Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
nuna: bohužel máme surdo jen v letním semestru, dál už ne, ještě se na to ale zeptám
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, zatím nevím, je to ale květen nebo červen..
Odpovědět
jak se mate holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Já docela pracovně, nestíhám sem teď moc chodit :-( Ale určitě se to brzo zlepší.. :-) Měla bych začít psát BP, ale vůbec nevím, kde začít a do školy jedu až 20. 11. V práci je to docela na mrtvici, jsou nějaké erupce na slunci a s dětma je k nevydržení..
Odpovědět
marki: jasně že se to zlepší! aha tak proto mám takovej divnej pocit že se něco děje. Vím že je to asi velmi náročné ale raději s BP začni už teď, aspoň po malých kouskách, ať to pak nepíšeš najednou jako já a nemusíš žádat o prodloužení (prostě jsem na to kašlala). Stačí stránka denně... Držím pěsti, jak s BP, tak s dětmi. Vše bude dobré ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V to pevně doufám ;-) Dnes jedeme s dětmi, co se přihlásili ke mě do kroužku ( Turisticko-ekologický) na výlet, jen to počasí moc nevydrželo..neprší, zatím, tak se to snad vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nějak moc nestíhám. Pořád se něco děje, ať už pracovně, tak soukromě. Čeká nás na začátku listopadu v práci festival Slunce svítí všem, tak nacvičujeme vystoupení a vyrábíme kostýmy. Je to letos fakt fuška. Marki: Jaké máš téma BP? Kam jste jeli na výlet s dětmi? Teď tady píšu IVP na svého letošního prvňáčka a za hodinu přijde návštěva, tak manžel vaří večeři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám kriminalitu dětí a mládeže.. Jeli jsme do Adršpachu na Křížový vrch, lehce chvíli pršelo, ale užili jsme si to..měli jsme 7 dětí, takže pohoda :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Trochu jsem to tu zanedbávala, no není moc čas |-| Dali jsme se do zateplování domečku a momentálně se bavíme přípravou dřeva na tuhou zimu x-) Jinak jsem zahlcená papírováním, protože teprve po 4!!! letech se vedení školy začalo zajímat, co je vlastněš mojí náplní práce a jakou mám mít osobní dokumentaci, takže teď dodělávám zpětně, co se dá :-S Jinak jsem včera učinila zásadní krok a zajistila si vedoucí diplomové práce :-D Kolegině spolužačky byly v klidu, že to ještě nebudou řešit, že je brzo a že neví, co by psaly...Tak mě trochu zvyklaly, žen jsem to chtěla taky oddálit na příští měsíc, ale pak jsem si řekla, že ne. Měla jsem to už sepsané na pc a tak jsem za paní dr. šla a ejhle, měla poslední volné místečko, jako ostatně skoro všichni profesoři, takže ten kdo si to nezařídil teď nebo už dříve (byli i tací), tak budou mít asi trochu problém. Jsem šťastná, jen pořádně nevím, co bude další krok. Do konce ledna máme mít název, osnovu atd. Takže mám asi něco vytvořit a domluvit si s paní konzultaci??? Poradíte prosím??
