, takže asi nic moc prognóza .... On i ten věk přes 80 je asi faktor.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm,to je mi líto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je při neděli? Tak jsem dělala tu bebe buchtu, dávala jsem vždycky stejně hnědých a stějně světlých sušenek a nakonci mi zbyli 2 světlý a 3 hnědý :-D. Tak nevim, jestli mi hnědá někde chybí nebo dávaj do každýho balíčku jinej počet :-D . Jinak jsem stále osamocená :-| , ale za chvíli už nebudu a půjdem na ty Bobule. Užijte si zbytek neděle, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni myslim,že ti tam žádná sušenka nechybí.Já když dělám bebe střechu tak mi zbývá vždycky 1 bílá a 2 hnědý :-D takže musí dávat do každýho balíčku jinej počet ;-) jinak to nevidim :-D Jinak já už pomalu ale jistě začínám mluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko princezničky moje ... anlek to je práce s těma dědečkama :-( no snad se to zlepší, jediný co můžem je držet palečky ... akorát ty dálky jsou pitomý že tam nemůžete bejt tak často :-( a já teda nevim ale mě nikdy žádná suška nezbyla :-. a dokonce i za situace že peťa neni doma, jinak bych to přičítala jeho mlsnej hubě ]-( včera jsme totiž byli na nákupu a malinko jsme se chytli - páč mě neva že si nakupuje spoustu blbostí na jídlo - i když samozřejmě když si to potom spočítám tak pětikilo padne jen na křupky, nesquiky, čokolády brambůrky a oříšky .. a von to za tejden zbodne ani nemrkne .. ale nejvíc mě štve že je jak malý dítě a háže mi to tam na poslední chvíli u kasy kde už samozřejmě nemám náladu se s nim dohadovat :-( a pak si ze mě dělá prču že já jsem si prozměnu koupila šest omáček v pytlíku - no vzhledem k tomu že je to záchrana pro něj až já nebudu - tak mě to fakt rozesmálo .. tak se chudinka snažil najít nějakou jinou mlsku co jsem si koupila a vítězoslavně po půl hodině našel můj meduňkovej čaj nad plán :-D :-D no nebacily byste ho ? jsou vaši chlapi taky tak mlsný ? :-S
Odpovědět
Dobre ranko :-) Ten cvikend zas tak rychle utek, jako kdyby ani nebyl ]-( Romca drzi dietu ;-) tak uz je to ted lepsi.jedine orisky nakupujume strasne moc a vselijakych druhu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, mě je nějak furt blbě :-( , nevim, jestli to je že mi začíná alergie, nebo že má přijít mrcha, ale proč je mi furt blbě od žaludku to nevim ;-( . Jsem si musela postěžovat =-) Peťa mlsnej není, má rád jogurtíky a banány, ale i u toho ho musim občas dokopat, aby si to koupil. Regálům se sladkostma se vyhýbáme kvůli mě :-D . Taky držím palečky s dědečkama.... A jak jste se měli v ponorce apod.?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky me se chce spinkat |-| |-| |-| |-| Uz bude patek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cholky! Anlek s dědečkem mě to moc mrzí.... stáří.... :-( Jinak máme termín 23.10.08 a teď už mi konečně začíná být lépe. Jinak pěkně přibírám, protože aby mi nebylo úplně zle, tak mi pomahalo jídlo :-( Jiank nic nového. A zbývá mi už jen týden v práci!!!!!! A v bytečku máme položené dlažby!!!!! Jooooo a pár měsíců před výročím svatby jsme dostali konečně DVD ze svatby!!!! včera jsme na něj se Zdendou koukali, mooo chezký, zase jsem si to oživila :-) Jinak Zdenda se mnou po nákupech nejezdí, nakupuju sama a sladkosti jo, bez sušenek se neobejde!!!A miluje Kit kat :-D brambůrky ani ne, ty spíš já, ale řív jsem je jedla víc. A tu bebe buchtu jsem chtěla taky udělat ale v kauflandu neměli BEBE ]-( a jinam se mi nechtělo.....
