Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky: divala jsem se na tvoje fotky, vypadali jste uzasne, fotky predpokladam delal pan Tvaroh, ze jo? Jaky je? A muzu se zeptat kolik jsi mela hostu a kde jste to meli. Schanim neco pekneho a hostu bych mela mit kolem 80. :-N Dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, uz jsem pekne vyskolena a dnaska zas budu celej den sedet tady:-((((( Uz bych sla i zpatky domu a spinkat:-))) cutce ja ti taky neporadim, v CK to moc neznam co se tyce velkych prostoru:-(((((
Odpovědět
Profilova fotka
doooobré ránko
Odpovědět
dobre ranko :-) teda holky, vy ste dneska jako vcelicky. ja mam co delat, abych udrzela hlavu i vicka tam, kde mam a nepadla na stul 8-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobréé ráno :-) co Tě školili Leni?
Odpovědět
Profilova fotka
to víš peťul sluníčko svítí :-D ptáčkové zpívaj :-D šeříky smrdí :-D pro samý kuřata není kam plivnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuřata =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mela jsem skoleni na Word a Excel pro pokrocile a v kvetnu me ceka dalsi uroven. Bylo to super, spoustu jsem toho uz znala tak jsem si to zopakla a doaldila chybicky, ale naucila sjem se i nove veci. Priste to bude horsi, to uz budeme delat revize textu a makra apod. Ted hledam na netu nejakou mapu,jsem si myslela ze to bude hracka a ona je to docela pakarna:-(
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám zase hlad :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja si ted dala svacinu a tesim se na obed. Jsem vam nevypravela moji zkusenost s restaurackou u Karla. byla jsem tam v pondeli s holkama z gymplu, byly jsme 4 a sli jsme tam odpo, jelikoz ta jedna je v 8 mesici tak aby tam nebylo zakoureno. Zacalo to tim, ze kdyz jsme rekli, ze zatim jist nebudem tak se na nas ten cisnik podival stylem a co tu teda delate. Pak kamosce nedomesli vsechno piti, musela to pripominat. Ja dostala hlad tak jsme si s kamoskou obednali pizzu Reginu na pul. Cekaly jsme strasne dlouho a kdyz to prinesli tak uz pri prvnim soustu mi bylo spatne. Pizza byla cela pod kupou rozpusteneho syra takove te maslove barvy, vsude byl videt omastek a jeste byla pokapana smetanou. Snedla jsem jen ctvrtku a teprve dneska je mi uz dobre. Bricho tvrde jak kamen, nafoukle jak balon a nemohla jsem se na jidlo ani podivat. A pritom uz jsem tam byla nekolikrat a pokazdy dobry. Ale to je tak kdyz nekoho vezmete poprvy, ze je to tam pekny apod. a pak to odpadne takhle. Jeste musim napsat ty kamosce jak ji bylo ;-) Ted uz vim, ze jsem jim to mela vratit hned na zacatku, ale to vite, mela jsem hlad...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je blbý s tim Karlem, tak to příště zkuste "U Františka" ;-) , viď Leo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je tutofka :-D holky nešťastnej já jsem šafářův dvoreček :-( celej tejden se těšim jak si dám bagetu Pořízek - dneska je hnusnej oběd tak se řítim do automatu :-( a ON TAM NENIIIII :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je bovdel ]-( , tak zavolej dodavateli, ať je okamžitě doplněj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo koukni poradne treba tam je neco lepsiho;-))))
Odpovědět
Profilova fotka
no on už tu právě byl a vyměnil to za nějakou eee sejrovou :-( jenže já se těšila na to kuřecí :-( no ještě že doma mám kuřecí naložený a připraveno na roštěnku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla file, ale byla to mini porce :-( a chce se mi zas spát :-( asi mě ještě jarní únava nepřešla .... :-N a co děláte? pracujete? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nepracuju - čekám až někdo z vás přijde :-D a cpu se tu čokoládou aspoň :-( když už nemám nic jinýho k jídlu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak už zas chuť na čokoládu máš?
Odpovědět
Profilova fotka
bych si nákou taky zobla, mám tu čoko podpovičku pro štěstí, ale ta je pro štěstí, ta se nepapá =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hádejte co je podpovička? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hlubočandy, můžete mi prosím poradit, kde jste si nechavali delat svatebni dort? Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Martys, já ho neměla přímo z CB, ale ze Štěpánovic od p. Němcové.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za tip, to je kousek, jsem z Lišova, tak se poptám.
Odpovědět
Profilova fotka
martys já ho měla z prahy :-( teda jako byl výbornej a luxusně ňamozní, ale asi ti tim moc nepomůžu :-N lenik když ono tu bylo na výběr - jabko nebo čokoláda :-( nic jinýho tu nemám :-( když neni ta bagetka :-( tak jsem snědla jabko a pak tu čokoládu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky cutce:fotky jsme od p. Tvaroha neměli.Byl to fotograf z Fotostaru v Č.B.,kdybys chtěla kontakt,tak mi napiš do IP.Jezdí i do Krumlova fotit.A hostinu jsme měli v hotelu Gomel v Č.B.,maji tam asi tři salonky a věšlo by se tam klidně i 80 lidí.Dobře tam vaří a za dobrý ceny. Martys: my jsme měli dost tady z Budějc.mrkni na www.cokokralovstvi.cz.Pani je moc šikovná a vyrobí ti v podstatě cokoliv :-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda vy ste dneks anejaky spavy ;-) a zrovna je tak krasne! to je jak naschval byt dneska v praci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
doooobré ránko - tak jsem včera odpoledne byla extrémně výkonná x-) stihla jsem za dvě hodiny zaplatit povinný ručení - umatlat bebe buchtu - připravit kuřecí plátky s brambůrkem a ještě dát dusit roštěnku :-N ufff.. a dneska se na tu roštěnku od rána neskutečně těšim :-D ještě v noci jsem jí zahušťovala a ochutnávala a mmmmm kruciš ta byla tááák dobrá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já nespim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak se dělá bebe buchta?
Odpovědět
Profilova fotka
já znam akorát bebe střechu x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?