Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Přemýšlela jsem o nějaké brigádě, ale asi nebude kde.. Vypadá to taky, že se bude dost dělak okolo domu..Ale hlavně bych chtěla hodně odpočívat..
Odpovědět
Profilova fotka
mame svatbu a pak dovca:)takze prazdniny budou vyuzity beze zbytku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, to budete mít krásné prázdniny :-) Dnes jsme se byli podívat jednomu známému na svatbě, moc jim to slušelo..Docela jsem i záviděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: A jakou brigádu by sis představovala? Co třeba McDonald, tam hledají brigádníky pořád. Odpočívání schvaluju, po tom roce si to zasloužíme ;-) kami: Koukám, že v den tvé svatby se jdu taky mrknout na svatbu :-) vdává se kolegyně z práce :-) 17.7.je hezké datum ;-) Kam razíte na dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Mě všechny svatby dojímají a trochu závidim tu možnost zkoušet šaty, vybírat prstýnky a tak :-) Hrozně rychle to uteče ty přípravy a pak je to všechno během chvíli fuč...
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Tam určitě ne a navíc Mek je od nás dost daleko..Na odpočívání se těším, toto byl dost náročný rok..
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, klidně bych se vdávala znovu..už to bude rok..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Aha. Já v místě bydliště nemám žádnou šanci sehnat brigošku, ale když bych dojížděla, tak jich je celkem dost, ale nejvíc takové ty "obyč" jako právě ten McD nebo pokladní v albertu, uklízečka v úklidové firmě, doplňování zboží v intersparu a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Nedávno mi manžel řekl, že se musíme někdy vzít znovu, že to bylo dokonalý. Tak jsme vymýšleli, kde a kdy bychom si "obnovili" manželský slib x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacku, to je moc hezký :-) manžel mi také řekl, že by se ženil klidně znovu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja se tesim az to bude za nami.)nervy pracuji...ted delam pozvanky a navigaci pro hosty:)letime do Recka, presneji na Thassos a uvazujeme jeste o Francii na podzim
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: No je vidět, že těm našim manžílků se svatební den opravdu líbi x-) kami: Tak to budete mít krásnou svatební cestu ;-) Já bych si svatební cestu zopákla hned x-) Ale jaksi toto léto to bohužel nevyjde, tak snad na jaře a nebo příští léto...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kamarádka se taky těšila až to bude za ní a teď říkala, že by klidně znovu.. Do Francie a bych chtěla taky, uvidíme, až budou many.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na dovolenou se desne moc tesim, odpocinout si a starosti hodit za hlavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, my jedeme na Pálavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budete mit taky uzasne, mozna pokud vyjde dovolene v praci, chceme jeste na 4dny sjizdet Vltavu se svagrovcemi:)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to zní taky hezky ;-) My jsme si Pálavu zamilovali a tak se tam vracíme :-) Přesně na to samé místo..
Odpovědět
Profilova fotka
pristi rok se chystame i s nasima na sumavu do susice, byli jsme tam uz 2x a porad je to tam takove magicke:)
Odpovědět
Profilova fotka
Člověku, když se někde líbí, tak proč ne :-) Loni jsme byli ve Vranově nad Dyjí, měli jsme to i jako svatební cestu, ale ty sklípky a ta vinařská atmosféra mi tam chyběla.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak, clovek kolikrat nemusi jezdit tisice km, tam, kde by bylo pekne:)my more mame hlavne kvuli mym zdravotnim problemum a vyhrat si kosti.)jsem zimomrivy clovek... holky nahodou nevite, jak mam na mapy.cz orezat mapu, abych ji dala do Wordu a k ni sipky k mestum, ze kterych budou ssvatebcane?lopotim se s tim a nic:(
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, tak to já nevím, to jsem ještě nedělala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem tu návštěvu, tak jsem vás bez rozloučení opustila, tak se omlouvám :-D Jasně, člověk nemusí jezdit tisíce kilometrů na to, aby si užil krásnou dovolenou ;-) Manžel v létě kvůli nové práci mít dovolenou nebud, tak budeme jezdit jen na víkendové výlety a na dovču delší pojedem až na jaře (pokud si budu v práci moct vzít neplacené volno) či příští léto. A na tu delší dovču bychom rádi k moři. Jsem zvyklá jezdit každý rok, moře miluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami: Taky nevim, nikdy jsem to nezkoušela.
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbe, nevim, co s tim..asi zaprahnu brachu IT:)v pondeli jedem k nasim a jeste domluvit posledni drobnosti v restauraci.. holky, co jste davaly sv. hostum jako darecky?
Odpovědět
Profilova fotka
kami: My jsme jim při odchodu dali svatební oznámení a dort jako výslužku :-) Ale neměli jsme klasickou svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim Nun, koukala jsem.)me se prave pak "zbytky" davt nechteji.mame jen 2dortiyka a to se myslim, ze sni..dame jen malickost, snad se nikdo neurazi..budou pernicky a pak do paru vinko s etiketou..asi jsme taky meli udelat svatbu na tajno nebo v zahranici..mam hlavu kolem ze vseho a to teprve bude vse vrcholit:(
Odpovědět
Profilova fotka
kami: Zbytky dávat je blbý, nachystejte výslužky už dopředu ;-) Jinak ale myslim, že víno a perníčky bohatě stačí ;-) Já osobně nejsem zastáncem klasických svateb. Úplně klasickou jsem neměla ani tu první svatbu. A druhá už vůbec nebyla klasická x-)
Odpovědět
vy jsme teda zbytky davali :-N . Jako - to, co bylo na stole ne, ale to, co zustalo v lednici a az byli vsici preplacany tam slo. Neco se spapalo jeste pri snidani. babicka upekla rolady specialne do vysluzek. Vysluzky byly castecne nachystany dopredu (to, co se neroztece) a obsluha tam pak mela za ukol prihodit ty rolady pri odchodu. Ono toho zbylo dost, takze ty zbytky se tam proset daly ... co taky s tim ne? Pokud by to nekomu nevonelo, tak to vyhodi, ale ymslim, ze vetsine to nevadi.
Odpovědět
jo - dort nezbyl vubec. Stejne by asi nevypadal moc pekne ve vysluzce, napolo rozplaclej, jak jsem to blbe ukrrojila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jasne, ja prave nechci davat nic uz ze sladkeho, kolacu bude dost, cukrovi taky...vinko a pernicek zabalime predme, dame jmenovku a pak pri odchodu rozdame.fuj, vsechny svatebcany mam usazeny..ted jeste zasedaci poradek pro 46lidi, bude masakr:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?