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ponorka :-D :-D no prča to byla prča veliká ... sice nás trošku naštvali protože nám pití přinesli až za hodinu :-( ale holky to pak dohnaly :-D já jsem si dala medový jahody a pak nějakou radku - ale holt koktejl bez alkoholu to už neni ono :-D tak jsem si dala radši jídlo - nějakou palačinku s kuřecím bylo to výborný ale strášlivácky sytý takže jsem snědla jednu a půl a pak už ani sousto :-D a měli tam nějakou soutěž o panáky, že se hádaly písničky co hrál dj a každej stůl dostal papírek a na ten to měl napsat - pět písniček :-) tři jsem věděla hned ale u dvou jsem neměla tucha teda jako písničku jsem přesně si vybavovala ale kdo to zpíval to ne :-D tak jsme malinko podváděly, zavolala jsem segře ať mi to najde na netu :-D ale nebyly jsme jediný kdo to takhle řešil :-D to měli za to že nám přinesli pití tak pozdě :-D :-D já teda svýho panáka věnovala ve prospěch stolu .. jo a vedle seděla taková dost podivná partička, starší lidi ale hrozný burani :-( akorát jeden z nich byl fajn, ten se potom vtírnul k nám :-D chodil nejdřív opisovat a pak u nás už zůstal :-D a furt kontroloval co piju :-D jo a nejlepší vtípek byl když jsme šly platit, jela jsem domu asi v deset .. tak jim zkolaboval počítač :-D což já já jsem si to pamatovala :-D ale jestli to nerozchodili, jako že to nevypadalo ze začátku moc nadějně :-) tak nevim jak to potom počítali :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My si to vecer taky uzili, ale o pulnoci jsem odpadla a jela spinkat:-) Delala jsem tu strechu a moc se povedla. Ja teda tu buchtu delavala na plech,tak jsem to ted zkusila jako strechu a povedlo se ;-) zase zaradim do poradi na pristi buchtu, je to rychly a dobry :-D U nas se kupujou bramburky a orisky, Kamil je schopnej snist pul pytle bamburku najednou vecer u tv ]-( Jani posli fotecku dlazby!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
To u nas brambůrky vůbec, když je někdy náhodou koupím pro návštěvu a oni to nesní, tak to pak vyhazuju, protože my dva to nespapáme.... A včera ty Bobule byli dobrý, pěknej film, ale to že začali o půl hodky pozdějc mě docela nasejřilo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
včera večer po normální regulérní večeři zbodnul pytlík kešu oříšků, pytlíček těch arašídů v cukru, pytlík normálních arašídů, jednu tyčinku čokoládovou, půl tabulky čokolády a to si nejsem jistá jestli jsem si vzpomněla na všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kam to dava???
Odpovědět
Profilova fotka
leni taky ti nevim :-( každopádně mě tím štve, protože já se na to jen podívám a mám tři kila navíc :-( navíc většinu z toho fakt radši nesmim... ale takhle je to každej den :-D a to akorát třeba vymění ty buráky za lipánka nebo nanuk nebo něco - ale na množství to většinou vyjde na stejno ... je fakt že zase absolutně nemlsá přes den - tak to večer holt dohání ... ale ono se to na něm jednou projeví ]-( :-D už teď má o šest kilo víc než když se nastěhoval :-p :-D a já se mu pak budu smáááááát :-N navíc jsem ho včera upozorňovala že si bude muset odvyknout nebo bejt v tej práci opravdu od rána do večera protože od září už to nebudou čokoládičky ani oříšky :-D ale plínečky a sunar :-D a víte co mi řek ? že už se strašně těší až se budou kupovat přesnídávky :-D já snad budu muset pořídit trezor, aby mimís měl vůbec co jíst :-D
Odpovědět
Tak u nás je to tak, že nenakupujem oříšky a brambůrky. Možná někdy mandličky na mlsání. A naopak já nakupuju nad plán, protože si doma nikdy nevzpomenu, co všechno potřebujeme. :-D :-D David si dělá legraci, ale pak uznává, že to nejsou blbosti. Sladkosti také nekupujeme, občas já něco "tajně". Ale to je spíš jen na okamžité snězení. S dědou to asi nemůže dopadnout dobře. On nikdy nebyl vytrvalý ve cvičení. Měl cvičit kvůli kyčlím nebo kolenům a vždycky se na to nakonec vykašlal. Takže se bojím, že ikdyby nastalo, že bude vpořádku tak, že bude potřebovat rehabilitovat, tak to bude flákat. ]-( A další je, problém je v tom, že netuším, jak bychom se o něj mohli starat. On má hodně velkou nadváhu. Babička je malinká, naši bydlí ve 4. patře bez výtahu, ... Ale tohle je všechno předčasné, neb on se zatím ani neprobral.
Odpovědět
No, Leni, to je mi lito s tvym dedou. Ale ono to tak vetsinou byva, ze se takhle pred svatbou neco p.... Romcovi mesic pred nasi svatbou umrela babicka... ale se rika, ze kazda dobra vec byva vyvazena necim neprijemnym, asi tak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?