Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Nunacek,moc dakujem,si zlata,to je presne to,co som hladala ;-)
Odpovědět
Teda vy to máte vymyšlené :-) marki, pokud se v šatičkách cítíš, proč ne. Ty je budeš mít ;-) S vlasama to máš fakt super. Já mám novou bižu od manži (viz album příprav) a do vlasů se mi k ní žádná čelenka nehodí, vyčesný si udělat neumím...no asi je vyfoukám a bu'dnechám rovný nebo trochu natočím kulmou...
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: No bude to obyč, ale jednoduché ;-) Adelii: Není zač ;-) Hlavně, abys tam vybrala obor, který by se ti líbil. Alli: Na bižu jsem mrkla, sluší ti.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nepotřebuju být nějaká vymóděná, hl., když se budu cítit dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, super bižu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Já se taky moc nemódím. Stejně kdybych si udělala účes, tak pak jak tam na parketu kravíme, tak by byl hned dole :-D A na šperky na krku typu bižu si nepotrpím, nosím jeden řetízek s přívěškem z bílého zlata a nosím ho pořád.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-) Já si vezmu jen na krk, u naušnic jsem ztratila šroubek a navíc mám přes uši vlasy, takže by nebyly vidět..víc to nehrotím..a čelenka je hrozně jednoduchá!
Odpovědět
Profilova fotka
Náušnice nenosím :-D Ale nosím prstýnky a náramky (všechno bílé zlato, stříbro nebo chirurg.ocel).
Odpovědět
Dík, mě se ty vlasy vůbec nedařej ;-( když jdu do práce tak to mám raz dva a teď vypadám jak....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Jaké byly plesy? :-) U nás fajn, akorát kámoš se malinko vic opil a jeho přítelkyni zkazil ples :-|
Odpovědět
Ahoj, u nás přímo SUPER :-D I když teda ten začátek....Když jsem si dělala vlasy, tak jsem si popálila krk kulmou, takže místo nového šperku mě zdobil červenej flek jak prase, přes celou pravou půlku krku, do 11 hodin to štípalo, že jsem ani nemohla pohnout hlavou. To jsem šikulka, že?? Ale vlasysemi nakonec docela povedly. Vyhráli jsme v tombole šatovku, takže budu mít asi nový šaty. Je ale divná - tmavomodrá, jak batikovaná, s glitrama...Asi na normální nošení ne. Ještě se poradím, co s tím....
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem akorát dorazila od našich sousedů, byli jsme na Slovensku, na oslavě 60tých nrozenin a super, i když cesta zpátky děs a hrůza, sněžení, mráz atd., ale zvládla jsem to:-) No a teď půjdu asi dospat, protože jsme to protáhli něco přes půlnoc a ráno jsme v osm vyjížděli, a jak jsem se soustředila na řízení, tak mě bolí oč...ještě ten odraz světla od sněhu... Ï když měla bych se vrhnout na úklid, když tu vidím ten bordel...ale mám prázdniny, takže to zvládnu v týdnu mezi učením, ve čtvrtek mám předposlední zkoušku:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky,jdu se s Váma zase na týden rozloučit. Za chvilku odjíždíme, tak se jdu pobalit. Mějte se hezky, ahoj x-)
Odpovědět
Allie: Ahoj, nějak mi uteklo, že někam odjíždíte, to je to, že nedočítám, se budu muset polepšit. Ale i tak si to tam pěkně užijte a hlavně jeďte opatrně:-) papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tady nikdo neni :-( Asi mám jediná jarničky..
Odpovědět
Já jsem tady:-) taky prázdninujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře :-) Měla bych dělat věci do práce, ale vůbec se mi nechce :-(
Odpovědět
A já zas do školy...a jsem na tom podobně jako ty, taky se mi nechce :-( ale vůbec, ve čtvrtek mám zkoušku a kolokvium, jak já to stihnu...teda normálně by to šlo, ale od rána jsme na PC, to je fakt hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to já taky jsem od rána na PC, hodinu jsem byla ve městě na nákupu..Co je to to kolokvium??
Odpovědět
Já jsem ráno jen odvezla manžela a byla jsem na koupit, protože v lednici bylo pusto prázdno:-) a udělala jsem si radost a k obědu si budu dělat krůtí steak se zelýma fazolkama:-)Mňam. po dlouhé době jsem sehnala obstojné krůtí. Kolokvium...to je takový "pokec" - nevím, jak to pospat, u nás to je tam, že jdeme třeba tři ke zkoušejícímu (my to teda máme jako zápočet, což nechápu) a tam prostě povídáme všichni o tématu, doplňujeme se apod. zdá se to lehké, ale jdeme už napodruhé...
Odpovědět
Srážka s blbcem je prostě pech:-(
Odpovědět
Je to prpstě taková forma zkoušení (i když u nás to jako zkouška nemá být) No já za smizím, jdu si dělat ten oběd:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak vím něco nového :-) Já budu mít k obědu dušené králičí stehno na kari, co jsme měli včera k obědu s rýží, ale dnes rýži vyměním za zeleninku, hubnu totiž :-)
Odpovědět
Tak to jsme na tom stejně, já jsem měla krůtí steak jen na přírodno a k tomu fazolky (takový ty zelený lusky), pár brambůrek a rajčata (ty můžu ke všemu):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si dala jen to rajčátko..Chci zhubnout do kámoščiny svatby a už se konečně musím snažit..už třetí den jím málo :-)
Odpovědět
Markitko: ale to je špatně, jíst musí dostatečně, menší porce, ale v několika porcích, dokonce se doporučuje až 7...ale to taky nedávám. Já mám teď režim ráno snídaně (vydatná se vším všudy), jako svačina ovice (banán, kiwi, ...), pak oběd, odpolední svačina třeba jogurt a večer salát, ryba...prostě normální večeře. mám to takhle už déle a nemám hlad, jím měnší porce a častěji, na váze to třeba vidět není až tam moc, ale okolo bříška mám -2cm:-):-) a to jsem nezačala ještě moc sportovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Však já to tak dělám, asi jsem to špatně napsala. Myslela jsem to tak, že jsem to zmenšila oproti dřívějšku :-) Jinak ti gratuluju ať to vydrží ;-)
Odpovědět
Aha tak to jo...já jsme se to taky naučila a ono to jde..a neříkám, že někdy nezhřeším...prostě jím vše na co mám chuť ... docela mi v tom pomohl časopis Dieta, dělala jsem tady na něj agitku:-) Kdy máš tu svatbu? Taky přeji ať ti to vydrží, dá se to. ;-)
Odpovědět
Já mám ještě cca 3 týdny..pak jdu na ples (maturitní ples mojí švagrové:-) je to v Lucerně v Praze, tak se musím blejsknout, al enemám žádnou róbu, ani bych ji nevyužila, tak jsem objevila super věcičky, růčové saténové kalhoty a tok, nějak to oživím a vyrazím....tak abych se do toho vešla.:-) Mám to v albu na Koníkovi, tak můžeš juknout. jinak svatby mě čekají letos dvě - jedna v červnu (sestra) a jedna v srpnu (švagrová) -a ale tady už doufám zas budu mít rostoucí bříško ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?