Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a zase letím mám tu frmol:-D Včera jsem se koukala, kolik lidí balilo kufry a jelo k moři, taky bych jela, ale zase budeme mít byt:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) fridolinek: To je pravda, hodně lidí jede či letí teď k moři. Tedy až na ty, kdo si koupil zájezd od Tomi tour - chudáci, tak ty lidi lituju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme byli celý den s návštěvou - přijela manželova teta, bylo to prima. Dostali jsme do našeho nového bydleníčka sadu oranžových čtvercových talířů, které jsme sháněli a nemohli sehnat. Tak máme velkou radost. Máme kuchyň oranžovo-černou, takže mělké talíře máme oranžové a hluboké máme černé a vypadá to úúúúúúžasně :-) A v té samé oranžové máme mističky na oříšky a podobné věci, tácek pod svíčku a vázu na kytku... ;-)
Odpovědět
jo těch lidí od Tomi tour lituju a to mi loni nabízeli tam jít dělat, bych byla brzo bez práce:-( Nejvíc mě naštvalo, že po těch lidech chtěli ještě 30 Euro za odvoz na letiště, kdo neměl musel si vystoupit ]-( A pak jim vypli klimú, bych je zažalovala až by zčernali ]-( nunacek my máme zase zelené mističky a svícínek a talíře, protože budeme mít zeleno bílo vanilkový obyvák a kuchyň:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: No to ještě, žes tam nešla, teď bys byla bez práce a platu :-| My máme kuchyň i obývák černo oranžový x-) Jen ta stará sedačka sem barevně jaksi nepasuje, no ale na novou černou či oranžovou zatim nejsou prachy a na něčem sedět musíme, že... :-D :-D ;-)
Odpovědět
nunacek: jj já to chápu, my taky asi nebudeme mít sedačku hned:-D Musíme zaplatit byt a nechat udělat kuchyň a vše ostatní přijde časem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: To je jasné, člověk holt nemůže mít vše najednou, když vydělává malé nebo průměrné peníze :-| Tak jsme otestovali nové čtvercové oranžové talíře, udělala jsem k obědu rizoto (tak, jak ho má manžílek nejradši) :-)
Odpovědět
Ahoj, přidala jsem do přípravného alba pár fotek ze včerejší svatby, tak můžete okouknout krásné novomanžele,dort, kyti atd.
Odpovědět
allie - krásné fotky a hlavně ten dortík mňam:-D nunacek dneska jsem zrovna našla jedno volné pracovní místo - jako pro mě stvořené, co se vzdělání týká. Ale musela bych dojíždět. A není to učitelství....tak váhám, bylo by tam víc peněz, jenomže mě zase baví učit. Na druhou stanu se už fakt těžce k tomu, abych letos podala přihlášku na navazující studium, zatím začnu studovat pedagogické minimum...jenže čím je člověk starší tím míň se mu chce :-|
Odpovědět
Ahoj holky...byli jsme na chatě, zatím nedočítám, jen přicházím s krásnou zprávičkou...co jsem vyčetla na koníkovi (snad se Evi nebude zlobit)...takže: Dnes 19. 7. v 10:00 se narodil Davídek, míry 50cm a 3.250 kg. Gratulujeme EVi!!!!! a přejeme Davídkovi, ať se mu na tomhle světě líbí :-)
Odpovědět
Jééééé, taky moc Evičce blahopřeju x-) Jinak dobré ráno, právě jsem vyprovodila manžela do práce. Fridolinek: děkuji za pochvalu, novomanželům vyřídím. Dortík byl fakt moooc dobrej. Jen mi ty fotky už smazali ]-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jééééé mimísek x-) Evi velká gratulace a přeji Davídkovi krásný život x-) ;-) Allie: Tak fotečky ze svatby jsem bohužel už v albu nestihla :-( fridolinek: Já bohužel do práce taky dojíždím. Denně nějakých 17 km tam a 17 km zpátky :-| Záleží, jestli by tě ta práce bavila...
Odpovědět
Článek se načítá
NUN: to mě mrzí. nechápu, proč mi to vymazali. Proč nemůžu mít v albu dort,kytku a nevěstu, když toto jsou str. o svatbách?!