Odpovědět
allie a na jaké škole studuješ? promiň já nečetla celou diskusi.. já jsem na UJAKu, také si budu muset zadávat téma, jenže teď jsem začala pracovat na plný úvazek (konečně) tak vůbec netuším, kdy za potenciální vedoucí zajdu, hlavně nevím, jaké téma budu zpracovávat, zajímá mě více okruhů... U nás na škole Ti vedoucí buď pomůže sepsat osnovu, poradí Ti literaturu, anebo jsou i vedoucí, kteří Tě to nechají napsat a pak to třeba jen podepíší. Mně u bakalářky vedoucí hodně poradila, takové ty základní body jsem věděla, ale třeba mi pomohla s literaturou. Někdo chce abys přišla osobně, někdo to řeší zásadně elektronicky. Pak až to budeš mít podepsané, doneseš zadání na studijní, musí Ti to schválit vedoucí katedry a pro to si pak přijdeš-jedno se dá vedoucí/vedoucímu, další se založí, třetí máš Ty, a poslední má vedoucí katedry (myslím, ač je to sice jen rok od bakalářky, nepamatuji se). Ale záleží, na jaké jsi škole ;-)
Odpovědět
Ahoj, studuju PdF v Olomouci. Jsem docela zvědavá na postu naší katedry ;-) A hrooozně šťastná že mám paní vedoucí jistou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak sem nestíhám chodit :-( Allie: Gratuluji k vedoucí práce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Mě čeká zítra hospitace nové paní ředitelky :-(
Odpovědět
ahoj holky :-) marki: neboj, dopadne to dobře, hlavu vzhůru ;-) musím si pomalu ale jistě zvolit téma na diplomku... pravděpodobně zvolím psychopedii, jenže pracuji v jesličkách u intaktních.. jinak díky právě nové práci se mám dobře, sice se o mě pokouší chřipka, ale jsem ráda za práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluju ti k práci! Hlavně, abys byla spokojená.. :-) Hospitace dopadla v rámci možností dobře :-)
Odpovědět
děkuji :-)
Odpovědět
Ahooooooooooooooooooj ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D po dlouhé době ale přece ;-) Jak je??? MY nějak nestíháme, Kuba je drak, v SO měl rok...letí to. Já jsem dopsala diplomku a strašně se bojím na obhajobu, nevím proč :-( Jak to probíhalo u vás? Kdo to má teda už za sebou??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Marki: Gratuluji k úspěšné hospitaci. A na jaký předmět byla? Vytkla ti něco nebo ne? hubertka: Gratuluji k nové práci ;-) renat: Gratulace Kubovi k roku ;-) Fakt to děsně letí. U mě obhajoba byla pohoda. Vedoucí i oponent mi navrhli 1, posudky napsaly obě výborné, nic nevytkly, takže mi komise dala jen dvě doplňující otázky a tím to haslo ;-)
Odpovědět
nuna: děkuju !
Odpovědět
Nunacek: děkujeme :-) i za zkušenost, no jo, tys to měla určitě excelentní!! x-) x-) tak budu doufat, že mi to taky dají, zvláštní je, že se snad bojím víc jak na státnice :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ranet: Excelentní určitě ne, vždycky je co vylepšovat ;-) Když jsi zmákla státnice, tak tohle už bude pohoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte, prosím, odkazy na nějaká zajímavá ručně vyráběná vánoční přání? Potřebuji jednoduchá přání, ale přitom nějaká zajímavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Nun, byla u mě na matematiku, dětičky byly hodné..něco se našlo, ale to se dá vypilovat:-) Už bych konečně měla začít pracovat na bakalářce, ale nevím, kde začít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Halo, halo..kdepak všechny jste??? Je mi tu smutno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Marki: Už jsi začala dělat na bakalářce? Já nějak nic nestíhám mi přijde. A bude hůř :-N
Odpovědět
Ahoj holky...tak mám odevzdáno a teď se klepu na posudky... :-| :-| Ufff..mi je blbě kdkyoliv vidím zprávu na mobilu, že mi přišel mail .. ;-( ale stojím si za ní, ještě dělám prezentaci. Markitko, ať jde psaní od ruky... A co Radu (filipovi) nějak jsem nepátrala.... Nun ještě napíšu IP ohledně tvého dotazu na MK :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renat: Přeju, ať jsou posudky co nejlepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem nezačala, ale už to mám v plánu :-)
Odpovědět
ahoj holky, musím sesmolit práci na psychopedii, vyučujícímu je to jedno jaké bude téma, můžou to být i psychické poruchy.. klidně můžeme psát úvahu nebo nějakou případovou studii, ale mně vůbec nic nenapadá... máte některá nápad? moc děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem psala zápočtovku na psychopedii, ale už si nepamatuji téma..Máte Novotného?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?