Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ti je lenik buchta přesně pro mě :-D teda já jí nejim - ale je tak jednoduchá že jsem ochotná jí peťovi matlat i jen pro něj :-N vezmeš jen dva balíčky bebe sušenek takovejch těch hranatejch - jedny bílý a jedny hnědý - dvě zakysaný smetany nebo tři jak se ti chce - do toho dva vanilkový cukry .. no a těma smetanama slepíš nastřídačku ty sušenky a jen to omatláš okolo zbytkem tý smetany a postrouháš čokoládou a necháš ztuhnout :-D no prostě během deseti minut hotovo :-D jinak bych to nedělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vlasně něco jako střecha akorát bez banánu a bez složitýho skládání :-D krájí se to nakoso a kupodivu i kolegové se potom můžou utlouct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Leo ted si mi dala tip na buchtu na vikend, ja porad nevedela co a na tuhle jsem uplne zapomela:-) Leniku ja se zitra domluvim s tou holkou a dam ti vedet,jestli to bude priste chtit nebo ne,jo. jiank se neomlouvej, to se stane, me uz to taky potkalo, ale ja zapomela na celou objednavku, to bylo pak omluv:-))))))) takze v pohode.A promin, ze jsem vcera uz neodepsala, byla jsem unavena, jelikoz jsem byla se segrou dve hodky na bruslich:-))))Ale bylo nadherne ;-)
Odpovědět
Ahojky, jsme zde. x-) Jdu vás dočíst.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, já si to obyčejně tisknu - Ty Tvé maily, ale teď jsem si to jen opsala na papír a blbě, tak aspoň vim, že to mam tisknout vždy :-( . To mi pak dej vědět,dík, pak by to příp. přišlo až 15.5. Tak to já tu buchtičku taky zkusím. Budu mít trochu osamocenej víkend :-( , MM mi jede v sobotu na sraz se střední do Písku a pak musí ještě za babi. Tak jí připravim asi než se vrátí :-) . Tu střechu jsem dělala jednou - s tvarohem, tak to bude změna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ja mam taky volnejsi vikend, Kamil bude delat na baraku, ja tam pry potrebna nejsem, tak jeste uvidim co budu delat. Ale vzhledem k tomu, ze v patek mam velkou party s holkama tak asi budu v sobotu odpocivat:-)))) A co ostatni holky, co budete delat?
Odpovědět
Profilova fotka
já se budu doufám flákat :-D konečně jeden víkend doma ]-( a když náhodou bude hezky tak už jsem dneska preventivně oznámila že bych chtěla někam na vejlet :-N a abysme jeli SAMI dvá ]-( ale v sobotu večer se jdu ponořit do ponorky - holky maj nějaký mecheche tak jim jdu dělat dozor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme měli mít v sobotu dámskou jízdu, ale jedna z účastnic to zrušila, tak jsme zbyli jen dvě, tak to nebude původní plán, ale jen kafčo a procházkou do solný jeskyně... :-) a v neděli mame jít do kina na Bobule a budu asi taky prát a žehlit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevim jestli bych to v ponorce bez piti vydrzela, ale i kdyz vlastne maji i nealko :-D :-D Ja totiz i kdyz nechci ale pak vidim ty kktejla tak proste neodolam :-D Myslim, ze sami dva nepojedete!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
V sobotu klasicky školička, v neděli pojedu ke kamarádům, kam se už chystám skoro rok.
Odpovědět
kde jste kdo? Pojďte si povídat .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ja darovala tu solnou jeskyni Kamilovi k svatku, jo libil se mu ten napad, ale nechala jsem na nem at nas objedna a to byla chyba, jeste jsme tam nebyli:-((((( a to uz je to mesic ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni to teda pojedeme ]-( tentokrát ani hafíka brát nebudu =-) prostě jen my dva a čas x-) si to krásně maluju co ? :-D nakonec to dopadne tak že bude muset do práce nebo na hůrku nebo bude neskutečně hnusně nebo se rafnem :-D anlek my tuuu smééé spíš čekáme až dočteš a začneš povídat ty nám :-D my jsme se tu flákaly ale ty si plná zážitků určo ne ? x-)
Odpovědět
Ok, v Anglii jsou tři věci rozdílné: jezdí se vlevo (první den jsem měla párkrát málem infark - auto jede proti nám, my jedeme do leva, auto doprava .... už jsem čekala, že se srazí ... ale nic ... fakt to povědomí hrozně pracuje, ikdyž si rozumem uvědomujete, že je vše ok, nebo na dálnici - ženská sedí vlevo, zřejmě měla pod nohama tašku a něco v ní hleadala ... a já už viděla auto bez řediče, kdyř ona se nevěnuje řízení), všechno je tam zelenější - mají větší vlhkost vzduchu, takže trávníky byly nádherně zelený, všude je to udělaný na děti - ať přijdete kam přijdete, najde koutek pro děti, kde jsou papíry, pastelky, omalovánky, křížovky, nějaké kostky .... většinou i nějaký tématický kvíz (hrad, muzeum)
Odpovědět
A lidi, to vám bylo zvláštní. My jsme s Davidem divní ... máme spíš "kamarády" starší. :-D :-D :-D Anne, u které jsme byli nejdřív letos oslaví 70, ale ta je taaaaak aktivní. Dohodli jsme se že jí budeme říkat tetička, aby se lidi nedivili. :-D Povozila nás po pár místech, uvařila nám večeři - chtěli jsme pravý anglický roastbeef a yorkshire puding (což je vlastně něco jako nádivka), pak nás vzala na fish and chips. To byly dvě jídla, která jsme znali jen z knížek a z filmů. Pak si nás v půlce týdne předali a byli jsme lidi z Rotary klubu. Ti nás zas vozili po jiných místech, program jsme měli od rána do noci, pořád se u nás lidi střídali, abychom je poznali a pořád nám někdo vnucoval nějaké jídlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, Leni určitě myslela, že pojedete i se schovanym mrňouskem :-) Řízení vlevo by mě asi zabilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anlek to jste to měli zajímavý a jak vám chutnalo?