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: No normální člověk asi nepochopí ]-( :-|
Odpovědět
Jako já chápu že to jsou svatební fotky a patří dosvatebního alba, alepřece si je nebudu dávat do svého. Vždyť jsem tam dala fotky nazdobeného auta, kytky, šatů,dortu atd. takto snad v přípravném být může, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Přeci fotky ze svatby někoho jiného mohou posloužit jako inspirace pro budoucí nevěsty, takže nevidim nic špatného na tom, že je dáš do přípravného alba.
Odpovědět
Já v topm taky nevidím problém...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme asi jen my dvě s tímto úhlem pohledu :-| Jaké máte holky doma auta? Myslim značku, motor...
Odpovědět
allie mě třeba na střeše smazali fotky obrazů ,které jsem tam dala, že je máme koupený, a dvě malé žabičky- měla jsem to v profilu jako že nám kamarádi říkají Kváčci. A smazali to všechno a ostatním holkám tam nechali třeba Pata a Mata a tak....to je těžko....nunace, já dojížděla 30 km tam a 30 zpět a ještě jsem běhala večer na kurzy tak se těším že nebudu muset dojíždět, ale jde mi hlavně o to studium, jsem už lenivá, ale naštěstí okolí mě do toho kope
Odpovědět
Já dojíždím 8 km. Je to asi 15 minut busem, takže pohoda. Jen mi vadí být odkázaná na busy. Dřív jsem si mohla pocourat po městě a teď musím valit, abych dojela domů a když je třeba pedagogická rada, musí pro mě manžel přijet, protože mi poslední bus jede o půl 6.
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: Kdybych mohla jezdit busem, tak budu jezdit denně klidně 50 tam a 50 zpátky, ale musim jezdit denně autem, takže i těch 17 tam a 17 zpět je pro mě docela dost :-| Allie: To je nevýhoda vesnic ten bus a frekvence jízd. Proto musim jezdit denně do práce autem, protože mi tam prostě žádný bus nejede |-|
Odpovědět
My vlastníme auto jen jedno a tím denně dojíždí manžel, protože mu už ty spoje vůbec nevyhovují. Mě to aspoň vychází na čas dobře. Když mám kratší týden, do půl 3 tak si můžu hodinku jít nakoupit a jedu o půl 4, takže docela pohoda, ale než jsem si na to zvykla, to byla dlouhá doba. Aspoň tak míň utratím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: A co máte za auto?
Odpovědět
starou felicii
Odpovědět
Profilova fotka
Felicie to byly podle mě snad nejlepší auta, to byl držák jak nevim co, ta přežila snad skoro všechno :-D Dneska trochu mrzne a polovina aut nejde nastartovat, trochu zasněží a polovina aut nevyjede malej kopeček :-D ;-)
Odpovědět
my máme Octavii, má už sice nějaký ten rok, ale přítel říká, že Škodovky jsou držáky a že ta naše nás jednou přežije:-D nunacek -no u nás je to lepší autem, jednou týdně jsem jezdila kolegou autem a bylo to rychlé a pohodlné, ale já byla spolujezdec. Autem jsem jela párkrát, protože bus tam jede hodinu a vlak 20 minut a je levnější, ale smradlavější:-D A právě jsi odkázaná na spoje, ikdyž já měla třeba spojení celkem ok. Ale i tak, být místní je prostě výhoda i po finanční stránce.
Odpovědět
Plánujete koupi novýho auta?
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: Já pokud bych mohla, tak bych nejradši nedojížděla vůbec, protože to strašně leze do peněz! :-| Co m necháme každý měsíc u beznínky, to je hrozný! ]-( Allie: No nový určitě ne, jedině ojetý. Rádi bysme něco s větším kufrem. Ne nutně teď hned, ale poohlížíme se. Hlavně je blbý, že ted jsme bez peněz, takže ideálně vyměnit jen auto za auto :-D Což jde, ale je to složitější na hledání...
Odpovědět
nunacek přesně tak, já třeba měsíčně projela necelých 1000,- Což je pro mě opravdu hodně :-S jako fakt obdivuju lidi co dojíždí denně do práce třeba 60 - 70 km...to bych brzo padla za vlast:-D
Odpovědět
Ahoj, kde jste kdo? Užíváte sluníčka?? Já jooo x-) Akorát že opět sama s pesanem :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?