Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím, ona taky ne, ještě spolu ani nebydlí..On by chtěl za rok, tak uvidí... :-) Zatím se loučím, jdu dělat něco ven, ať mám trošku pohyb :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. Já myslela, že když jsi psala "nastávající", tak že už je svatba nějak za dveřmi. Tak hlavně, ať venku nezmokneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baf, jsem tu :-D Tak jsem posekala celou zahradu a málem jsem dostala infarkt v tom vedru :-N
Odpovědět
Holky, tak se neozvala, tudíž zítra jedu péct koláče, snad tam nevzdechnem. Vůbec nevim, co tam budu platná, v kuchyni jsem nemehlo...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás se počasí nakonec umoudřilo, tak jsme se ve tři přesunuli k bazénu a pak jsme hráli Osadníky z Katanu :-D Teď jsme přišli domů. Allie: A nebere to jako samozřejmost, že tam prostě s tou další studentkou přijdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré poledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, už poledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě nějak nemám hlad, tak obídek si dám asi až dýl (bramborák a kuřecí směs) :-D Dneska to tu vypadá na celkem hezké počasí :-) Tak snad to vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
Tu je krásně, vedro a polojasno.. Já si uvařila špagetky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Četla jsem, že v Egyptě u Hurghady havaroval autobus vezoucí turisty na výlet do Luxoru. Zatim 10 mrtvých ;-( To je hrozný ;-( Pak aby se člověk fakt bál vystrčit nos z domova..
Odpovědět
Profilova fotka
To je mazec! Kámoška letí za týden na dovču do Řecka, taky má docela obavy..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To by člověk musel mít obavy i jet autem nakoupit 8-( Dneska je to fakt děs s dopravou...
Odpovědět
Profilova fotka
Je to hrozný..Ale tu dovču jim malinko závidím..i když v Pavlově bude taky krááásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Pavlově bude taky krásná dovča ;-) I když pro mě osobně je moře prostě moře x-) Ale v Čechách je taky krásně, i bez moře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, já byla u moře 5x a docela za sebou, takže teď po 4 roky nacházíme krásy Čech.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já letos budu mít po moři fakt absťák :-( :-( :-( :-( Takže příští rok prostě moře "musí" být :-D Manžílek se nechal naštěstí přesvědčit, že když nenašetříme na Egypt nebo Djerbu nebo něco takového, tak pojedem aspoň klasika do Chorvatska :-D ;-) Já tam byla sice asi 6x, manžel tam byl tuším 3x, ale spolu jsme tam ještě nebyli ani jednou. Navíc cenově je to fakt hodně dobré...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jezdím k moři od střední školy každý rok...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych jela, ale nejsou na to zatím finance, já na to nemám vůbec,když škola sežere tolik..Uvidím, jak to bude za rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Nic si z toho nedělej, my taky nemáme momentálně žádný finance :-( Všechno nám sežere zařizování bydlení, úvěr a tak :-| Navíc manžel má dost malej plat, takže je to "zajímavý" :-|
Odpovědět
AHOJ,tak je napaečíno. byla to fuška :-p naštěstí jsem jen rovnala naplechy ;-) Ale raději bych za sebou měla tu NJ,kolegině už to má. A co vy? Koukám, žeprobíráte moře. Taky bych hned jela. Byla jsem jen 2x. v Itálii s rodiči a v Chorvatsku na táboře jako vedoucí.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: To je ale důležitá a záslužná práce, rovnat na plechy ;-) Já byla u moře zatim v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Anglii, Turecku. Víc nikde. Za to můj manžílek, ten byl tady v těch "blízkých" destinacích snad všude (Itálie, Španělsko, Francie, Chorvatsko, Kanárské ostrovy, Egypt, Turecko, Tunisko, Izrael, Maroko, a další, už ani nevim, kde všude ještě). Takže mám co dohánět :-D
Odpovědět
Týjo, vy jste teda cestovatelé :-o Hodně si teď chválí Bulharsko.
Odpovědět
Profilova fotka
No manžel je větší než já. V tomto mu trochu závidím, že toho viděl víc, než já. Bulharsko si hodně chválí, to máš pravdu. Zatim mě to tam moc neláká, ale třeba se tam taky jednou podívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
NunaceK: koukám, že ti zas smázli fotku :-(
Odpovědět
Nun: být tebou napíšu administrátorům, totok není možný!!!!! A jakpak jste se vypsinkaly, milé dámy?? Já moc do růžova nee, protože se nám v díře pod střechou na terase zabydlela rodinka ptáčků. Maj mladý písklata, tak asi od 6ti od rána to vříská a píská přímo nad ložnicí. K tomu hejno slepic a 2 kohouti u sousedů....miluju život na vesnici :-D Ale přicházím na důležité výhody a nevýhody se snažím vytlačit z hlavy, jinak bych si to tu nadobro zprotivila. Tak třeba: v paneláku jsem si nemohla vytáhnout deku za dům a opalovat se v plavkách (teda mohla, ale takovej exhibicionista nejsem), hafan může lítat po velké ploše bez vodítka (to veměstě nejde, pořád tam číhaj nějaký psiska a louku tam máme jen jednu). Zatím jsem na nic jiného nepřišla :-N Zítra nás čeká ta svatba. Má seprý hodně ochladit, takže vytahuju silonky a svetr na noční cestu domů. Snad se jim to vydaří a nebude pršet a všichni budou spokojený a šťastní. Teď jsem udělala generálku líčení a účesu, snad se mi to tak povede i zítra. Ještě musím vymyslet, co spáchám za oběd. V těch teplech nemám skoro hlad, tak se mi vařit nechce, ale kvůli manžovi musim...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se probudila o půl 7 nějak to mám pořád nastavené z práce..v 9h jsem jela na nehty :-) Venku je pěkný vedro! Já jsem utekla z vesnice, která má 70 obyvatel, ale mělo to i své výhody..třeba, jak píšeš ty ;-) Na svatbu bych šla hned, ale zatím není komu a jednu svatbu už mám letos za sebou :-)
Odpovědět
A jakýpak máš nehtíky???
Odpovědět
Profilova fotka
Vínové - gel se jmenuje divoká višeň :-) se stříbrnou..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Už jsem adminům napsala, tak jsem zvědavá, co mi odpoví! A fotku z výročí ze svatebního alba mi opět smazali. Takže už ji tam dávat nebudu, nemám na to nervy! ]-( Dneska jsme se byli podívat na té svatbičce kamarádky, tak jsme si hezky zavzpomínali na svou svatbičku x-) x-) x-) x-) Allie: No to jsou asi jediné hlavní výhody života na vesnici. Ještě mě napadlo - zdravější vzduch a nemusíš se tolik bát pustit děti lítat ven.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?