Odpovědět
No jídlo bylo docela dobrý, jenom po tom fish and chips, což je smažené filéa hranolky k tomu, tak jsme prosili Anne, jestli by nám nemohla dát trochu becherovky, co jsme ji přivezli. My nejsme zvyklí jíst mastná jídla. :-D Jo a když jsme u těch miminek, tak jsem po příjezdu snědla poslední prášek. Sice se budeme snažit, aby miminko bylo až po svatbě, ale ... Jako 100% považuju jen prášky. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téééééda já jsem kubrt máš pravdu :-D tak my tří teda no :-D bože mrňousku promiň že jsem na tebe ani nevzdechla :-D ale já už jsem s taťkou tak dlouho nebyla nikde sama :-D že jsem na tebe úplně v tej euforii zapomněla :-D za to ti koupím knížtičku ;-) anlek :-D :-D no krásný historky - já tuhle míjela na křižovatce auto tady v čechách a ono mělo anglický řízení - já se ho tak lekla :-D páč pán byl prostě jinde :-D a ty hranolky jsou normální hranolky jako tady ? nebo takový ty veliký ? já tuhle kouklaa na nějakej dokument o belgickejch hranolkách a ty vypadaly táááák krásně mmmmm úplně jsem na ně dostala chuť :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdo ste si prosím ukládal to číslo na karla IV ?
Odpovědět
Byly takové větší. A ještě mi přišly málo upečené, já mám radši když trochu křupají. :-D :-D :-D Jo a tyhle hranolky dávají ke všem jídlům .... My jsme už měli jednou nějak všeho toho jejich jídla tak akorát, tak jsme si objednali lasagne ... No a dostali jsme k min hranolky ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou knížtičku mu koupíš? :-) neboj, já mu to neprozradim ;-) taky nejsem zvyklá na mastný jídla, ale pak spíš prosím o čaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to z toho netloustnou? =-)
Odpovědět
překvapivě asi nee, třeba němci jsou tlustější ... Ale ono je asi jedna věc, co se jí v restauracích (a podobných zařízenách) a co se jí doma. Doma asi málo kdo si dělá hranolky, teda ani jednou nám je nikdo nenabídl.
Odpovědět
Profilova fotka
k lasagním ? :-D no já jsem zvrhlá dost ale tohle bych nedala :-D lenik teď tu brousim nad http://www.slunatko.cz/katalog.php?ka... těma od zmatlíkový x-) x-) bože jsou tak krásný - já její obrázky zbožňuju ... ale zatím nevím kterou :-D docela vážně uvažuju objednat obě a pak i jednu někomu věnovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
třeba anlek nebo markét :-D :-D
Odpovědět
My jsme si vymsleli, že příští léto pojedeme určitě v červenci tancovat kousek od Hamburgu. A to se nedá zvládnout s obrrrr břichem a podle mě ani v šestinedělí ... Pak už snad jo. A když už budeme na severu Německa, tak bychom se zas mohli podívat do Anglie ... Oni nás tam hned zas zvali ... A prosím, moc se mi nesmějte. :-D :-D :-D Zatím si myslíme, že bychom to mohli zvládnout. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leniku kapla jsi na to, jasne, ze sjem myslela, ze pojedou i s mrnouskem:-) Leni me se v Anglii dost libilo. Fish and chips jsem jedla az v Australii a ne malo, moc mi chutnalo, meli tam vybornou lehkou rybu a nebylo to ani moc mastny. Hranolky dloooouhy a krupavy, proste jsem to taky na zacatku nechtela, ze nemam rada smazene a pak jsem si to kupovala docela casto:-) Leo tady je to cislo 724 827737
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych se chtěla do Anglie někdy kouknout.... Leo a mě ne? ;-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no když ty budeš mít holčičku jako já lenik :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?